bugün

gayet hoş programdır. okan'dan da beyaz'dan da çok daha başırılıdır. konukları gayet samimi insanlardır umarım böyle devam eder. okan'ın yaptığı gibi her hafta ece gürsel, mustafa topaloğlu falan çıkartmıyor en azından.
olmaz bence uğraşma boşuna hakan beyciğim.
ya baktımda hem hakanda hemde zekide beyaza benzer espri yapma tarzı var orijinal olun yaa .
bu haftaki bölümünü fotoğrafçı kimliğimle izledim de, o turuncu ışığa hafif turkuaz-açık mavi durağan bir şerit eşlik etse ve mavi ışığa da de hareketli turuncu-ya da turkuaz- şerit, mavi ışıkla da biraz hareket olsaymış -o turuncuya yakışmaz hareket- çok daha iyi olurmuş.
ha bir de tv programlarında ışığı dikkat çekmek için değil de dikkat dağıtmak için kullanılmasını anlayamıyorum. bu haftaki durağan turuncu-beyaz olayı iyidi ama ne bileyim model şarkısını söylerken ya da hakan bey espri yaptığında da bi ışık olayı yapın abicim ki dikkat çeksin di mi ama.

gece gece bunca yazıyı da model için yazdığımı belirterek -burdan sevgiler saygılar- hakan beye hayırlı uğurlu olsun diyorum.
hiç eğlenceli olmadığı halde samimiyetinden dolayı kendini izlettiren program. yer yer aşırı derecede berbat espriler yapılsa da insan değiştirme gereği duymuyor.
hakan yılmaz ın sunduğu talk show.
izlenecek başka bişey olmadığı için izlenebilecek program.
yıldız tilbenin sarhoş olarak katıldığı bir milyonuncu program...
matraxtan daha güzel olan program.
bizzat konuk olduğum program. o ne rezalet.
kamera arkasını gördükten sonra televizyondan soğudum. herşey o kadar yapmacık. ancak bu kadar samimiyetsiz olur bir yer. yıldız tilbenin abuk sabuk davranışları. hakan bey'in acemi ve iğrenç espirileri. eğlenmeye gittim ama ilk sırada uyumaktan başka bir şey yapmadım.
"hakan bey"'e bile talkşov vermisler, benim yüzüme bir kız bile bakmıyor.

neticede, bu program'ı izledikden sonra ziyan olmakda olduğumu hissetdim.

çok saol hakan bey.
tek sorun hakan yılmazın biraz acemi olması.bide tuğba ekincinin krobi erkek haline sokulması hepten berbattı.bunlar olmasa daha iyi bi program olabilir.
gideri olan showdur.
hakan yılmaz'ın ısınmasıyla her geçen hafta daha da akıcı, daha da keyifli geçen programdır.
tek acigi kendini biraz kasmasi olan hakan bey, kendini espri yapmaya zorladigini seyirciye fazlasiyla hissettiriyor, bu da izleyicinin gozune negatif etki yapiyor. sanirim uzerinde beyazitin baskisini hissediyor. yani o programinda esprileri bol tutuyordu ve seviliyordu ben de bu konuda birseyler yapmaliyim dusuncesinde oldugu muhtemeldir. farkli bir dusunceye de sahip olabilir tabi ama bir talk showda espri sart degildir, geri kalaninida hakan bey acemiligine ragmen basarili bir sekilde hallediyor zaten.
hilal cebeci çıktı ya ben böyle ahlaksız bir kadının çıktığını görünce buradan gitmek istiyorum. bir dakika bak hilal 15 dakikadır konuşuyor beni 5 dakika konuşturmadınız. ben sizin ne kadar mutlu bir havayla hilallerin üstünde bir yere girdik denen yönetmenlerinizi bilirim. rtük ne der ''hilal cebeciyi çıkarmayacaksın'' bir daha da atvye gelmem.
hilal cebeci yi çıkartarak kafadan kaybeden programdır.
şu anda atv'de canlı yayınlanan, hakan yılmaz'ın sunduğu program.
demet akalın bi pot kırdı, herkes bi heyecanlandı falan ama ben anlamadım ne olduğunu.
her ne kadar hakan beyin dizilerdeki halini beğensem de program yürümüyor işte yürümüyor. ilk programlarda heyecanına bağlamıştım ama kaç program sonra izledim ve gördüm ki bir gelişme yok.şakalar çok sıkıcı.
kasıntı bel altı esprileriyle zaten düşük olan televizyon kalitesini yerin derinlerine sokan program. Tiksinmekteyim.
Bu gece saba tümer'in konuk olduğu program. Ona gülmek çok yakışıyor.
hiç kalkışılmaması gereken bir işti. Olan oldu ama tutmadı tutmaz. Beyazın üstüne tanımam. Hakan bi git ya.