bugün

islama göre günahtır. affedersiniz ama hamile kadın insanı azdırır. karındaki şişligi görünce akıl hiç yoktan onun seviştigi geceye gider.hmmm ne de güzel sevişmiştir bu. iste bu yüzden hamilelerin sokaga çıkması günahtır.
sizi salmamak lazım aslında sokağa da işte..
(bkz: yuhara)
valla tebrikler ... oksijenin gayet kafa yaptığı bir dönemde olacağız ki , ağzı olan konustuğu gibi beyni olmayan da konusmaya başladı . hayır yani arkadaslarım oksijene fazla yüklenmeyin o kafatasınızın içindeki iyice eriyip gidiyor. yazık valla ... allahın verdiği doğal ve çok kutsal bir şeyden tahrik olup ,bu kadar masum bir şeyi seks malzemesi yaptınız ya, allah hepinizin belasını versin . yaksın hepimizi ya , meteor çarpsın ,yer yarılsın ve bileyim uzaylılar gelsin eritsin bizi falan ... ölelim ya . valla... bunu diyenle ufacık cocuga karsı hallenen arasında hiç bir fark yok lan . köpek zikenle aranızda ne fark var olum? yazıklar olsun size ve sizin gibilere..
Vucudundan cocuk yetistirebilen biri herseyi yapabilir. Bence sen evinde kal.
(bkz: trollüğün boku nasıl çıkarılır)
(bkz: orospu çocuğu olmak)
mal beyanı.

fake mi bunlar. bazen bu kadar salaklığın gerçek olamayacağını düşünüyorum.
Adamın beyni Durmuş zaten yorumlarını ciddiye almaya gerek Yok.
beyin firarda. insanlar çocuğun nasıl olduğunu soracakmış. evli insanlar zaten kardeş kardeş yatıyor. onların çocuklarını leylekler getiriyor. kış aylarında doğanları hangi kuş getiriyor onu tam kestiremedim.
@mustafakudurdu
adam kendi ruh halini nickiyle belirtmiş zaten, fazla söze gerek yok, hadin şimdi dağılın.
bu devrin trolleri de çok pis oluyo. Şaka mı yapıyo ciddi mi anlayamıyo insan.
(bkz: ciddiyse çok komik şakaysa hiç komik değil)

görsel
Haklı önerme bu sıcakta sokağa çıkamazlar. Çıkmaları kendileri için iyi olmaz.
Eril beyinsiz ergenler sizi, ataerkilliğinizi g*tünüze sokucaz. Zihniyete bak, troll bile olamayacak kadar sapıkça işliyor.
Yaratan,kadını yaratıcı yapmıştır. Kadına verilen en eşsiz özellik,hücreden insan yapabilmektir ve bundan utanması yerine göğüsünü gere gere sokak sokak gezmelidir hatta. Nasıl bir mantıktır, ben kocamla ilişkiye girdim hamile kaldım bu utanç verici dışarı çıkmamalıyım, diye düşünmek. Eğer bunu bir utanç kabul ediyorsanız unutmayın sizde utancın meyvesisiniz.
Vay be 2017, hala bunu tartışıyor millet.
öyle bir çıkar ki, sen hormonlarını kontrol edemiyor hamile bir kadından bile tahrik oluyorsan senin aslında sokağa çıkmaman lazım. dinli insanları zincileyelim kampanyası.
Geçen gün arkadaşlarla bunu tartışıyoruz gülüyoruz falan...

e hamile kadın sokağa çıkamıyorsa bunun sebebi de kocasıyla iş pişirdiğinin alenen ortaya dökülmesiyse, o zaman anneler ve babalar çocuklarıyla hiç dışarı çıkmasınlar, çocuklar nasıl meydana geldi? herkes biliyor sunu: iş pişirerek. Bundan daha büyük aleniyet mi var. Anne baba ayrı çocuklar ayrı dışarı çıksın o zaman.

Bu ülkenin yobazı diğer ülkelerin yobazlarına göre daha bir aptal diyeceğim ama dünya düzdür veya dünya dönmüyor diyen arap salakları hatırladıkça onu da diyemiyorum.
Hamile kadının kocası ziksin sizi.
Hamile kadının kocası ziksin sizi.
sapıklar evde oturursa ortadan kalkacak hastalıklı düşüncedir.
(bkz: açık eksi)
Bence acil isleri olmadigi surece cikmamalidirlar. Allah korusun yani neyin ne olacagi belli degil. He eskisinden daha az aktif olmalarina katiliyorum evet. Dini, ahlaki boyutunu bilemiyorum.
ölen karısı ile bir kaç saat içinde seks yapan zihniyet açıklaması.
programı yayın anında tvde canlı izlemiştim. önce bi şok oldum . yanlış anladım sanırım dedim. sonra baktım internette ortalık kaynıyor.

hamileler son dönemlerinde dışarı çıkmasın , sakıncalıdır, tehlikelidir dese eh anlarım da, "estetik değil" olayını hala çözemedim .
Bu söylemde bulunan insanların beyni onlara elveda diyip dışarı çıkmış ama?
önce ahlak diyenlerin söylemidir.

hamileysen oturacaksın evinde yani.