bugün

kendini hz.isa sanan kaçık ruhlu bir insan ütopyası.
önceleri din adamı, aile babası sonraları zihin kontrolüne maruz kalarak deliren kişi, reha muhtar kendisini ana haberine çıkararak üstün habercilik anlayışı göstermişti dalga geçmiştik bir zamanlar, güleriz ağlanacak halimize, bugünlerde fıkrasına gülünmiyen adam.

--spoiler--
necip hablemitoğlu cinayetinde ergenekon parmağı olup olmadığı araştırılırken, örgütün deşifre olmasını sağlayan doç. ümit sayın'ın bilgisayarından hablemitoğlu'nu 'davaya ihanet etmekle suçladığı' yeni msn kayıtları çıktı. sayın ile açık istihbarat yazarlarından cumhur erdin ve ktb'nin web sitesini yöneten ismi belirsiz bir kişi arasında geçen chat konuşmaları özetle şöyle:

xyz: dünyadaki en büyük güç nedir biliyor musunuz?

xyz: gizlice adam öldürebilmek.

xyz: yok erken ölmesi sakıncalıysa, dayarsın ilacı hasan mezarcı gibi isa musa diye gezdirirsin ortada .
--spoiler--
Fıkrasına gülünen adamdır aslında. Ne zaman izlesem gülüyorum.
(bkz: sanki siz çok komiksiniz amk)
(bkz: deliren kişinin ilk olarak ben mesihim demesi)
iyiden iyiye motoru yakmış kişidir. fotoğraflar gülmekten yerlere düşürdü beni.

http://mesih.de/images.html
bak ne oldu şimdi fıkrasıyla herkezi koparan kişi.
hasan mezarcı ve onun havarileri , 40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim .http://www.youtube.com/wa...rud2w&feature=related
fıkra anlatmaktan anlamayan insan.
(bkz: fıkra canavarı)
şevki yılmaz ile birlikte erbakan başkanlığında ki refah partisinin vuvuzelasıdır. şevki ortalıktan kayboldu, hz. hasan hazretleri ise kafayı yiyip mesih oldu.
kurulu sistemin ne kadar boktan olduğunun kanıtlarındandır bu şahıs

sen atatürk'e küfredeni bu hale sokmakla kafasını kopartmış olmuyorsun aksine onun gibi düşünenleri hırslandırmış ve güçlendirmiş oluyorsun

ve gün geliyor bugün yaşadığımız ortam oluşuyor

kısaca sen devlet gibi devlet olamıyorsun.karşındaki de oyunu kuralına göre oynuyor

kuralına göre hakaret ediyor, kuralına göre de senden intikamını alıyor

bu iki kuklayı oynatan ip değişiyor mu? hayır

yarın da bugün intikam alanlar mağdur olacak.o gün de savunacağız o mağduriyetleri tıpkı bugünkü gibi

bugün eziyeti edenler hakları olduğu için mi güçlü acaba?

yoksa güçlü olma hakkı bugün onlara mı verildi sırası geldiği için?
bugün zatı muhterem i rüyamda gördüm ,hayırlara vesile inşallah diyerek uyandım ciddiyim. Hatta annem uyanırdı osym gonullusu kalk hadi artık koca hoca oldun hala ben kaldırıyorum!...
Şaka falan değil fıkrasına gülmeyen adamdan bahsediyordum birilerine(orasını pek hatırlayamadım)..Günün sonunu merak etmiyor değilim sözlük. Sonradan edit geçeceğim ,sizleri bilgilendireceğim söz .

işte o rüyanın ardındakiler ; yüksek lisanstaki ilk sunumum konu research design! tasarım kelimesini yanlış yazışımın ardından
hoca- bilerek mi yaptın ? konu tasarım olunca
osym gonullusu- efendim hocam? ıı şey evet .(başımdan kaynar sular döküldüğü andı) çaktırmadan devam edeyim dedim , ama olmadı tüm imla hatlarımın yüzüme vurulduğu araştırma tasarımı sunumumdu sözlük vize yerine de geçecek hep birlikte göreceğiz artık sonucu ..
hala doğru yazdım mı diye soruyorum kenime takıntım oldu desing yok design!
diyeceğim o ki rüyanızda Hasan Mezarcı görmek o kadar da iyi değil
kendisini zehirleyen askeri mensubun adını bildirene çok müteşekkir olacağım.
akli ehliyet yoksunu kişilik. bunun gibi sıfatsız heriflerin sansasyon yaratması bile
komiklik ve zavallılıktır. tabi bu adamlarla saatlerce program yapan tv
kanallarını da ayrıca ele almak gerekir. (bkz: reha muhtar)
ya da kendini mehdi sanan maldır

-siklemeyin giderdir!

gereksizin bir diğer adı!
bugün dahi söylenemeyelenleri meclis kürsüsünde, miting meydanlarında söyleyen milletvekilidir.eski ümraniye müftüsüdür.28 şubatçıların zihniyetinin ne olduğunun en somut örneğidir.
sahtekarın teki atatürkü sevmekle tapmayı ayıramıcak kadar saf kişilik onlara göre atatürkü seven putperest oluyor bu kadar geri kafalı insanlar varken bu türkiyede kimse AB girmeye niyetlenmesın.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
derin devlet in delirttiği üstad;

delirtildiği apaçık bellidir, görmek istemeyenler umurumuzda değildir;

http://www.youtube.com/watch?v=9OkTJehT2J4 konuşması dinlenilesidir.
en mesih yozgatlı.
bipolar I hastasıdır.
kendisi hz isa yada mehdi veyahut mesihdir.
http://25.media.tumblr.co...8k2doX8p1rsngd2o1_250.jpg
bir zamanlar tüm mesaisini atatürk e çemkirmekle dolduran şahıstı kendisi.

bizim saf dinciler ağzının içine bakardı.

sonra çıktı 'ben mesihim düşün peşime' dedi, bizim dinciler dilenci yarrağı görmüşe döndü.

allah işini bilir.
bir çok aşırı dinci gibi sonradan sapıtmış vatandaş.

Allah bunları böyle cezalandırıyor! Sen islamın kalesi olan Türkiyeyi büyük bir beladan kurtarmış adama hakaretler edeceksin sonra işte böyle sapıtır maskara olursun.

Allah büyük.