bugün

Son 3 yildir. Her anlamda olu olan reis...

Galiba paralel. Salih abi Akp'lilere ispoyon etmis bunu...
yaklaşık 3 gündür sözlüğe uğramayan,

altıncı nesil çaylak.
Gerçekten inanılmaz bir yazar.

Bunu becermek için, ciddi anlamda ruh sağlığının bozulmuş olması gerek.

20 yazısını okudum, gülmedim de değil. Hemde kahkahayla.

Dokunmayın.
sözlüğün trollük olarak oytunkaran'a kaldığını düşünürsek durum feci. yetiş ya hbbia yetiş ya...
Buyuk efsane.
fena sigara tiryakisi olan bir yazar.
Amaaan siktir et lafını öneririm. Ama s harfini vurgulamak ve elinin tersiyle bir şeyleri itermiş gibi olan o hareketi yapmak kaydıyla söylenmelidir. Yoksa cümlenin büyüsü bozulmaktadır.
Aktroll dediğimiz kişiler çok çok partizanlık yapıyor.

Bu bildiğin şirk koşuyor!

Yazdıklarında ciddiyse en acilinden kliniğe kaldırılması lazım.
hbbia strikes back sözünü bugün itibariyle nihayet doğrulamıştır.
görsel
Kendisi ortadaki kişidir.
girdisini görünce şaşırdığım yazar. uludağ sözlük tarihinin en iyi yazarları listesine kendisini net yazarım.
Kendisi merhaba ben pembe tolga dır.
oo 6 sene önce giderken bu adam vardı yaşıyormuş hala.
adamın karma o kadar dipte ki sistemde görünmüyor. profiline bakın karma yok amk. -5000 in de mi altına düştün abi.
bence bu kardeşimiz telefonun not defteri kısmında sözlüğe aktaracaklarını biriktiriyor sonra toplu olarak sürüyor piyasaya ve gelsin eksiler.

seni çakaaal.
adam gibi adamdır. burada bu adama laf söyleyip laf sokmaya çalışanlar bu adam burada milleti trollerken kısa donla dolanıyordu. evet.
(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)
Tipini silktigim dindos.
5689(90 oldu) entry.

Abi naptın? Nickaltı hilesi filan mı yazdın bu ne allasen.

ilginç.

Trollmüş.
(bkz: karmasız kalan yazarlar derneği)
görsel
muhtar olup yakında külliyeye sık sık ziyaretlerde bulunacağı rivayetler arasında.
sözlüğün en efsane trollerinden olduğu iddia edilir. fakat ben abartıldığı kanaatindeyim. sıradan troll işte. hassas konulara değin, eksi topla.
hala yaşadığını görünce şaşırdığım troll. evet! abartıyorlar...
değerli dindoşlar, saygıdeğer mütedeyyin ve akbuddy kardeşlerim;

hakkımda yazılıp çizilen, onlarca ithamla başbaşa kalmış bir halde, yorgun derbeder fakat yıkılmayan kaslı adam olarak göğüs geriyorum. her aldığım nefesi verirken acı çekiyorum bu yazılanları okudukça. gerçekten yeri geldi hüngür hüngür güldüm, yeri geldi ağlattım yani kısacası hep ben güldüm ve siz ağladınız. artık toplumun gerçeklerini söylediğim için beni eleştirmenizi takmayacağım.

iki tane top birbirine kayınca özgürlük, koca karısını aldatır çapkınlık, insanlar birbirine kırdırılır e gemisini yürüten kaptan, insanlar açken tok yatanlar mağrur anayasa boyama kitabı ama bunları dile getirdiğim için ben o..çocuğuyum öyle mi? bunları söylüyorsunuz. evet tam üstünüze bastım işte, ondan cıyaklıyorsunuz. bana bakın lan geyfendiler, patlaklar kusura bakmayın da show must go on!
pideci rahmet abi ile tartıştığı için morali bozuk olan güzide yazarımız. dertleşmek için çaya bekleriz.

(bkz: iki çay bile içeriz)