bugün

karısını isterse duygusal yönden olsun her halükarda aldatan erkek otostop çocuğudur.
Erkek demiştiniz?
Aldatmak, bakire kalmak, ikinci el hatun... Abi siz başka insanları eleştiriyorsunuz anlıyorum da bizim galiba zihniyetimiz çok kirli. Ne zaman girsem bu tür başlıklar görüyorum. Sürekli bu korkularla yaşıyorsunuz anlaşılan? insanlığımızı malesef cinsel düşüncelerle kirletiyoruz. Sabahtan akşama kadar bu tür başlık görmek istemiyorum artık.
O kadını da o çocuğu da hak etmeyen adamdır. Ulan hiç bir boka saygın yok bari senin çocuğunu taşıyan o kadına o karnındaki sabiye saygın olsun. Babalığı daha en başında yapamayacağı belli olan kişidir.
Hiçbir bahanenin haklı çıkaramayacağı erkektir.
açık, kısa ve net bir tabir ile gavattır!
insan değildir. Orospu çocuğudur diyeceğim ama yazılmış. Olsun mükerrer orospu çocuğudur.
Askerdeki kocasını aldatan kadının erkek versiyonudur. inşallah birbirlerini bulurlar.
adamın dibidir. şimdi öyle hadi be falan demeyin. dizilerde allayıp pullasınlar bi de adama bir hikaye giydirsinler sen de seversin.
(bkz: pablo escobar)
erkek değildir zaten o. boşa oksijen tüketen karaktersizin tekidir.
Karısını,sevgilisini aldatan adam milletini ve devletini aldatır.aldatmak çok onursuz ve ahlaksız bir davranışdır.aldatan insan bilhassa kendisine saygı duymaz ve kendisine saygı duymayan kişi toplumlar için çok büyük tehlike arz eder.
Aldatmanın bahanesi olmaz. Aldatmak gavatlıktır. Erkeğin kendine hak olarak gördüğü şeyi eşi de yapmaya hak kazanır. Aldatan adam karısını paylaşmayı peşinen kabul etmiş adamdır.
kadinlarin ozellikle hamile donemlerindeki aldatilmaya karsi hassas oldugu dikkatimi cekti. yani mesela evliligin 10. yilinda umursamayabiliyorlar, ya da sevgilileri aldattiginda da umursamayabiliyorlar. ama hamileyken aldatilmaya cok hassaslar.
neresinden baksan sapık,ruh hastalısı,ınancsız,sevgiyi sayıgıyı haketmeyen yaratık denir bu tiplere benim lugatımda...erkegi kadını yok bu işin.
Aldatmakta haklı olan bir erkektir.

Yani karısı hamile sonuçta,iş göremez hale gelmiştir.erkeğin ihtiyaçlarını yerine getiremeyecek durumdadır.

erkeğin ihtiyaçlarını karşılaması şarttır,sonuçta evin direği erkektir.direk olmazsa,yapı çöker.

Lakin aldatacaksa tavsiyem duygusal bir ilişki olmamasıdır. Yoksa yedek kadro sorun çıkarabilir.
Evlenmesin bu kadar uçkur düşkünüyse.
9 ay boyunca elini mi siksin adam böyle ufak kaçışlar olacak tabiki.
orospu çocukluğunda seviye atlamıştır. ulan o kadın senin çocuğunu taşıyor be annesini ormana kaçırdığımın çocuğu.
En doğal hakkını kullanan erkektir. Üçüncü kişileri ilgilendirmez.

Zira teknik olarak hamile olan o kadınla işi bitmiştir.
haklı erkektir. seks ihtiyacını gidermesi gerekiyor.
Karısını düşündüğü içindir. Çocuğa zarar verebilir ters bir hareket.
Ahlaksızlıkta zirve yapmış erkektir.
Pisligin tekidir Allah belasini versin hamile olmasa bile biraz daha insan olmayi tercih etmelidir.
hakkı olan şeyi uygulamaya döken erkektir. bir kadın hamile kalınca o erkeğin, o kadınla işi kalmamış demektir.