bugün

bildiğin bomboş topçu.
Nasıl top oynuyor bilmiyorum ama ben bunu düğünümde oynatırdım. Bir arkadaş düğünümde oynatmam bunu demiş de adam gayet güzel zeybek oynuyor.
ibo döve döve oynatıyor galiba yoksa gayet boktan bir topçuydu kendisi.
yine golünü çakmış atalanta'ya messi atsa abovvv. https://www.youtube.com/watch?v=_CrG6m_wyRU bu adam milli takımda kanatlarda değil, forvete yakın olmalı.

aksi takdirde olmuyor.seneye italya'da kalırsa juventus hedef olmalı.sakın almanya'ya gitme.
Oyun kurucu pozisyonunda oynayan Türk futbolcudur.
iki gol, bir asistle italyan gazetelerini süslemekte.
burak yılmazın evini 14 milyona satın almış.

https://www.hurriyet.com....illanin-fiyati-41620166/3
Eskiden sadece frikik atıp oyunun içine giremediği için bolca eleştirdiğim ve bugün beni göt etmiş oyuncudur. Milan’da gattuso’nun da kendisinde ısrar etmesiyle büyük bir oyuncuya dönüştü gerçekten. Frikiklerinin etkisi azaldıkça oyun içindeki etkinliği müthiş arttı. Gol atıyor, asist yapıyor, kilit pas atıyor, verkaç yapıyor, duran toplarda çok iyi paslar veriyor... komple bir oyuncu profili çiziyor kısacası. Çağlar ve Merih bile beraber en fazla güven veren milli oyuncu olduğunu düşünüyorum. Pasaportunda Türk değil de ispanyol veya ingiliz yazsa muhtemelen piyasa değeri 70 milyon Euro civarında olurdu. Böyle devam ederse bu fiyatlara transfer bile olabilir Dortmund veya Münih’e.
abartılmış bir balon.
futboldan anlamayan orospu çocuklarını haksız çıkartmış futbolcudur.
sırbistan maçında 1 gol atıp 1 asist yapmış futbolcudur.

son dönemlerde milan'da göstermiş olduğu etkili performansını milli takımda da göstermektedir.
Milanda gösterdiği performans geçici olan futbolcu. Gerçek hali milli takımdan öte değil tamamen balon. Evet.
Gurbetçi futbolcu milan'da gösterdiği performansı milli takımda gösterememesinin nedeni açık orada ibrahimovic ile oynuyor milli takımda kenan karaman ile.
milan'ın lazio'yu 3-2 yendiği maçta takımına 1 gol 2 asistlik katkıda bulunan milli futbolcu.
paolo maldini'den "serie a'da ayın oyuncusu" ödülünü almıştır.

görsel
sezon sonu sözleşmesi bitiyor.
bu sene gs'ye gelirse gelir. yoksa 33'ten önce gelmez.
görsel
frikiği o kullanmalıydı. burak bencillik etti.
bu adam kolay golleri atamıyor gidiyor nerde imkansız pozisyon varsa gole çeviriyor.
2 maçtır sahada hakan yerine bir mal izliyoruz. Noldu bunlara aq.
Çok pas hatası yapıp top kaybetti bu maç.
isviçre Türkiye maçında rezalet bir oyun oynuyor. TD Şenol güneş bu adamı bu haliyle nasıl oynatıyor anlamak mümkün değil. Takım genel olarak kötü ama Hakan turnuva boyunca hiç bir zaman varlık gösteremedi.
Yeşillik görünce madımak toplamaya gelmiş.
topun ayağına gelmesini bekleyen futbolcu.
ilk on birde başladığını maçın 49. Dakikasında yanlışlıkla öğrendim. 49 dakikadır ne adını duydum ne kadraja girdiğini gördüm. Hala sahada. Evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar