bugün

milletvekiliğinden istifa edip milletyorumcusu olması gereken kişi. Bir memur, bir işçi maaşım az geçinemiyorum dese memur olmayı tercih etmeyebilirdiniz diye belirtiliyor ama şükür bey milletvekili maaşları yetmiyor deyince adam haklı beyler deniliyor.
Milli Eğitim Komisyonu'nda yaşanan olaylara ilişkin olarak, "Birden kürsü işgali oldu, 4+4+4 yasa tasarısı konuşulmadı gibi oldu ama bir önceki oturumda konuşuldu bu şekilde karara bağlandığı ifade edilmişti. Onun üzerinden devam edince böyle tepkisel bir reaksiyon oldu" demiş akp milletvekili.
hakan şükür ak-lanmıştır.

56 bin tl. maaş alıyormuş, kimin parası ile alıyor o maaşı farkındamı acaba hakan abimiz,

devlet malı deniz nasılsa, akarken doldurmak lazım oda haklı.

gerçi millet vekili olarak bir faydası yok millete o ayrı, sen hakkını helal ediyormusun diye sorarsanız tek kelime söylerim;

haram olsun.

http://www.internetspor.c...n-karar-verdi-117458.html
http://www.zaytung.com/fo...erdetay.asp?newsid=161286
normal şartlarda acun'un survivor adasına gitmesi gerekirken milletvekili olmuştur. nihat doğan seneye 1. sıra adayı olursa şaşırmam.
Kraldır, Kral kalacaktır. Kimsenin bu adamı siyasi görüşünden, yaşam tarzından ya da düşüncelerinden dolayı yargılama hakkı yoktur. Sporcu olarak bugüne kadar herhangi bir sportmenlik dışı bir hareketi olmadığı için kimse sporcu olarak yargılayamaz. Aynı şekilde siyasetçi olarakta herhangi bir yanlışı görülmediği sürece yine kimse yargılayamaz. He sevmeyen olabilir o ayrı ama başarılıdır, kıskananları çatlatır.
keşke "gol kaçırırken kameralara bakan ağlak suratı ile akıllarda kalsaydı." dediğimiz kişidir.
bursaspor takımı için maraton programında, "saha parselizasyonu çok iyi" demiş. yorumcu-vekil.
dünyanın gelmiş geçmiş en golcü futbolcuları listesinde kendine yer edinmiş olan eski milli golcümüz.
bu sezon sonrasında galatasaray taraftarının yatıp kalkıp dua etmesi gereken milletvekilidir.

(bkz: rabbime sordum pensilvanya dedi)
milletvekili oldu ama hala düşünmeyi öğrenemeyen adam. Milletvekilliğinin ilk zamanlarında, tatil dönüşü bi muhabirin Türkiyede yaşanana son olayları nasıl buluyorsunuz sorusuna; onu büyüklerim değerlendirecek deyip mallığını tekrar ortaya koyan insan.
fatih terim onun için "hakan'ın heykelini dikmeli" demiştir. öyle bir sporcuydu işte.

--spoiler--
galatasaray ve milli takım’ın golcüsü hakan şükür, 38 gol attığı sezonda sarı-kırmızılı takımın unutulmaz golcüsü metin oktay’ın 38’lik gol rekorunu bilerek kırmadı.
--spoiler--
Yemin etmesi dahil, meclis kürsüsünde yaptığı konuşma sayısı 3'ü geçmeyen onlarca milletvekilinden biri.
bugün gsli efsanelere sövülme günü herhalde

gerçi gsliler olarak bizde kimlere,hangi efsanelere sövmedik ki..

bugün o besteler yapılan terime ikinci gelişinin sonunda edilen lafları yazsam o lafları edenler bile utanır şimdi..
Şehrine bir gram faydası dokunmayan, ''Vefa sadece bir boza değildir.'' sözünü kendi kafasında hala çözümleyememiş, devlet adamı.
,türk futboluna entrikalar bulaştırmış bir futbolcudur, istemediği insanı milli takımdan galatasaraydan gönderebilen, milletvekili olmasına rağmen aç kalıp tv de yorumculuk yapan tipik bir cemaatin mazlum yüzüdür.
bir galatasaraylı olarak kendisinden zerre kadar hoşlanmadığım, paragöz spor ve devlet adamı (!) milletvekili.

yalan mı ulan adam milletvekili maaşım yetmiyor diyip yorumculuk yapıyor, partiside kendisini destekliyor.
bu şehir bu yaptığını unutmaz şaban! görsel
bir galatasaraylı olarak bir türlü sevemediğim topçu. evet topçu zira benim vekilim olamamıştır olamayacaktır. ha diyebilirsiniz ki, ya sen ne biçim galatasaraylısın adam size dünyanın kupasını getirdi. ayıp değil mi yaptıklarınız diye. onlara cevabım şu olacaktır. evet getirdi. ama kendiside parayı şanı, şöhreti götürdü. allah var ne parasında ne şöhretinde gözüm var. rabbim daha çok artırsın. ama benim gözüm de adam değil. beş para etmez. dedim ya adam değil. ha ben kimmiyim. sıradan bir insan. peki ben adammıyım ona da başkaları karar versin.
bir üstteki entry de bu kişinin adam olmadığından bahsettim. eğer bana kızan arkdaşlar var ise lütfen ve lütfen ne yapın yapın 17 mayıs 2000 galatasaray arsenal maçı nın son dakikasındaki frikik e ve bu frikiken sonra haginin hakan şükür e bakışına bakın. bu adamın ne kadar egoist olduğunu o zaman anlayacaksınız.
bir üstteki entry de ve onun üstündeki entry de bu adamdan bahsettim. hani bazılarımız kürtlere kızıyor ya devlet bize bahmir diye. aga bu adam var ya bu adam dünya malı var iken milli forma da iki başarı elde etti diye haluk ulusoy federasyon unun kapısında illa cip isterim diye yatmış rezillik çıkarmıştır.
cemaat kaymağını yiyen tayfanın tanınmış kişisi.
önce para sonra allah diyen tipik akp'li müslüman. zengin dilenci.
keşke futbolu hiç bırakmasaydı dediğim eski topçu. şu an ne kadar kazanıyosa verirdik, saçma saçma işlere imza atmazdı en azından. türk futboluna bu kadar emeği geçmiş birisi olarak da antipatimi kazanmamış olurdu.
hakan şükür galatasaray'da. tarih 1 haziran 1992.