bugün

sevilen bir flash oyundur. futbol oynamak isteyenlerin gazını alır.
canım sıkılınca direk açtığım eğlenceli futbol oyunu.
şu an neden organize olup oynamıyoruz diye soru sormama neden olan oyundur.
sol framedeki başlıkları gına getirmiş milli spor.
topu sağından atıp, solundan geçmeyi marifet sanılan oyun.
biri kuraydı iyi olurdu.
ecdad nickiyle oynadığım oyun.
2 boyutlu bir oyundur. Ergenlerin oyuna girmeye başlamasıyla küfür oranı artmış, oyunun zevki azalmıştır.
asosyal bünyelerin evde göbek ve göt büyüterek oynamaktan zevk aldığı vasat oyunumsu.
göz bozan oyundur.
bir türlü oynamanın kısmet olmadığı oyundur.

aslında oynamaya girişmedim değil.

açtım siteyi. uludağ'ın locasını aradım aradım bulamadım lan. sonra bütün locaların ismini itinayla okudum. online kişi sayılarını süzdüm. mantık çerçevesinden itekledim ve sonunda bir locada karar kıldım. acemiler içindi bu loca. bir heyecanla giriş yaptım ve saniyesine engellendim. çok içime oturdu lan..
Rakibinizin dibine gidip ardarda X-X-X-X-X yapıp ona vurmaya çalışır, "n'aaapıyon lan?" cevabı karşılığında "top ile seni ayırt edemiyorum" derseniz büyük bir moral kaybı olacaktır kendileri için.

Rakip Moralini indirgeme Taktikleri - syf. 23
(bkz: haxball da sevgilisine yenilen erkek/#12747431)
az sonra oda açacağım oyun. şifre, bizim komşunun seviştiği 10 kadının baş harflerinin yanyana gelmesiyle oluşan kelimenin, türkçedeki zıt anlamlısının son iki harfi olacak.
ahanda haxball hakkında düşüncelerim: http://dikkatcizer.tumblr...5979/acmay-n-heksbollar-1
oda kurulsa da oynasak denilen oyun.
ellere itina ile verilir..
yaklaşık 6 aydır haxar* nickimle oynadığım oyun.
GÜNLERDiR EViMDEN OYNADIĞIM VE KAYBETTiğim an itibariyle ise internetcafe den oynayınca kazanmaya başladığım oyun.
bazen çok sinir bozucu bir oyun olabiliyor. analar bacılara küfürler gırla. bir de kimi gerizekalılar kaptanlı oda açar, 3-4-5 dakikadır maç süresi ve sen beklersin. sonra ipne kaptanlığı kafasına göre yapar haliyle kalırsın gene sonra ipne oyundan atar seni. bre şeref yoksunu, söylesene çıkalım madem. 4 dakika niye bekletiyorsun.
düşünen olursa oynamayı kurduğum katılım.
kuran olursa katılmayı düşündüğüm oluşum.
düşünen katılırsa kurmayı oldurduğum oyunum.
düşünen olursa beyzbol sopasıyla kovalayacağım oyun.
katılım olursa kurmayı olduğu katılmak düşüneceğim am günü yağ.