bugün

(bkz: fransa nın halep katliamını ucm ye taşıması)
Herif ölümün olduğu yerde hala kemalist cart curt diye siyaset yapmaya çalışıyor!

O fotoğraflara üzüldüğü falanda yok! Ben o değilim deyip geçiyor emin olabilirsiniz.

Bu bölgede yıllardır kim siyaset yapıyorsa libya da mısır da ırak ve suriye de ölenlerın sorumluları onlardır.

Özellikle suriye konusunda mezhepsel kartlarını oynayıp bunu kendi siyasi çıkarlarına kullananlar lütfen konuşmasın çünkü çok iğrenç oluyorlar.

Suriye de savaş mezhepsel bir baskıdan dolayı çıkmadı. Herkes bunu biliyor en azindan kafası çalışan okuyan bilen herkes biliyor bunu. Suriye de savaş sermaye savaşıdır.
Bu savas 10 yil bitmez 6 ayda biter diyen mal sürüsü sizin öngörünüzü silkeyim daha çok insan ölecek aklini kullanamayanlarin cefasini kadin ve çocuklar çekiyo.
insan katletmede tecrübeli rusya'nın silahlarını denediği, köpeği esad'ın da "putin, biraz da bizim buralarda deneyelim yeni bombaları!" demesiyle türkmendağı, halep, idlib ve diğer bölge ve şehirlerin bombalandığı yüzbinlerce insanın öldüğü katliamdır.

halep'te son birkaç günde 200'den fazla insan oldu, fotolara bakılırsa çoğunluğu çocuk ve kadın. zaten bir şehrin üzerine bomba yağdırıp "hedefim teröristlerdi." demenin saçmalığını söylemeye gerek yok. bm yardım tırlarını bombalayan ve koca şehri günlerdir susuz bırakan adamlar, şimdi de şehri topyekun yıkmaya niyet ettiler içindekilerle beraber.

sağı solu bırakın, insan olanın karşı olacağı katliamdır.
abd daha esad'dan özür dilesin. fuck..
sorumlusu hem esat yamyamı, hem de yakın zamana kadar pek yakın dostu olan bizim sucukçu muhasebecisi olan katliamdır.

kardeşim derdin nedir ki elin ülkesini karıştırıyorsun? karıştırdın da iyi mi oldu, eline ne geçti? aha da bu cesetler, üç milyon mülteci ve de pkk devleti!

(bkz: suriye yi karıştırmakla elimize geçenler)
"onlar terörist esed ülkesini savunuyor"
diyecek ahlak yoksullarını barındırıyor bu site. zulme rıza zulümdür. esedi alkışlayanlar ne düşünüyor demiyorum. vicdanınız var mı diye soruyorum sadece.
Eskiden saddam hüseyin enfal'de, halepçe'de katliam yapmıştı şimdi de besar esed halepte katliam yapıyor.

Kişiler farklı olsa bile zihniyet aynı vur, öldür, kıyım yap.