bugün

Gotu yok. Dikkat edin yan poz veriyor , got kemigini geriye cikartiyor. Reynmenin sarkisinda da oyle yapti tam arkasi donukken orayi karartiyorlar. Götsüz şişko.
görsel
görsel
görsel
instagram'da garip garip fotoğraflar paylaşan şarkıcı. evet.
bı kıza bişeyler oldu ya ?

görsel

farkındaysak fazla kızarmış tavuğa dönmüş

2.ci dereceden yanık gibi.
ismiyle müsemma bir abla. .
diğer bir tabirle; olay, vaka.
kart sesli şarkıcı.
Mültecilerin yani vatan hainlerinin başımıza bela edilmesini savunuyormuş.
Peh!
Yaptıklarıyla hadise olan bir sanatçımızdır.
evet diye kıçını yırtıyor şu an. sivas yıldızelili.
(bkz: olay)
Kimsenin dönmeyeceğini bildiği kötü söyleyen yarışmacılara son anda dönerek farklı olma çabası içerisinde olan o ses türkiye jürisi. Sonra eleyecek zaten şeyinde değil, maksat diğer jüri üyelerine "bak siz dönmediniz ben döndüm" algısı yaratarak insanların gözüne girmek. Yer miyiz lan biz yılan.
bu karıya arada seksi diyorlar, cidden anlamıyorum. sadece açık ve transparan giyiniyor.
görsel
Rol modelim.

Ona olan hayranlığımdan dolayı ismim rojda olduğu halde çerkes olduğumu söylüyorum. O kiloya sahip olup, ayak ve el bilekleri kalın tek bir çerkes görmediğim halde, yok yahu çerkesim diyorsa kesin öyledir diyerek öyle olduğumu iddia ediyorum. Onunla ortak bir noktamız olması beni çok heyecanlandırıyor.

Ülkemizde üst akıl diyince akla gelen, kişisel fikrimdir, tek insandır. Biz kadınlara makyaj yapmadan özgürce dolaşmayı öğretti. Düşünebiliyor musunuz?

Mesela makyajını sildi yaaa. Cesarete bak. Zorla güzel olmamızı isteyen bu sisteme karşı dimdik durdu ve makyajını sildi. Ah o an aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor.

Türkiye'de kadın hareketi başlamalı. Feministler olarak dışarı çıkıp memelerimize erkekler ölsün yazıp sistemi eleştirmeliyiz. Eğer bir gün bu gerçekleşirse, memelerimiz ile sisteme karşı çıkabilirsek, tam önümüzde o duracak. Hadise.

Geçenlerde o ses türkiye isimli tartışma programında ünlü düşünür acun ile yaptığı konuşmayı dinledim. Şöyle diyordu.

- türkiye'de kadın olmak çok zor. Erkekler sürekli olarak bakımlı olmamızı bekliyor. Makyaj yapıp, en güzel kıyafetimizi giyip, onlara kendimizi beğendirmemizi istiyor. Bana sorarsanız, Türkiye'de, bilmeyenler için söylüyorum, yani bu ülke, türkiye, kadınların en çok baskı gördüğü konu makyaj. Kadınların en çok zorlandığı konu yine bu. Ancak ben bu baskının karşısında durmaya devam edeceğim. Kadınların içi rahat olsun.

Konuşmanın güzelliğine bakar mısınız? Oraya yığılmış tüm kadınlar ayağa kalkıp coşkuyla alkışlamaya başladı. Programdan sonra "çağımızın hastalığı-erkekler" isimli yeni kitabını imzalatma fırsatı buldum.

Hadise hanım dedim, uzun zamandır türkiye'de kadına karşı oluşmuş bakış açısını değiştirmeye uğraştığınızı görüyorum. Bu da bana ve diğer kadınlara inanılmaz ilham veriyor. Sanırım ataerkil düzenin değişmesinin zor olduğunu düşünerek, tamamen sistematik bir hamle ile, kadın haklarını makyajınızı silerek korumaya aldınız. Türkiye'de biliyorsunuz uzun zamandır kadına şiddet ve dahi kadın cinayetleri haberleri gelmekte. Bunu sonlandırmak için yeniden makyajınızı silmeyi düşünüyor musunuz?

- ah tatlım. elbette. Planım bu.
- Çok teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın.

işte böyle. Umarım ülkemizde bazı şeyleri değiştirebilir. inanıyorum, değiştirecek. Türkiye'de kadın hareketinin öncü ismi hadise hanım'a buradan çok teşekkür ederim. Ondan aldığım ilham sayesinde, eşlerinden şiddet gören ve mor gözlerini saklamaya çalışan, aile içi şiddete uğradığı için ne yapacağını bilemeyen çocukların karşısında makyajsız gezerek desteğimi sessizce sunuyorum.

Hadise kalp ben.
#42737833 entry nick uyumunu içeren başlıktır..
Bir insan hadise hakkında bu kadar uzun ne yazabilir allah'ım?!
götü olmayan kadın.

olum bu ne lan, bildiğin bacaklar bitince bel başlıyor.

göt dediğimiz o güzel Organ yok.
zavallı. tam bir zavallı.
götü yok ve makyaj güzelidir. evet.
yeteneğiyle bir yerlere kadar gelebilirdi.

o ise memeleriyle bir yerlere gelmeyi tercih etti.
Gene hangi organını açmış diyecektim. Açmamış.
Seksi olmak için saçma sapan hareketler yapmasına gerek olmayan kadın.

Eurovision için göbeği açık dans ettiğinden beri bu millet seni seksi buluyor. Kuru götünü sergilemek ise seksiliğini götürüyor.

Gerçekleri bırak, hayalimizdeki halinle seksi kal. Gerçek o kadar seksi değil zira.
Hadise dünyanın en güzel kadınıysa götüm kainat güzeli aq.
iticilikte zirve olan bir kadın. Taş gibi hatunlarımız varken bu kim a*k. Sesini de beğenmediğim, fiziğini de beğenmediğim, lezbiyenlik kararımdan beni vazgeçtirten kadın.