Kumral pırasa saçlı

Balık etli

Kendini reklam etmek için giyinmeyen ve bu tür çabalara girmeyen.
Kıvırcık saçlılara.
Ağzından çıkan cümlelerden zeka damlayan insanlara zaafım var, Bu işin mental boyutu. Bir de el bilekleri güzel olan karşı cinse zaafım var, Bu da işin fiziksel boyutu.
kitap kurdu ve zeki.
Manuş baba seven insanlara, kitap okuyan, türkçeyi doğru kullanan ve konuşan, renkli gözlü insanlara karşı zaafım var.
Geri zekalilara karşı büyük zaafim var benim. Hakikaten denk geldi mi en az bi tane laf sokmadan duramam.
zayıf insanlara. ben de öyle olduğum için olabilir belki.
Üniforması var mı üniforması?*
Kadın insan.
Önyargısız.
Zeki, zeki ve zeki. Şimdi siz diyeceksiniz her ortamda ben sapyoseksüelim diye konuşan insan modeli. Hayır ben gerçekten aşığım zekaya, zeki insana.
Merhamet,buğday ten, gülüşü güzel,sakalları olan.
zeki, merhametli ve hayatı tiye alan insanlar daha bir hoş geliyor.
kolaycı, sorumsuz, çözümsüz, iradesiz insanlara dayanamıyorum, zaafım var.
Jeolojik olarak renkli gözlü, yüz hatları (özellikle çene) keskin insanlara efenim. işin sosyolojik boyutuna gelince sessiz, ağır başlı (kabadayı değil, son enjektör bükücü son derece hiperaktif olduğu için sessiz ve ağır insanlara zaafı var)
Beli guzel ,tirnagi uzun ve disleri guzel olan hatunlara. Gobek cok onemli aga. Ha min 80c gogus olursa da tadindan yenmez.
-pür dikkat tamamen yaptığı işe odaklanmış konsantrasyonu güçlü ve sürdüren kişiler.

-çözüm odaklılar.

-nedenlerle değil nasıllarla ilgilenenler.

-pratik yaratıcı işi keyife dönüştüren alanına vakıf bildiğini anlatıp aktarıp paylaşabilenler.

-popüler optimist güçlü klorikler.
Şuursuz insanlara.Haci haciyi Mekkede deli deliyi dakkada.
detaylardan resmin bütününü kaybetmeyen, yüzeysellikle de ayrıntıyı kaçırmayan insanlar.
kızıllara. irlanda bekle beni geliyorum.
(bkz: ayakları güzel olan kadın)
Merhametli, zeki ve mütevazi.
beyaz ten hafif uzun boy ve tatlı dolgun bir çift şey.. saçlar da dümdüz olursa on numara olabilir.
Kimseyi umursamayan insanlara.
hayvan sevgisi olanlara.