bugün

ar, edep gibi kavramlardan nasibini alamamış yepisyeni süperstarımız(?).
görsel
bir de;
(bkz: tipsiz)
jenifer lopez vari kalçaları ve seksi kıyafeti ile beyaz show'dadır. beyaz da kendisine açık açık şakayla karışık yazıyordur.*
(bkz: vukuat)
basit karılar gibi kahkaha atan şarkıcı. çok itici bir gülüşü var. biraz daha derli toplu olması kendi açısından iyi olur. bir de eurovision'da birinciliği hedeflerken bir anda ilk 5'i hedefliyorum diyerek kendine olan güveninin kaybolduğunu göstermiştir.
bazen çok çirkin, bazen aşırı güzel görünen sempatik hatun. eurovision'da stir me up gibi bir şarkıyla Türkiye'yi temsil etse çok daha büyük hedefler olabilirdi, ama bu şarkıyla nereye kadar bilemiyoruz.
an itibari ile acuna konuk adriana lima olmasına rağmen, kanal değiştirmeme neden olan dünya güzeli şarkıcı. bendeki etkisi nasılsa artık, ibo'nun berbat esprileri katlanma pahasına ve hatta serdar ortaç gıcığına bile dayanarak atv'yi açmama sebep olmuştur kendisi.
bunlardan ekranlarda milyonlarca var.bacaklarını sergileyerek biyerlere geliyosan kalıcı olamazsın.bi kaç yıl sonra orası burası sarkmaya başlayınca hadise madise kalmaz.bi de tarkanla kıyaslanıyor bırak allasen ama tabi yine de ülkemizi temsil edecek sağolsun.
kendisiyle ilgili yazılmış çok güzel bir yazı;

http://sinestezi.wordpres...01/20/hadise-dum-tek-tek/
eurovision referansı sayesinde trt 1 in ota boka çıkardığı hadise.
türkülerle anadolu ya bile çıkartır bunlar utanmasa.
bildiğin taş. şarkı söylemese de olur ama şarkı söyleme yeteneği de mevcut. düm tek tek diyor yerimi alıyorum.
o kadar da güzel olmayan fakat dişiliğini güzel kullanan, eurovison da ülkemizi temsil edecek hatun kişi.
dum tek tek parçasıyla sesin insanı nasıl tahrik edebildiğini kanıtlamıştır.*
eurovision'a türkçe-ingilizce karışık bir şarkı ile katılıyorum, diyerek beni gülme krizine sokmuş kızımız. zira bakıyorum şarkı sözlerine, türkçe dediği üç kelime var. onları da birbirinden ayırdığımızda karşımıza anlamsız şeyler çıkıyor. madem türkçemizin limitini üç kelime olarak belirledin; bari düzgün kelimeler seçseydn be kızım!
(bkz: dum tek tek)*
avurpadaki başarisiyla ismi duyulmuş, beyaz showla hayatımıza girmiş, süperminilerle özdeşleşen, genç hayranlarinin hayal dünyasinin genişlemesinin sebebi, şu günlerde düm tek tek diyen, taşımsı hatunkişisi.

ayrica zenci danscilariyla, samimi figürler sergilememesi tavsiye edilebilir kişi..
(bkz: zencilerle şaka olmaz)
yunanistan basını tarafından tam bir seks bombası, 12 puanımız hadiseye helal olsun şeklinde övgüler alan türk bombası.
yuvarlak köşeler hatlar insanda huzur ve rahatlama saglar ve beyni de fazla yormaz.
sırf bu yüzden her objesi, içindeki her şeyi, her köşesi yuvarlak oval olan oteller vardır. keskin köşeler insanı rahatsız ederken, yuvarlak köşeler insanda huzur ve rahatlama uyandırır.

tıpkı yıllardır süregelen ferrari ile porsche kapışması gibi.

tasarım harikası ferrari gayet keskin, köşeli, serttir. korkutur. insanı rahatsız eden bi havası vardır.

kadın vücuduna benzeyen kıvrımlarıyla porsche dünyanın erkekler tarafından en çok tercih edilen arabasıdır.

o yüzden demem o ki sıfır beden angelina dan yeminle daha da kadın gibi kadın olan hatun.

tanım: 1 kilo alsa şişko bi kilo verse zayıf olacak, tam kıvamındaki porche tipli hatun.

evet, kadın gibi kadın tanımına uyan dilber. şımarık, aksanlı konuşmasıyla değil erkekleri kadınları bile kendine hayran bırakan güzel.

hele düm tek tek derken o ince belini ayva göbeğini bi sallayışı var ki off offf...

(bkz: erkek olmalıymışım dedirten hatunlar)

not: ahahaha, kardeşim sen beğenmeyebilirsin ben beğeniyorum var mı? he sen angelina'ya bozuldun? ama bak onu benzettiğim ferrariye de tasarım harikası demişim. ehehehe ulan ben var ya neyse. öpt.
eurovision'dan dolayı avrupa'da şu an bir dolu konseri olan böylece kendini dünyaya iyice tanıtma şansına sahip şarkıcı.
Soyunmayı alışkanlık haline getirmesini bir türlü anlayamadığım şarkı söyleyen bir bayan. Kesinlikle bir ton makyaj sonucu güzelleştiği de ortada. Garibim o da vücudunu sergiliyor ki, yüzündeki kat kat kalıp makyajdan tiksinmesin kimseler. Valla ses var ama, basit bir kadın imajı çiziyor. Gönül isterdi ki açılıp saçılmadan bir yerlere gelindiğini gösterebilseydi. Sertap Erener'i örnek alsaydı en basitinden. yolu açık olsun.
her bir yandan pohpohlandığı aşikardır.
olura eurovisiondan kötü bir sonuçla dönerse yere çarpacaklardır.
olay, vuku.
kelime anlamı olarak konu, olay gibi bir anlama gelen, ancak şu sıralar ismini eurovisionda gördüğümüz şarkıcıdır.

(bkz: düm tek tek)*
türkiye'de "avrupa'yı sallayan şarkıcı" diye lanse edilmiş hatun.
sayesinde avrupa'nın sadece belçika' sınırlarından ibaret olduğunu öğrenmiş olduk.

ayrıca ;

eurovision yarışmasını sadece ve sadece avrupalı türkler sayesinde birincilikle bitireceğinden emin olduğum temsilcimiz.

ayrıca ;

beyonce'nin yandan yemişi.
erkek milletinin salyalar akıtarak izlediği şarkıcı.

ambalajda her ne kadar taş denilse de memelerinin göbek deliğini kapatmaması için dekoltesi bol kıyafetlerde koli bandı ile yapıştırıldığına rivayet edilmekte.

her güzelin bir kusuru vardır. hadise montofon gibiyse suç yer çekiminde.

(bkz: yer çekiminin memeler üzerindeki etkisi)
dün ihtibariyle viyanadaki hayranlarina müthiş bacaklarini götermiş ve düm tek tek ziyafeti vermiş sanatci, eurovision 1. adayi. **
gezelim görelim tadında ülke ülke dolaşıp düm tek tek'i tanıtmaya devam eden temsilcimizdir. eurovision'a katılmayan bir ülkeye giden bu hanım kızımız ''sizden de yüreğinizi elinize alarak dua etmenizi istiyorum'' gibisinden bir laf etmiştir. bu haberi izleyen ismini vermek istemeyen bir seyircinin yorumu ise yarmıştır;

''ellerine bir şey alacaklar da bu yürekleri olmayacak ki be kızım''