bugün

Dünki yapılan linç nihat doğan’a yapılmadı.
iyi niyetli, iyi insan, çok yardımsever ama şunu fark etmeli ki onu çok takip eden var, bir düşünüp iki konuşmalı.
başıma bir iş gelmeyecekse nobel barış ödülünü alması gerektiğini düşündüğüm rock efsanesi. axl rose'dan iyi bence açık ve net.
şovmen.
duyarcı mericin tekidir. izmir marşını söyleyene kadar herkes bunu çek senet sahtekarı olarak biliyordu. izmir marşını söyledi atatürk yaptılar adamı.
Eski şarkılarının ekmeğini yiyen eski bir popçu. Her alanda yaptığı showlarla gündemde kalmaya çalışıyor çok da şey yapmayın.
Hayatımda ilk gittiğim konseri veren harika sanatçı. Çocuktum o Zamanlar. inanılmaz heyecanlanmıştım. Sırf bunun için bile bendeki yeri ayrıdır.

Şimdi densizin biri bana "zaten ücretsiz konserler veriyordu, mutlaka yoldan geçerken bir konserine denk gelmişsindir." Diye bir cümle kurarsa kalbini kırarım, alnını karışlarım.

Severim seni Haluk abim.
kendisine şovmen diyenleri görünce hiç şaşırmadığım anadolu rakçı, yeni unicef iyilik elçisi. popüler kültür böyledir işte seni allar pullar sonra senden sıkılır ve seni alaşağı eder.

şovmen falan değildir. en azından yaptığı iyilik hareketleriyle ve şarkılarıyla gündemde.
bölücü kankasıyla poz vermese biz de severdik.

https://twitter.com/turk_...status/879714955666305024

o yüzden izmir marşı okuması çok da etkilemiyor.
görsel
Kendisini sevmem dolandırıcı gibi bir tipi var.

T:ünlü.
Adını haluk event olarak değiştirmesi gereken tip

görsel
internette mehmet berk ergin'in yaptığının milyonda birisini bile yapmamasına rağmen gündem konularına el atarak öne çıkmaya çalışan zat,
bunların hepsi soytarı şarlatandır.
Suistimal.
Twitter in iyilik perisi.

Yaptığı her iyiliği göze sokan reklamını yapmaya çalışan.
tam bir şovmen ne kadar vizyonsuz bir sanatçı olduğunu instagram kullanici adindan da anlayabilirsiniz haluk levent acil ne hastane misin sen amk.
Soyadı bildiğim kadarıyla "Acil" dir. Çoğu kişi de bilir sanıyordum. Bilmiyorlarmış. Neyse...
görsel
görsel
Hem yardımsever hem sanatçı, daha ne olsun.
Şu Adamın vicdanının yarısı diğer insanlarda da olsa varya dünya çok farklı güzel bi yer olurdu.
Ülke genelinde harika bir grup toplayan koca yürekli bir abimiz. Adam bir sanatçı olarak sanattan fazlasını yapıyor. Sorunları olan insanlara çözüm buluyor ve onların yüküne omuz koyuyor. Sanatçıdan önce değerli bir insan. Saygılarımı sunuyorum.
Yalnızca şarkılarıyla değil, yaptığı umut verici eylemlerle de gönülleri fethetmiş sanatçı. Kimileri gösteriş dese de inanmıyorum onlara.

görsel
Adama öyle bir misyon yüklendi ki garibim her şeye o koşuyor.

Vallahi helal olsun Haluk bey...

Tarihe adını altın harflerle yazdırdın şimdiden...
güncel Önemli Başlıklar