bugün

arkadaşlar elimde 80 tane fenerbahçe 2014-2015 forması var yalnızca siz uludağ sözlük üyeleri için ayrılmış bir şekilde aldım duruyor. para vermedim tabi ki. o yüzden nick altına yazıp adresini mesaj atan ilk 50 kişiye yeni sezon formalarının beyaz olanlarından xl göndereceğim.

3-4 güne elinize ulaşır bu da hbbia nın şanlı fenerbahçe taraftarına hediyesidir. kargoyu siz ödersiniz o kadar da değil a.ına basıyım.,
ekleme: arkadaşlar sahtekarlık falan yok işin içinde. sadece ağustosta çıkacak olan formaların denemeleri imiş bunlar. epeyce aldım saydım 80 tane çıktı. şimdi önünde de arkasında da reklam yok ve renk olarak beyaz beden de xl eğer isterseniz yollarım.
(bkz: #24631964)

sazan avi siyle neşelendiren eski toprak. sımoğl giydiğim için ve asla fenerbahçe gibi gibi kulüplerin formasını giymeyeceğim için adresimi yazamıyorum ama eminim bi çok denyo yazıcaktır.

edit: sazan avi değilmiş yola taş koymayalım herkes alsın ehehe.
bluevelve'yle karşılaştırılamayacak, efsane troll'dür. efet efendim.
Nick altı girerseniz gidecem gibi ergen oyunlarına giren efsane troll. Yakışmadı. Hadi git.
ebesinin bi tarafındaki kıllar kadar nick altı girdisi olmasına rağmen hala konuşan adam.
bizimki temel reisin kafasındaki saç kadar hımına.
(#24684779) Mağarasına yakın zamanda uydu bağlatmış yazar. Yakında şifre kırmayı falan da bulur bu.
izmir'de bana bile çiğdem diyorlarmış düşünün faşistliği a.ına koyiyim.
merhaba herkese dini geceler sayın arkadaşlarım. aslında ben bu ülkede ezilen mütedeyyin dindar kesimin haklarına tekrar kavuştuğu için mutlu olanlara nefretle bakan gözleri hiç anlamlandıramıyorum.
gerçekten bu belli bir kesim ve halkın yalnızca üçte biri olduklarının farkında değiller. gerçek halk milli irade dediğimiz yüzde 55 den ibarettir. diğerleri okyanusta bir damladır bence.
yani ben sırf gerçekleri ortaya döktüğüm, tüm genç ve gelecek nesillerin gerçekleri bilmesini sağladığım için neden beni tehdit ediyor, yok o ironi yapıyor diyorsunuz anlamıyorum.

yani şurada bana küfür eden tipleri sıralasam burdan rize'ye yol olur. tehdit edenleri de mahkemeye vereceğim çünkü gerçekten korkmaya başladım haklı olarak. çünkü bu tehdit edenlerin uzantıları zamanında bizlerin dedelerini asmışlardı.
korkuyorum, laik vurduya gideceğim, korkuyorum.

ayrıca her lafıma ironi yapıyor yea diyorsunuz. yarın öbür gün çıkıp ananıza sövsem gene ironi yapıyor yea rahatlığında olacak mısınız bunu da cevaplarsanız sevinirim.
kasli ve dindos bir insandir.
geldi yine tipini siktiğim.
2071 e kadar buradayız arkadaşlar, ee planlarımız var.

beğenmeyen çıksın gitsin ülkeden. bu ülke ak partili dürüst, vatansever ve mütedeyyin kesimindir. hadi naş!
cahiller ile birlikte bir hava estiripte, en önemlisi 3 kuruşluk adamların 2071 e kadar planlamasını düşündürtecek olaylar silsilesi ne kadar hızlı olduysa, inişte o kadar hızlı olur aslan. bizler öyle badireler atlatmışızdır ki sizler tırnakta kir kalırsınız.
Modası geçen troll.

Sürekli "nasıl koydu tayyip kocaman", "vay dinine", "pideci rahmet abi" sloganlarını kullanmaktan bıkmadı.

Bazen akrel pradu, bazen pembe tolga formlarinda.
Kendini gelistirmekten aciz.
Aslında bir atatürk sevdalısı.
Ama Artık komik degilsin habibi.
Anca yeni yetmelere yutturursun kendini. Sazan avı çok guzel gelsene.
Arkadaşlar şu An izmir deyim. Acile kaldırdılar beni yabancı doktorlar daha iyiymiş. Ziyaretçiler için adres verebilirim.
adres versin gelelim yazarı. dedeyi yalnız bırakmayız.
yabancı doktorlar derken? ciddiyse geçmiş olsun, değilse allah keyif sıhhat versin. bir yazar.
defalarca yapılmaktan ötürü mizahi değerini kaybetmiş vahim espri.
kendini bir halt zannedip nerden geldiğine bakmaksızın insanlara laf giydirmeye çalışan, insan içine çıkınca da bastırılmış,yozlaşmış tarafını gizlemeyi beceremeyen hücredir kendisi efenim.yıllar önce bekaretle ilgili yazdığı aşırı bağnaz yazılarından dolayı bir tavsiyede bulunmuştum kendisine allahtan uymuş ve gidip köyünden bir kız bulup evlenmiş,davet edilmedik bir kırgınlık söz konusu tabi tartışılır orası ama bu sayede biraz nefes alır insanlar.velhasıl meşgul etmeyelim herkesin işi gücü var.
tartışmasız sözlüğün en iyi yazan yazarıdır. Trollüğü de bonusu, e daha ne olsun?
3 senedir tanımam. Ne sevmediğini bilmem.
selamın aleyküm dini geceler arkadaşlar geri geldim. artık herkes masumiyetin, iyiliğin ve dürüstlüğün kazandığını görecek sözlükte.

adaletin kılıcı adaleti sağlamaya geldi.
Kendi nickaltını hortlatan dini bütün yazar.
(bkz: geldi yine)
acayip bir nicki olan yazar.
gecelerin dindarı.®
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar