bugün

Sesi berbat, yüzü çirkin, kilolu insandir. Sarkici diyesim gelmiyor ya sesi çok kötü ya.
Canli performanslarinda geri vokalin sesinin hadise'den daha cok cikmasi insani guldurur.
Hadis'in kız versiyonu.

(bkz: şükrü-şükriye)
istiklal marşımızın içine etmiş bağyan şarkıcı.
kusursuz kadın. resmen dünyadaki huri.
Ünlü bir giyim markası ile 2 yıllık anlaşması karşılığı 2,5 trilyon alacakmış.

http://www.hurriyet.com.t...&utm_campaign=kelebek_
Çirkin ama gösterişlidir.
popo popçusu.
Keko meko sevilir ki bu ya. Yerim ben bunu ya. Yaz günü yakar bu güneş hadise'cim yakma içimizi öyle tatlişko bakarak lütfen.
En nefret ettiğim kadın dangalak sanatçı.
sevin ama sevmeyin, reytinge katkıları var.

görsel
kalçaları güzel,bacakları vasat,göğüsleri kötüdür diğer özellikleri beni ilgilendirmiyor.
vasatlıklar prensesi.

yapamadığı müzikle bir de programlara çıkıyor '' çok harika söyledin '' diyor ya.
ölüyorum.
ay götüm.
görsel
seksteki performansını merak ettiğim hatundur.
o ses türkiye'de bu sene şampiyon olacak diyorlar.yani acun öyle istiyor, yoksa seneye hadise olmaz.

görsel
bildiğin alamancı kezbandır. kaç senedir türkiyededir, hâlâ bozuk türkçe ile konuşmaya devam ediyor ki, bu bence müzik ve tv seyircisine saygısızlıktır. o kadar para kazanıyor, 5-10 diksiyon dersi alsa düzeltecek konuşmasını, onu bile düşünemiyor.

türkçede bazı kelimeler kısa a ile söylenir, bazıları uzun a, bunu ve kelimelerin telaffuzunu öğrenmek, bu kadar zor mu arkadaş? tvdeki o yarışmaları ve sizleri gençler, küçükler de seyrediyor, ne hakkınız var onlara türkçeyi yanlış aksettirmeye?
eskiden sivaslı cindy vardı, o hâlâ öğrenemedi türkçeyi 20 seneyi geçti, sivaslı hadise de onun yolundan gidiyor.

ayrıca bir yarışmaya bile yanında ailesinden 10 kişiyle gidiyor ekip diye ve bunu da övüyor her fırsatta. ya kardişim bari söyleme, insanlara senin profesyonel çalışmadığını düşündürtüyorsun, yeğenin makyöz, dayın yapımcın, kardeşin halkla ilişkilere bakıyor filan böyle şey mi olur? bir düşün bakalım bu kadar senedir profesyonel bir ekiple çalışsaydın belki de "neredesin aşkım" dan başka daha kaliteli işlerle tanınacaktın...
varoş karı.

varsın linç etsinler beni, doğru bildiğimi her zaman söyleyeceğim.
tv8 magazin haberine göre türkiye'de 2015 yılının en şık giyinen 6. bayanıdır.
anlamayan için tekrar ediyorum. hadise'nin giydiği kıyafetler çok şıkmış.
lan bak tane tane söylüyorum. ha---di---se çook şık mış.
tv8 diyor. acun ılıcalı'nın kanalı. hani hadise de o kanalda çalışıyor ya.
diyor ki; ha--di--se çook şık.

ulan pazardan giyinen yurdum kadınları bile bu hadise'den daha zevkli değilse bir şey bilmiyorum.

puahh hadise lan

türkiye
çok
şık!

ha si e.
görsel
Nasıl olup ta güzel bulunduğunu anlayamadığım sıradan tip.
tüm kezbanlıklarına rağmen * gayet sempatik bulduğum kadın. komplekssiz biri olduğu düşüncesi uyanıyor televizyonda ne zaman denk gelsem. hala masum sanki bir tarafı. köylü gözeli edası var. sanatından bahsetmek istemiyorum pek ilgi alanım değil ama kafa seslerine falan güzel çıkıyor, yeteneği var.

öpüyorum canım sevgiler.
oğlak burcu kadınlarına benzemektedir.
itici ve kıro buluyorum..ne yapayım...
az önce zenci gırtlağı var sende dedi. ulan arkadan gülme gelmeseydi ben de fesada bağlamayacaktım.