bugün

hdp binasının yanması anca hain köpekleri rahatsız ederken madımağın yanması herkesi rahatsız etmiştir.
haassssiktir lan oradan. hassiktir. amınoğulları sizi..

benim masum askerimi, insanımı katledeceksiniz sonra senin binan orda duracak öyle mi?

beyler ifade özgürlüğüyle terör propagandasını bir tutmayın. terör bir düşünce değildir.
bunu da böyle bilin.
"Yansın bu ibneler su veren itfaiyenin hortumunu s.keyim."
Madımak bir faciadır. HDP binası yanması ise doğal seleksiyondur.
ikisi aynı şey değildir. Birini yapana helal olsun denir diğerine lanet edilir.
görsel siktir git benim sinirimi bozma.
Açtığın başlığı daraçıyla sikiyim.*
hdpnin ise başbağlar katliamını yapanlarla aynı ideolojiyi benimsemesi göz ardı edilmemelidir. ayrıca madımağı yakanlara lanet olsun.
türk alevileri pkkcı kürtlerin alayını anasını bin defa siksin. türk alevileri ile pkkcı piçler arasında zerre gram alakası yoktur.

keşke içindeki pkkcılarıda yaksalarmış.
Hdp alevi değil kürt faşizmi güden bir zihniyettir. Alevilik islam inancının Türk öğeleri ile birleşmiş halidir, bir kürtten alevi olmaz, zerdüştler alevi olamaz.
olayı radikal dincilere atmasını kısmen anlayabilecekken milliyetçiliğe bağlayabilmek gerçekten bilgisizlikten de öte.

savunma mekanizması olarak dersim olayları bile daha akıllıca bir seçim olurdu.
Yalandan algıları zorlamaya çalışmayın. Madımakla ne alakası var şerefsiz herif. Hdp bir terör örgütüdür. Onun binası da hücre evidir. Terör karargahı gibidir. Oraların yakılıp yıkılması son derece doğaldır. Olması gerekendir. Bu durumu eleştiren zihniyet kim ise kim olursa olsun orospu çocuğudur, alayının anasını sikim.
Kurt comari da baska oluyor elbet. Apo "domal" dese, "vazelin de lazim mi" diye soracaklarin sozlukte yazar olmasi kotu bir seydir.
olayı sünni-alevi kavgasına çekmek isteyen pkklılar milleti kendileri gibi salak sanıyor.

yıllarca ülkeyi bölmek için yüzlerce provokatif eylem yaptınız. ama millet geçmişte oynadığınız oyunları gördü.
ve hepsi geride kaldı.

ne yaparsanız bu milleti galeyana getiremeyeceksiniz.
ülkeyi parçalayamayacaksınız!!
ulan entry girmiyorum girmiyorum. Sövdüreceksiniz.
Dua edin sadece yakıyorlar.
terör propagandasına düşünce özgürlüğü diyen kanı bozukların zoruna gidebilir ama hdp binasına yapılan halk baskınını izlerken bu milletin evladı olmaktan gurur duydum bir kez daha.
madımak'ta o gün, bu ülkenin geleceği yakıldı.
bugün, o geleceği çalanlarla kol kola olanlar benim gencecik kardeşlerimi katlettiler.
keşke bunlar hiç yaşanmasaydı...

ama pusu kurup hainlik edenleri destekleyenlere, kol kanat gerenlere üzülenlere de kocaman bir hasssiktir amın evladı diyorum.
herkesin aklına ilkokuldaki isim tamlamalarına örnek bir kalıp getirmiştir.

(bkz: su veren itfaiyenin hortumu)
Ağlak pkklılar. Insan hem cani olup hem nasıl haktan , hürriyetten , kardeşlikten bahsedebilir aklım almıyor. Avrupa ülkeleri aynı şeyi yaşasa ne yapardı acaba? Pkk ' yı kahraman ilan edecekler neredeyse.
Onlara göre haklı mücadele. Piyanist filmindeki gibi "insanların öldürüldüğü hiç bir dava haklı değildir."
güncel Önemli Başlıklar