bugün

haseki hera sultan ile geri dönüş yapmış silik.
11. nesil silik.

ben şok

ben vefat.

ben iptal.
Hașeki'nin feykidir. Silebilirsiniz.
Benim de feykim olabilir.
Aliye rona'nın feyk hesaplarından sadece biri.

Sivirim.
görsel

böyle tatlı bir yavrusu olacak haşeki.
Iyi yazardır. tanışmışlıgım yok ama trollukle normallik arasndaki çizgiyi iyi biliyor.
Bunebicimis hermoniyi yazıyosa ben de yazıyorum. Artık adadan gitme vaktin geldi hermoni. Bütün Hindistan cevizlerini sömürdün zaten. Umarım adadan gidince doyarsın.

Üzgünüm....
tanimiyorum ama biraz once kendisinin sisko oldugunu onayladigi bir entry gordum sanirim.
Nickaltinda anaokulu diyalogları yaşanan bir yazar.

Ibretle izliyoruz.
su eva tarafından sevilmediğine göre gerçekten mükemmel bir yazar. seviliyorsa sözlerimi geri alıyorum.
görsel
görsel

Al, sev, mıncır yazarı.
ilkokul düzeyi derken anaokulundan yeni çıkmış yaş grubunu düşünerek,

kağıt katlaması üzerine origami yaptırılabilir, bilişsel ve matematiksel zeka üzerinde etkili olmakla birlikte bedensel olarak parmaklar ve ellerini iyi kullanabilmesi açısından iyi bir egzersiz olabilir.

daha çok bedensel deniliyorsa, en basit ve en etkili yöntem olarak müzik açıp dans ettirmektir. sosyal olarak beyin gelişimi ve bedensel olarak gelişim üzerinde etkilidir. üzerine matematiksel gelişim de isteniyorsa, her müzik öncesinde bir yönerge verilebilir.

örneğin; ilk müzik çalıp dans etmeye başladıklarından bir süre sonra müzik durdurulur 5 adım sağa,

ikinci müzik çalınıp tekrar dans etmeye başladıktan bir süre sonra müzik durdurulur 2 adım sola,

üçüncü müzik ve dansın sonunda verdiği yönergelere toplama çıkarma işlemleri yaptırılabilir. basit ama etkili. denildiği gibi yaş grubu daha net belli edilirse daha farklı yöntemler üzerinde de durulabilir.

ps: toplama işlemi yaptırılacaksa müzik kısa tutulsa iyi olur.

yardımcı olabildiysek ne mutlu.
Bedensel ve taktiksel olarak.
Uzun e$$ek simit oynat çocuklara sakatlanma olursa praktikte ilkyardimida ögretirsin .
yardıma geldiğim yazar.

scrabble oynatabilirsin. biz öyle yapardık küçükken. bi ee kazanmadık gerçi ama yine yaptık bir şeyler. öyle yani.
Ak parti kadın kolları hodward başkanıdır kendisi.
görsel
batak oynat. kağıtlarını dağıtırken hem matematiği gelişir hem de oyunu oynarken zekası gelişir.
yardım edilesi kıvırcık yazar.
(bkz: uludağ forum)
Sempatik, asil, iyi niyetli, karizmatik yazar.
geleceğin delikanlı şoförü.

direksiyon başında tespih çekip müşterilere gözdağı vereceğini, parayı vermeyenleri ise arabanın arkasından sürükleyeceğini şimdiden hissediyorum.

saygılar güzel ablam.
ron weasley ile aşk yaşayan, fingirdeşen harry potter serisinin ingilizce tam yazılışı hermione granger olan ancak sokarım ingilizcesini bizim mis gibitürkçemiz var diyerek hermoni grencir olarak tanımladığımız çıtır kahramanı.
la'de (cahiller için: los angles) yaşamak istediğini belirttiği bir röportajından sonra kendime "amerika'ya gidip onu bulma" amacı koyduğum bir süre sonra ise "sikerim lan bi kız için amerika'ya mı gidilir" diyerek (götüm yemediği için) aşkından vazgeçtiğim emma watson'un canlandırdığıroman karakteri.
kitap'da harry potter'e en fazla yardım eden 2 karakterden birisi olan hermione granger'in türkçe olarak yazılanı.
diğeri için; (bkz: ron vizli)
harry potter serisindeki gözlüklü harry'nin en yakın arkadaşının türkçe telaffuz edilmiş olanı..