bugün

artik birakmasi gereken kisidir. ayrica otoparkta kadin dovmesiyle meshurdur.
kucuk emrah'tan sonra turk tarihinde en ezik insan olmayi hak etmemis insandir.
adam yasina ragmen, yapilan bunca elestiriye ragmen takimi icin cabalamakta. gercek bir galatasaray ruhuna sahip. onu elestirenlere inat hala sahalarda. o degil de neden roberto carlos elestirilmiyor? adam kac yasina gelmis futbol oynuyor. pardon unutmusum o turk degil, bizden degil. o brezilyali, o dunyanin en iyi oyuncularindan biri. hakan kim ulan?
takimda one cikan futbolculari ezip kendini one cikarmak,

otoparkta kucuk bir olayi buyutup sen benim kim oldugumu biliyor musun diyerek kadinin ustune yurumesi ve bir

kadina tokat atmasi,

gazeteleri ve medyayi kulanarak genc ve yetenekli bir milli takim drektorunu isinden etmek,

mondragonun bogazini sikmak linconle kavga etmek,

takimda grup kurup yerini saglama almak,

gibi konular yuzunden sevmedigim futbolucudur....
sezon sonu galatasaray'ı ve milli takımı bırakacağını açıklamış veteran striker.

edit: http://www.ntvspor.net/pages/17505.asp
Dogdum hakan sükür,büyüyodum hakan sükür,derken okul yılları hakan sükürrr,ergenlik ve ilk sivilceler hakan sükür,bir kıza bişiler histme yası hakan sükür,mezuniyet hala hakan sükür,askerlik ama hala hakan sükür,teskere hakan sükür,yaslandım ne yazıkki hakan sükür.öldüm hakan sükür,Topraga veriliyorum oda ne! HAKAN SÜKÜR
Hakan cık artık hayatımdan ne bicim bi adamsın yıllarımı verdim sen hala yok olmadın mannak herif Dettttttt yeter be !
iron maiden davulcusu nicko mcbrain in esmer haline benzettiğim futbolcu.
kafası isminin önüne geçmiş olan futbolcu.
babası isminin önüne geçmiş olan futbolcu.
milli takımda ve galatasarayda en fazla golü atmış futbolcu.

velhasıl, fetullah gülen sağolsun itici olmuştur.
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=hcznO2PbwUc&feature=related
--spoiler--
nerdesin be kral.
sezon sonu biten mukavelesini yenilemeyeceğini söylemiş ve burada noktalıyorum demiştir. futbolu mu bırakıyor acaba dedim ama değil, avrupa, olmazsa amerika veya arap emirliklerine gitmeyi düşünüyormuş. bu demeci, sivasspor'a transfer olacak söylentilerine üzerine vermiştir.
uefa kupasında son oynadığı "avusturya wien" maçında tribünde otururken "hakan şükür sahada üşümüyor mu, biz bile burda montlu olmamıza rağmen hareketsizten üşüdük" denilmiştir.
euro 2008'de de yer almak istediğini söyleyen son kullanma tarihi geçmeyen topçu.
arsen wenger in hakkında 'kesinlikle oynatması gerek fatih hoca nın' dediği futbolcu. arsen wenger e göre türk takımı başarılı ve yetenekli bir takımmış; fakat süreklilik yokmuş. hakan şükür, bu tür durumlarda oyuna ağırlığını koyabilecek bir oyuncuymuş. hava toplarında etkisiz olduğunu düşündüğü türk milli takımının ona ihtiyacı varmış.

http://www.sporx.com/deta...mp;takim=108&go=93829
bir günde kral olmadın kı bir günde tahtan inesin.
euro 2008'de de başımıza musallat olmaması için türbelere gideceğim, cin çıkartacağım, hacı hoca kim varsa, ne kadar batıl inanç varsa hepsini bir bir gerçekleştireceğim futbolcu...

ama şaka yapmıştır abisi o, aslını yaşatıyor aslında, şaka yaptın di mi lan, şaka yaptım de bana, hadi aslanım, hadi şabanım...

(bkz: olduğun yerde kal kıpırdama vururum)*
attığı goller galatasaray ve türk milli takımı maçlarından çıkarılsa ortada büyük soru işaretleri olacak kral. forvet hattında görev yapan oyuncunun mutlaka gol atıp asist yapması gerektiğini düşünen zihniyet, çapraz koşuları, alan boşaltmayı, pasörlük görevini üstlenmeyi ve rakip takımı 10 kişi oynatmayı forvetin görevleri arasında saymaz ne yazık ki. elbette hakan şükürler formdan düşecek, yaşlanacak, futbolu bırakacaktır ancak tarih diye bilge bir adam vardır ki, o hakan şükür' ün gollerini çoktan yazmıştır defterine. sahada terini döken, 9 numaranın hakkını veren, galatasaray' ın önemli başarılarında hep başrolde yer almış bir semboldür. özel hayatı kimseyi ilgilendiremez, herkesin bir özel hayatı vardır ve mesleğinin dışında anılmalıdır. tercihleri ve seçimlerini bir kenara bırakıp değerlendirirsek, türk futbolunun unutulmazları arasındaki yerini çoktan almıştır. sabahlara kadar eleştirilebilir, ancak attıkları, attırdıkları, hazırladıkları çoktan altın sayfalarda yerini almıştır.
bir neslin, futbolu ve ruhunu seven, elvir bolic, hami mandıralı, sergen yalçın ile tebessüm ederek evlatlarına anlatacağıdır. hadi renkli gözlüklerimizi çıkaralım ve futbolu izleyelim, ruhunu hissedlim, olur mu?
(bkz: hakan şükür artık torunlarını sevmeli)

hayır kalp krizinden bir gün saha ortasına yığılıp kalacak ondan korkuyorum,,
arka bahçesinde çapraz koşular yapmasını, bol bol alan boşaltmasını, mahallenin çocuklarıyla yapacağı maçlarda adam eksiltmesini, her maç iki üç tane asist yapmasını tavsiye edeceğim futbolcu, dinlensin adamcağız biraz ya, öldürdünüz pestilini çıkardınız adamın be !
türkiye'nin en popüler futbolcusu.
az önce en son oynadığı rizespor maçını izledim de anladım ki bundan çok güzel palyaço olur.
(bkz: kopekler istedi diye atlar olmez)
az önce en son oynadığı rizespor maçını izledim de sakat atlara yapılan muamelenin başka bir türünün yapılmasının gerektiğini düşünüyorum. yani emekli olsun. para da var. gezsin dolaşsın.
bu akşamki ankaragücü maçında yine golünü atmış golcü. anlayamıyorum, ya biz futboldan anlamıyoruz ya da bu adam bizimle dalga geçiyor.