bugün

Bunu biri bana yaparsa ve ben bunu anlarsam hiç bozuntuya vermem ve ondan faydalanabildiğim kadar faydalanırım. Kulak deliğine kadar yani anladınız siz onu :ddddd
hesabı hir gür çıkmadan kasada sessizce halletmek isteyen kadın davranisi. e çünkü ben bu numarayı hesabi tek başıma ödeyebilmek için yapıyorum...
abi nasıl yapabiliyorlar bunları anlamıyorum. hesabı tabii ki erkek ödeyecek diyen kız tiplemesidir bu. ben bir kahveyi ödeyince mahcup oluyorum. gerçekten nasıl yapıyorlar bunu ya.
şayet burada erkeğe hesabı kitlemesi üzerine kahkalarını tuvalette atıcak olan kızdır.
Skş zamanı da babası kalp geçirir hastaneden aramışlardır. Yani bu seni yer yer darı sömeği gibi bırakır gider çocuum dikkat et. .
direkt evlenin olm bu kızlarla. hayat boyu sırtınız yere gelmez. kuntizin önde gideni belli ki aç bırakmaz yiğidini.
Bir üst versiyonu, boş cüzdanla "bu sefer de ben ödeyeyim" diye teklif eden, nezaketen yok ya denince de tamam deyip cuzdani cantasina atan kızdır. çok tehlikelidir
(bkz: beyler ben tuvalete gidiyorum)
bi erkek olarak tuvaletten gelmesini bekliyorum .
hesabı ödemek istemeyen kızdır.
fakirdir,

sklmz bile.
kitlemeyi düşünen kız.
ben bu tufaya düşmüştüm bir keresinde hazır gitmiş iken hesabı imha edeyim dedim el işareti yaptım fakat ödendiğini işaret eden garson beni şoke etmişti meğer kız ödemiş, bu erkeklik gururumu incitmedi fakat ne bileyim centilmenliği yanlış anlamışız
Norm ender - kezban

Dinlesin bu parçayı.
anal olarak birşeyler yapmak farz olmuştur.
zaten ödetmeyecegim hesabı bana kitleme çirkinliğini yapan kızdır.
yediği yemeğin ve kitlediği hesabın üzerine sıcak sıcak sıçacak kızdır. uzak durunuz.
Gözümden düşer.

Zaten hesabı göze almışız amına koyduğumun açı. Davet etmiş, ısmarlamışız. "ay ben bi lavaboya gideyim kalkmadan hihihi" senin cibiliyetini sikeyim ben soktuğumun kancığı.

Bir de bunlar okumuş, eli ekmek tutan tipler lan mühendis amk mühendis. Seni aç gözlü yetiştiren ebeveynini dedem siksin.

Bak sinirlendim gene.