bugün

uludağ sözlükte değişmeyen tek şey .
şunun kadar sevsem yeterdi hayatı haa.
sanırım zrall'la tek ortak noktamı bulmamı sağlayan yazar. zrall engelledi diye de bunun donuzunu kaldıramam ki. kader ağlarını çok farklı örüyor arkadaşlar.
10 yillik sozluk arkadasidir. 10 yildir ayni nickle yaziyor benim gibi. Demek ki gotu basi ayri oynamiyor.
mesaj atarak rahatsız eden yazar. atma kardeşim. evet.
7 yildir ilk defa birini engelledim. millete boyle rahat rahat spam atamamali.
Seviyorum ben mesaj atmasını ulan acaba ne hayır pek mesaj atan olmazdı diyorum sonra bi bakiyorum hasmet buruk bi gülümsemeyle çıkıyorum.
Gece gece beni heyecanlandıran yazar.
inbox'ta Mesaj görünce bende, fuck buddy ilanıma geri dönüş oldu zannetmiştim. Bu saatte bir erkekten pm aldık. Tövbestağfurullah.
Mesaj yoluyla Like ve abonelik dileniyor..
Kız arkadaşına kendi çapında jest yapan ve bu hareketini gerçekten takdir ettiğim yazardır. varolsun.
sevdiceği bir işe girişmiş ve emek veriyor ve kendisi de ona elinden geldiğince destek olmaya çalışıyor. ''dmden abonelik dileniyor'' demek en hafif tabirle ayıp.
sevgilisinin ismi kübra olan yazar. *
haşmet bu sözlüğün bereketidir. haşmet bu sözlüğün çimentosudur. onun hakkında olumsuz konuşan her kim olursa olsun kılıcımla karşısında beni bulur.
Yadırgamıyorum yaptığı şeyi kendi halinde içerik üretiyor. Var olsun.
Bana her mesaj attığında gerim gerim gerilmeme sebep olan yazar ve youtuber.
Az once mesaj geldi heyecanlandim, baktim puu amk niye hasmetmis dedim, ama bu sefer sanirim kendisinin cekmis oldugu videyu actim, biraz utandim tabii cunku o gordugum kullanici profilinde sadri alisik var karizmatik bisiy hayal ediyosun amk. Medeni cesareti guzel, ama ne bilim sanki olmamis gibi, moral bozmaya da degmez ayrica bu dayida fasiyal paralizi var gibi bi doktora gorunsun gerci bu yastan sonra duzelir mi emin degilim ama, bir seyler yapmak lazim.
Birden bire aklima dustu. Neredesin youtube katili ? En samimi flash tv oyuncusu ?
Bir dur heycanladırma adamı ya. Tam diyorum güzel bir bağyan mı acaba bakıyorum hasmet like butonu falan diyor. Evet.
efendi bir yazar .....
Heyecana sebep olmuş yazardır. Açasıya yüreğimiz ağzımıza geldi. Olsun, arzu ettiği destek verilecektir.
gün itibariyle 38 yaşına girmiş sözlük yazarıdır. ölüme bir adım daha yaklaştık be sözlük. kutlu olsun bakalım...
Hepii börtday ibrik.

Swh.
Doğum günü kutlu mutlu olsun.
iyi ki doğmuş yazardır. sağlıklı ve uzun yaşa .
iyi ki doğdun haşmet. Nice mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum.