bugün

sözlükteki malları ortaya çıkaran adam. bu adamın aldığı eğitimi ve özel hayatını inceleyecek olursanız özel yeti$tirildiğini anlarsınız bu bir. ikincisi pkk nasıl bu kadar rahat hareket ediyor deniliyor? onlarca asker sırf bu adam sayesinde $uan hayatta. daha 2-3 sene öncesinde gırla $ehit cenazesi ta$ıyordu bu ülke. siktirin gidin türkmenler öldürülürken saflara. barı$ için çalı$an her adamı dü$man ediyorsunuz ülkücü ve türkçüfanboylar sizi.
soydaşları tarafından savunulan tip...

şaşırıyor muyuz?

hayır...

maksat açılım sürsün...

herkes hesap verecek hainleri savunmak için yalan dolan dezenformasyon yapan sözlük köşelerie sinmiş mini mini böcekler bile...

bu ülkede bir gün gene istiklal mahkemeleri kurulacak...
türkiyenin en çalışkan bürokratlarından.

Milli istihbarat Teşkilatı müsteşarı. mit'in gücünü tüm dünyaya gösteren yiğit insan.

şimdi anlaşılmasada bi gün herkes bu yiğit insanın değerini anlayacak, hamdolsun.
oğlu gizli düğünde evlenmıştir.
sabah gazetesi tarafından cemaatin emniyet imamı olduğu iddia edilen bir şahıs var..

yusuf gezgin ismiyle ergenekon operasyonu sıralarında stratejik yazılar yazıyor bizde "vay anasını" diye takip ediyorduk..

sonra yere göğe sığdıramadığı tayyip otoriterleşti padişah oldu. hakan fidan: "tayyip'in fidanı" oldu.

yabancı istihbarat tarafından hiç bir mit müsteşarı bu kadar hedefe oturtulmaz neticede bir kamu görevlisidir.. demek bu adam doğru adam ki aleyhine bu kadar tezvirat yapılıyor.
mit'in tüm toplumun ortak çıkarlarını ve bu çıkarları temsil eden devleti koruması gerekir. son dönemlerde mit'in tüm toplumun ortak çıkarlarını ve devleti mi yoksa belirli bir kesimin ve partinin çıkarlarını mı koruduğu soruları çok yaygın olarak sorulmaktadır. eğer mit zayıf ve cılız bir yetenek olarak tarihe geçmek istemiyorsa bu yaygın kaygıları dikkate almalıdır, böyle yapmazsa kendi varoluş nedenine karşı tutum sergilemiş olur.
Az konuşan, Çok iş yapan,muhterem bir abimiz.
ismi anılınca akla üç şey getirir: "tayyip, iran, para"...
1 den fazla iş başvurumu kabul etmeyen insan.
haftasonları sokağa çıkıp ankara'nın sahaflarını dolaşır. sufizme merakı vardır. bugüne kadar gelmiş geçmiş tüm derin devlet adamlarından ziyade tam bir memleket çocuğudur. okumuş aydın bir anadolu insanıdır. mütevaziliği ile karşısındakini utandırır. yüzlerce koruma ile gezmez. zaten kendi memleketinde koruma ile gezenin bu işi yapmaması gerektiğini düşünür. ankara'da sokakta görürseniz yanına gidip kurtlar vadisi muhabbeti yapmayın, siyaset yapmayın. hangi kitapları okuduğunu sorun mesela. hangi şahsiyetlere hayranlık duyduğunu sorun. kimleri örnek aldığını sorun. hangi yönetmenleri sevdiğini ve ne tür müzik dinlediğini sorun mesela. genç yaşta nasıl böyle bir kariyerin kendisine kısmet olduğunu sorun.
"gerekirse 4 adam gönderip 8 füze atarız ya da doğrudan Süleyman Şah Türbesi'ni bombalarız" sözünü söylemiş insan. kime göre, neye göre efsane olduğu tartışılır..
beton aşığı, rantçı kesimin sevdiği tek fidan.
büyüdü ve çınar oldu.
istifa etmis.
israil ve gülen örgütünün nefret ettiği adam.

milletvekili olacak.
Adammmmmm.
istifa ederek milletvekili olacağı haberlerini doğrulamış şahıs. (bkz: dokunulmazlık zırhı)
öyle sanıyorum ki kendisi cumhuriyet tarihinin en tanınmış, en popüler mit müsteşarıdır. o kadar ki, yaptığı pek çok top secret konuşmalardan sesini ezbere biliyoruz maaşallah. ha aynı zamanda da israilin baş düşmanıdır haa. onu söylemiş miydim? mossad, mi5, kgb, cia, el muhaberat, zimbabwe istihbarat teşkilatı falan hep bu adamı yemek istediler. ama yedirmedik elhamdülillah.

şimdi istemez misiniz ki bu adam yeni türkiye cumhuriyetine bakan olsun, türkiyenin en gizli olması gereken kurumunda bile şeffaflığı şiar edinmiş bu ağabeyimiz türkiyenin politika belirleyicilerinden biri olsun? elbette istersiniz. tabi eğer israil, paralel örgüt, dış mihrak, faiz lobisi, yel değirmeni lobisi ya da zimbabwe kanarya severler derneği lobisinden değilseniz!!!
yerine bir gedikli erbaş getirilirse kurumun itibarı iyiden iyiye yükselmiş olacaktır. bu arada, dokunulmazlık uluslararası mahkemelerde işlemiyor cancağızım.
sadece ben miyim bilmiyorum ama bu adamın sesini konuşmasını şu ses kayıtları hariç duymadım hee yani bir konuşma olsun herhangi bişi gerçekten merak ediyorum mecliste konuşmasını vs.
yeni dışişleri bakanıdır.
(bkz: at fava bekle)
oldu mu şimdi?

nereye ya hu?

(bkz: daha askerleri bombalayacaktık)
yılların siyasi birikimi(!) olanı dumur eden isim:

(bkz: bülent arınç/#26606934)

arınç, kısmen dumur olmuş oldu:

(bkz: hakan fidan ın yeniden mit müsteşarı olması)
müstakbel dışişleri bakanımız.

at fava bekle.
Bilmem kaçıncı dönem mv adayı.