bugün

söylendiğinde ağızı dolduran ve dolayısıyla kişinin fazlasıyla tatmin olmasını sağlayan küfür.
şu sıralar ağzımdan düşürmediğim ama sevdiğim benim için anlamlı küfürlerden biridir.

-aşkım seni çoook seviyorum!
+hassiktir(mümkünse içinden söylemekte fayda var)

örneğini verebileceğim gibi

-alone9 ya geometriden 30 almışsın.üzülme düzeltirsin
+hassiktir ya neyini düzelticem.

çeşitleride mevcuttur.
joker küfürdür. hemen hemen her yere her duruma uyar. şaşırınca, üzülünce, inanmayınca türlü türlü ruh halinde kullanılabilecek bir ünlemdir. hassiktir.
diğer bir ali vayy amına koduuum dur ancak geleneksel olarak babadan oğula oğuldan toruna geçen bu küfür zamanla kısaltılmış yerine sadece haassssss!!! kısmı kullanılmaya başlanmıştır....zira kişi ss kısmını vurgularken etrafı kollar ters bir durum yoksa siktir kısmını yapıştırıverir fakat anne baba öğretmen vb. varsa ya küfür hass kısmıyla kalır yada -pinallah ekiyle ortama ayak uydurur...
türkçesi (!) fuck. *
göte gelme durumunda kullanılan argo sözcüktür.
an itibariyle telefon faturamı görünce ağzımın çeperlerini dolduran şahane deşarj vesilesi.
s harfi uzatıldığı takdirde daha bir baskın sözcük.
sınavı verdikten sonra boş bıraktığım soruların aklıma gelmesiyle hocanın yanında sarf ettiğim kelime.
(bkz: osman baydemir)*
osman baydemir tarafından hükümete, dolaylı yoldan da akp ye oy veren seçmenlere edilmiş hakaret.
ırkçılık yapan ibnelere hitaben söylenir.
bir cok olay esnasında kullanılan ve üzüntü, sinir, stres gibi duyguları en iyi sekilde ifade eden kelime.
örnek olarak;
hoca: evet arkadaslar soruları gayet basit hazırladım
x: hassiktir

veya

sevdicek: buraya kadarmıs artık sorumsuzluguna katlanamıyorum hersey bitti
x: hassiktir

veya pardon filimden bir alıntı
ibrahim: sevgili, sayın ve pek muhterem rıfat bey abicim asuman a olan meyilimi biliyorsunuz. tanıdıgınız bildiginiz mahallenizin cocugu ibrahim olaraktan asuman a talibim kendisinin baska birisiyle evlenmesini hicde uygun bulmuyorum hem mahallemiz bakımından hem genel bakımdan
rıfat abi: yahu ibrahim asuman cocuk yani cok kücük
ibrahim: asuman cok kücük degil ibrahim cok mu büyük demek istitorsun sen
rıfat abi: hayır ama ibrahim sende cok kücük degilsin aramızda 10 yas yok
ibrahim: hassiktir be rıfat abi
ingilizcesi için (bkz: shit)
almancası için (bkz: scheisse)
ispanyolcası için (bkz: joder) (bkz: coño)
italyancası için (bkz: mierda)
(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
Şaşkınlık, üzüntü gibi duygularımızı en iyi ifade eden küfür anlamı taşıyan sözcük.Bazen çok şey ifade eder.
gazete okurken veya haberlere bakarken yaklaşık bir 100 defa kullandığımız kelimedir.
olumsuz anların vazgeçilmez kelimesidir.
tüm türkçe kelimeler içinde şüphesiz en kullanışlı olanı.
içten gelerek ağız dolusu söylendiğinde orgazm etkisi yapar.*
kpss iptaline söylenecek tek kelime.
çoğunlukla iç sestir.
hakkını ver manasında da kullanılır. *
başarısızlık durumunda ifade edilir

hassektör.
Dolmuşta "Belki tanışırım ha." niyetli yanına oturduğu kızın telefonunda yanak yapışık sevgili fotoğrafını görmektir Türkiye'de ; Hassiktir.