bugün

Anadolu rock gibi saçmasapan bi literatüre ikinci sınıf şarkılarıyla baya katkı sağlamış şarkıcıdır. Her gitarla çalınan şarkı rock değildir.
dada dandinista'da görünce tırstığım şarkıcıdır. bi haller olmuş adama.
biraz önce adliyeye gelip ifade vermek istediğini beyan eden şarkıcı, efsane. ay çok heycanlandım ya. ne mütevazi adam ulan. neyse ben fotoğraf çekinip geliyom beyler.
zifiri.

öksüz kaldım gidişinle..
türkü de söyleyen çek-senet sabıkalısı.
nerde ne zaman olursa olsun şarkılarını duyunca eşlik ettiğim adamlardan biri zor aşk,ben bu gece ölmezsem,elfida,bir yarim olsun isterdim ilk aklıma gelen güzel şarkılarından .
Şehrimden Şehrine.
türkiyedeki en iyi sanatçılardan biridir.
adamın hasıdır. net.
Bir ara kafayı taktığım sanatçıdır.
Simdilerde ise siirlerim yetiyor...
alışamadım bu kente diye bir söz var şarkısının birinde, kendisi trabzonda öğrenci iken yazmış o şarkıyı sonra okulu bırakıp ankaraya geçmiş. Ktü lü gençler bu olayı 'bak adamı ne hale getirmiş bu şehir' gibisinden kendi aralarında konuşup durmuşlar...
gecem soğuk odam sensiz ümitler bitmiş,
kadehimde şarap bitmiş hayalin gitmiş,
zaman durdu gökyüzünden yıldırımlar düşerken,
içimdeki yağmur dindi yoruldum beklemekten.

evet bu bir sosyal mesajdır sana, tabi buraya bakıyorsan. *
zifiri şarkısıyla gönlüme taht kurmuş sanatçı.

(bkz: zifiri)
sevdana gonul verdim sarkisina adanada klip cekerek adana sevgisine selam cakmis adam gibi adam.
Annemle babamın konserinde tanıştığı ünlümüz ve sonuç 21 yıldır evliler.
Insanı alıp yıllar öncesine sürükleyen bir sese sahiptir.
Şarkıları ve gözaltına alınmaları ile akıllara gelen müzisyen.
(bkz: şöhretin yaramadığı kişiler) adamın karakteri düzgün lakin bu şöhret möhret bu adamı bozdu sanki.
en ufak bir ses kaybı yaşamamış, gereken desteği sanatçı arkadaşlarından görmediği apaçık ortada olan sanatçı. canavar gibi hâla sesi adamın.
en çok resmin olan ünlüdür. adam gibi adamdır.
"içtiğim şaraptı hayalin, yakar bir sigara biterim
Dumanında seni çekerim
içime seni çekerim off.."
Bu adamı dinlerken rahatsız olan insan yoktur. Varsa da insan değildir. Her türlü sevdiriyor şarkılarını, sözleri ise apayrı bir dünya zaten. Biraz göt olabilir ama iyi şarkıcı.
ahanda tam şuan dinliyodum,

içiiin içiiin haar kaplaaar bütün benliğiniii Bir gaaarip olursun bunuun aardındaaan Bazı bir rüzgaaar gibii Eseer ayrılııık yelii Gideen sevgiliniiin ardındaaaan.
Oldukça güzel şarkı söyleyen isim. Fakat ülkemiz de tabi saçma sapan şarkılar kadar dinlenilmiyor.
gençlere rock müziği sevdirmesi bir yana geniş kitlere dinletmesi de bir yana ;

bu adam nasıl sevilmez ya : https://www.youtube.com/watch?v=6AwCabu56jg

not: en harbi rakçıdır. teoman rakçı değildir!
pkk ile uzaktan yakından alakası olmayan kişidir. ayrıca kendisi ile çok resmim vardır. ulan bana bir bakın pkk lı birisini bu kadar sever miydim? adam safkan türk.