bugün

yapanların eline sağlık diyor. başarılarının devamını diliyorum.

resmini bulun konak meydanına kahraman diye asalım.
rte ve yandaşlarına selam olunur.

sağcı, solcu, kürt, türk diye millet birbirini vuruyor.

sonra da darbeyi kaldırdım oh ne güzel diyor.
sevindirmiştir.En azından dünyada bir leş eksilmiş oldu.
oğlum siz ne ara bu kadar kana susamış oldunuz madem bu kadar kan istiyorsunuz hadi herkes kendi görüşüne ters gördüğü parti mensubu kişileri öldürsün.kelimeleriniz kan kokuyor içinizdeki pislik düşünceleri burda kalkıp çıkartmayın gerçek hayatta gösterin götünüz yiyorsa.
kaçınız insan öldürdü kelimelerle öldürmeyi herkes yapabilir
korkaklar ordusu olarak sözlük ortamında asıp kesiyorsunuz durmadan bir insanın ölümünü gördünüz mü hiç ?can çekiştiğini öldürülmemek için yalvarışlarını gördünüz mü ? gerçi kime konuşuyorum sizde vicdan duygusu olsa böyle rahat konuşamazdınız..

edit:
chuky gözlüklerinizi çıkarıp bakın olaya kafanızdaki vatan sevgisini sikeyim vatanı devleti sevmek insanları veyahut sizin tanım koyamadığınız kişileri öldürmek değildir.
gozunu sevdigim beyaz torostur.
güzel bir sabah gelişmesi.nicelerini bekliyoruz.
Bugünün en sevindirici olayıdır. Tabi doğruysa.
Gebersin kansızlar.
pis fasiştler sırf hdpli diye gencecik adamı, hayalleri olan bireyi öldürdünüz. böylemi kurtarılacak vatan? allah rahmet eylesin genç fidanımıza.
sevindiren haberdir , bu sayının bin kat artması dileğiyle.
Bir gencin ölü bulunması olarak okunması gereken başlıktır. Allah sevenlerine dayanma gücü versindir.

edit: son derece muhafazakâr ve milliyetçi bir memlekette, bir o kadar muhafazakâr ve milliyetçi bir ailede, ülkücü bir babanın kızı olarak dünyaya geldim. adım bile bu ülküsü uğruna koyulmuş. bu şekilde yetiştim. ve evet kimine göre ırkından dolayı gurur duyulması saçma olsa da ben Türk olarak doğduğum için mutlu ve de gururluyum. ama hiçbir zaman bir insanın ölmesini desteklemedim. taraf olmak, öldürmeyi gerektirmez. ölümler üzerinden düşünce savunulmaz. kusura bakmayın milliyetçi olduğum kadar da vicdan sahibiyim!
polis yapmsyir dimi pkk li picler? polis yapmistir kesin ya da mit. pic herifler kendi adamlarini infaz edip kargasa cikaracaklar akli sira. enseye sikip adam oldurmek pkkli korkak piclerin eseridir.
Hdp den nefret ederim ama bu gencin öldürülmesine bile sevdindiyseniz yazıklar olsun size. Sırf farklı bi görüşü destekliyor diye insan kınanır mı lan? Hdp oyla geldi sizin tuttuğunuz benim tuttuğum parti de oyla geldi buna bişey diyebilme hakkınız yok ki. insan olun gençler, insan olun lan yapmayın harbi. Fırat Çakıroğlu'nun intikamı diyen embesiller var, şehit diyen embesiller var. Abi siz mal mısınız amk? Okulda 2 grup kavga ediyor farklı görüş diye Fırat'ın grubu ırkçılık yapıyor kavgada ölüyor ve sonra şehit. Valla kamilsiniz lan ırkçılıktan ölen adam şehit mi olur? Açın gözlerinizi şu amk dünyasına bide farklı bi perspektiften bakın, atın şu at gözlüklerinizi hemen içinizdeki canavardan kurtulup özünüze dönün, benden söylemesi.
su testisi su yolunda kırılmıştır.
Seçim öncesi duru bakışı tozlu dumanlı çerçeveye dönüştürmek isteyenlerin faaliyeti diyebiliriz.

Her kanlı eylem varolan düzenli dünyaya gelecek zamanda leke demektir. Her silah amacı ne olursa olsun patlama sevincini hak etmemeli.
(bkz: lütfen doğru mu doğru olsun çünkü)
Kafasını taşla ezin tam ölmemistir o.
Muhtemelen foşşik tc nin yaptığı iş.

Sabah kalkıp evine ekmek alacaktı oysa ki cebindeki molotoflarla.

Şemmamme yi açıp halay çekerek hdp ye yapılan bu ırkçı saldırıları kınıyorum.

Sadece bir genç mi yani.
bir topluluk bu kadar aptal olursa, sırtından ekmek yiyen, kanına göz diken de çok olur.

arkadaşım açın iki sayfa yakın tarih okuyun, geçmişimiz bu tür aptallıklarla dolu.

-13 yıldır susan silahlar bir anda ateş aldı ve ne hikmetse 13 yıldır pkk'nın her tacizine göz yuman devlet bir anda taarruza geçti.

-hdp seçime parti olarak gireceğini açıkladığı an apo tecriti ve ambargosu geldi.

- bütün militan hesapları ve pkk yardakçısı yayın organları 40 yıldır şehirlere taşınmayan savaşın bugün şehirlere taşınmasına alkış tutar oldu.

- yine aynı kansızlar sürekli gün bugündür naraları ile halkı canlı kalkan yapmaya ve savaşın içine çekmeye çalışıyor. (başardı da).

- bıçağın diğer yüzüne gelecek olursak;

- ne hikmetse bütün kahramanlıklar(devletin gücünü göreceksiniz, bayrağa tüküren sempatizan, çıplak militan fotoğrafları) sosyal medya aracılığıyla servis edilip şehit haberleriyle nefret yüklenen türk halkı gaza getirilerek doğudaki savaşı batıya taşıma çabalarına girildi.

nitekim bugün görüyoruz ki doğudaki oyuna kanıp canlı kalkan olan, pkk'ya göğüs geren cahil kürtler ile batıdaki oyuna kanıp parti binası basan, terörle ilişiği olup olmadığı bile belli olmayan insanları öldüren cahil türkler malum grupların ekmeğine yağ sürüyor.

şu günlerde yapılan "başkan olsaydı böyle olmazdı" açıklamaları sizce neyi anlatıyor?

bu işi çözse çözse ak parti çözer! değil mi? hadi gidip oy verelim.

diğer taraftan zaten hiç bahsetmiyorum, kansızlar suriye ve ırak'ta abd yardımıyla kazandıkları zaferleri türkiye'de taçlandırmak ve pazarlıklara eli güçlü bir şekilde devam etmek için can atıyordu.

sonuç itibariyle apo ambargosu da buna zemin hazırladı ve istediklerini alıyorlar.

size şimdi çok cici gelen bu hamleler gerilimi arttırıp savaşı körükleyecek, erken seçimlerden sonra malum parti istediğini alsa da almasa da zoraki bir şekilde bu örgütle tekrar masaya oturmak zorunda kalacak.

ve bu kez feda edilmek zorunda kalınan şeyler inanın çok daha fazla olacak.

savaş oyun değildir, akıllı olun

5-6 ay sonra hiçbir şey olmamış gibi tekrar masaya oturduklarında yaşadığınız kayıplara ses çıkarmadığınız için kendinizden utanırsınız.
Pkk yapmıştır, kendi kendilerini patlatıp mağdur edebiyatı yapıyor beyinsizler.
artık geri gelmeli. hdp nin ve tüm y,j,p,y,d,k geçen grupların yok olmasının tek yolu sanırım beyaz torosun geri gelmesi.

80 millet vekili ile "malum halkı"(bak kürtleri demiyorum) temsil etmen yetmemiş gibi bir de özerklik ilan ettiğinizi düşünürsek böyle kaybolmalar yaşayacaksınız. hayırlısı be gülüm...

(bkz: beyaz toros)
durmak yok aynen devam...
ulan burası nasıl bir zeka seviyesine sahip?

bir tanesi de girip haberi okumamış!!!

ney nasıl olmuş merak eden yok. başlığı açanın niyetini de çözemedim.

girin haberi bir okuyun ulan, çocuk ölmemiş. durumu iyiymiş, umarım ölmez ve sağlıklı günlerine döner.

benim bu duayı etmem için kürt olmama ya da hdp li olmama gerek yok.

türk'üm, hdp ye ömrüm boyunca oy vermedim.

ama ırkçı hiç olmadım, olmayacağım. kürtçü de türkçü de olmayacağım.

tek sorunumuz, okuyup anlamamak. adam haberi okumamış bile, gelmiş iyi olmuş diyor.

ulan lale, ne iyi olmuş? kimin vurduğu bile belli değil.

romalılar zamanında, tanrılar kan istiyor diye bağıran tellallardan bir farkı yok başımızdakilerin. kan istiyorlar ve akıyor.

ne kadar yazık...
muhtemelen alakasız bir nedenle ölüdürülmüş olan şahsın sırf mağdur edebiyarı namına hdp li olmasından dem vurulmaktadır.
fırat çakıroğlu ölür, solcular allah'tan rahmet diler. bir hdp'li ölür, malum güruh sevinç çığlıkları atar.

biz bu yüzden farklıyız. siz adam olmazsınız.
Normal bir ölümdür. Türk kürt çatışmasına getirmeye gerek yok.

bir kaç ihtimal var tabi.

Ya torbacıdır öldürülmüştür.
ya pis işlerle uğraşıyordur infaz edilmiştir.
ya yengesine kaymıştır abisi öldürmüştür.
ya köydeki eşeğe kaymıştır muhtar öldürmüştür.

lütfen olayı türk kürt çatışmasına çevirmeyelim.