bugün

Kürdüm, bu orospu çocukları benim partim benim vekilim değil. Doğu halkına en çok zararı bunlar veriyor.

iran sınırında ücra bir köyde öğretmenlik yapıyorum. 2500 mt rakım, şehir merkezine 135 km uzaklıkta. Taa buralara, devlet birkaç sene önce adsl altyapısı getirmiş ancak PKK imha etmiş. Şimdi internet olmadığı için köyün çocukları uzaktan eğitime katılamıyor. Bundan sonraki hayatlarında Eğitimde çok büyük bir dezavantaj yaşayacaklar. Bunun sorumlusu devlet mi?

"Dövlet bize bakmir, bizi sömüriyi" diyenler de onlar, ayaklarına gelen hizmetleri sabote edenler de. Devlet yol yapıyor, onlar iş makinelerini ateşe veriyor. Devlet öğretmen, doktor, hemşire gönderiyor, onlar yol kesiyor, tehdit ediyor, şehit ediyor.

Bizim hakkımızı falan savundukları yok, yakıp yıkarak bu insanlara en büyük zararı bunlar veriyor.
cuhapenin saadetin iyi partinin ekürisi olan partidir. az kaldı 2023 te alayınızı tarihe gömeceğiz.

görsel
Üye sayısı 11.11.2020 itibariyle 40,519 olan parti.
Üye sayısı 11.11.2020 itibariyle 217,309 olan parti.
hdp esenyurt ilçe binasından görüntüler;
görsel
görsel
görsel
görsel

parti binası değil, hücre evi adeta.

hala bu pislikleri "bilmemkaç milyon kişinin oyunu aldı, bu partiye oy veren milyonlarca kişi terörist mi" diye savunacak olan var mı?

bunların ne olduğunu herkes gördü, bir tek chp göremedi, bir de tatlı su solcuları...

hdp terörist bir partidir, hdp'ye oy veren de, hdp'ye oy verenlere terörist demeyin diyenler de teröristtir.

ya devlet başa, ya kuzgun leşe...
chp'nin yol arkadaşıdır.
orul orul teröristtir aksini iddia edene de artık ne diyelim. oylar türkiye komünist partisine işçi partisi ve chp ve iyi partiye lütfen teşekkürler.
Terörist başının fotoğraflarını asarak terörist olduklarını bir daha kanıtlamışlardır.

Bu vatan hainlerinin hepsinin içeriye tikilmasi gerekir. Bu fikir hürriyeti değil vatana ihanettir.
görsel

görsel

-HDP Milletvekili Faysal Sarıyıldız PKK'ya BOMBA sevkiyatı yaparken
-HDP Kars Milletvekili Şafak Özanlı PKK'ya ERZAK götürürken
-HDP'li Mazıdağı Belediyesi ARAÇ tahsis ederken yakalandı.

https://ne-np.facebook.co...C5%9Fhdp/340810576646178/
kürt ağacının meyvelerinden sadece biridir . kdp olur , hüdapar
olur , işid olur , tikko olur , rızgari , tekoşin , dhkp - c , seyit rıza
şeyh said , menzil olur . mafya , kavga döğüş , zaten girişte bedava
veriliyor ..

CHP teşkilatında Barzani istifası: Bir Kürt olarak bu şartlarda kalamam .

CHP Diyarbakır teşkilatından Selim Fidancı isimli parti üyesi, Genel Başkan
Yardımcısı Öztürk Yılmaz’ın Kürdistan Bölgesel Yönetimi’ndeki (KBY)
referanduma ilişkin sözlerine tepki göstererek istifa etti.

http://www.diken.com.tr/c...rak-bu-sartlarda-kalamam/
iftira atıldığı belli.
son esenyurt goruntulerinden sonra acilen kapatilmasi gereken partidir. bugune kadar bu partiye zaman zaman acaba teror ile aralarina mesafe koyabilirler mi diye umutla bakmistim. bu umudu tasiyan pek cok insan icin esenyurttaki goruntuler tam bir hayal kirikligi oldu.

kapatilip siyasi mezarliga gonderilmesi gereken partidir.

"Vatan savunmasinda gereginden fazla merhamet, vatana ihanettir."
ismi gibi olmayan parti.
Pkknın Siyasal kanadı.
O değilde chp ve saz ekibi azdaha seloyu Başkan yapacaktı,bu nasıl gaflettir gaflet değilse hiyanettir.bir pkklıyı Türkiye'nin başkanı yapmak nedemektir.
soykırım yapılması gereken parti.

beti arttırdım.
Irkçı-faşist kürt siyasî partisi. Türk vatandaşları arasında kürt kökenli olanları ülkelerine ihanet etmeye teşvik eder.
Bir kürt olarak söylemeliyim ki batıda civelekleşip, doğuda anarşistleşen terör örgütüdür.
Değil oy vermeyi düşünmek, oy verdiğini söyleyenden dahi uzaklastim.
Kürtlerle ( hakiki kürtlerle) hiç bir alakası olmayan terörist topluluğudur.
Bu bölücüler ve hizbullahçı artığı kürtler ile düzgün, ülkesine, vatanına bağlı kürt insanımızı ayırmak gereklidir. Zaten pkk en çok ülkemize ve kürtlere zarar vermiştir. Bunu kürtlerin epey bir kısmı artık görüyor. pkk'nın üstüne devlet giderse oradaki halka güven gelir, devletçi vatansever adamların yanında durur eğer devlet açılım gibi şeyler yaparsa oradaki halkta bunlar devletten güçlü demek ki diz çöktürdüler devlete diye düşünür, hdpkk'dan korkar ve hdpkk'nın oyu barajı aşar oysa hdp gibi partiler kapatıldıģı zamanlar yeni isimle parti açsalar bile hep 6-7 arası oy alıyorlardı. bu tür bölücü partilerin türk siyasetini etkilemesine, kilit noktada bulunmasına, kimi destekler ise onun kazanmasına, bay kemal, muharrem ince, imamoğlu vs. gibi siyasetçilerin bunlardan oy alacağım diye türlü şekillere girmesine kesinlikle izin verilmemeli ve bir daha açılmamak üzere kapatılmalı bu manada gerek doğu bey gerek devlet bey sonuna kadar haklıdırlar.
ege de marmara da karadeniz de laik, seküler, hümanist, kardeşlik ayakları ile oy toplamaya çalışan kendisi ile çelişen parti.

batı da eşcinsellerle yürüyüş yapıp, doğu da şeriatçı gibi takılıyorlar.

eğer samimilerse doğu da neden lgbt yürüyüşü düzenlemiyorlar?

ucuz şovlar peşinde koşup sol çomar tayfanın gözünü boyamaktan başka ileriye gidemezler.

genel başkanları dahil milletvekillerinin tamamı pkk destekçisi olmasına rağmen halen daha kapatılmaması da ayrı sorunsal.

bundan bir önce versiyonları bdp bundan daha beter haldeydi. çok sayıda operasyon yapıp örgüt sempatizanı yakalanmıştı.

kısacası bomontici chpli tayfa olmasa barajı geçmeleri mümkün değil.
--- alıntı ---

akp'nin açılımcılarına, yae'cilerine, akil adamlarına, kullan at liboşlarına, demokrasi goygoyuyla halkı bağlayan islamcı veya değil sermayesine bok atacaksak, akp'nin palazlandırdığı kürtçüleri de ifşa edecek ve unutmayacağız. demokrasi budur, hafızadır.

demokrasi neden hafızadır? çünkü eğer hafızayı korumazsanız, dünün fethullahçıları bugünün yerli ve millileri olur. akp kimler ile yatağa girerek bu iktidarı kurduysa, alayı ocak dışıdır. böyle kuracaksınız cepheyi. yoksa delik deşik olursunuz. sizi yine tavlarlar.

hafızayı yaşatacaksınız ki, bu memlekette mumcular'ın, ipekçiler'in, bitlisler'in yaşadığını hatırlayacak ve akp'nin kimlerle yanyana gelerek, dayanışarak cumhuriyetimizin vasıf ve faziletini sildiğini bileceksiniz. mücadele günlük değil, nesillik olur. yoksa yersiniz çalımı.

hdp'yi ve ondan önceki bdp'yi kürt partisi olarak tanıtıp palazlandıran, atatürkçü cumhuriyet ile hesaplaşmak adına müttefik olarak görüp onu büyüten bizzat islamcı akp'dir. bugünkü hdp'lilerin hepsi de eskinin akp müttefikidir, atatürk düşmanıdır.

şayet çağdaş, anayasal hukuk düzenine dayanan bir cumhuriyette yaşamak istiyorsanız, bilin ki, ne dincilik ne etnikçilik hayatın akışı içinde herhangi bir zamanda sizlere müttefik olacaktır. ikisi de sizi kullanır, atar. bir muhalefet diliyle, diğeri vatan millet diliyle.

halkın emekçilerini yerin 750 metre altına gömüp, cenazelerin üstüne siyasi şov yapan dinci iktidar ile halkın okuldan dönen çocuklarını otobüs duraklarında bombayla katledip fukara solculuğu oynayan etnikçilik arasında duygu ve siyaset sömürüsü açısından hiçbir fark yoktur.

anadolu'nun unutulmuş büyük medeni vasfını türklük bedeninde yeşerten ve bizleri çağdaş bir yönetime kavuşturan kurucu fikrimizin hepsi tamamen karşısındadır. yurttaşlık, hukuk önünde kayıtsız şartsız eşitlik herkese yeter iken, bizi ayrı ayrı adlandırıp bölenler bizzat haindir.

her ne olay yaşanırsa yaşansın, her ne haksızlık ile sınanırsak sınanalım, elimizden ülkemizin bugününü ve geleceğini yönetme kurdetini almaya çalışanları ve onların dünkü, bugünkü ortaklarını unutmayalım.

https://twitter.com/aItin...tatus/1358205357827518464

--- alıntı ---
görsel

bir zamanlar elazığ'da binaları basılan partiydi. güzel günlerdi. o gün ilk ve son kez biber gazı yemiştim polisten. yıl 2016.
Hınçak Taşnak ermeni terör örgütü. Kürtlerin adına konuşan ibne sürüsü.

(bkz: hdp nin kürdistan newroz paylaşımı)
Aslen Kürt kökenli bir Türk vatandaşı olarak iğrendiğim lanet şey.

Ben bir Türk milliyetçisiyim. Bu ibnelere göre ben Kürtçü olmadığım için hainim. Ama asıl onlar hain.

Benim adıma konuşmayın orospu çocukları! Ben Batmanlı anne ve Şırnaklı babanın oğluyum. Türkiye Cumhuriyeti devleti bana burs verdi, okuttu. Ağanın marabası değil birey oldum. Ben Türk oğlu Türküm!

O dağdaki orospu evlatlarının feriştahını sikerim! Ekmeğini yediğiniz devletin her kuruşu burnunuzdan gelsin zehir zıkkım olsun!

Son nefesimde bile haykıracağım: Ne mutlu Türküm diyene!
CHP'nin yan kuruluşu. Bu durumun gerçekleşmesi o kadar acı ki.

Paraların üzerine bozkurt resmi koyan Atatürk'ün kurduğu parti bugün PKK sözcüleriyle aynı çizgide.