bugün

parasını çatır çatır yediği ülkesine bir kuruş vergi vermeyen insansı. an itibariyle vergisini ödediği ülkesine (bkz: belçika)kaçmıştır. konu kapaninca dönecekmiş. malum bu halk unutkan unutur yaptıklarını başının üstüne koyar seni yine.
(bkz: hırsız)
ülkesine yani türkiye'ye vergi veren insandır. en açık ve ikna edici bi şekilde anlatmıştır. hatta vergi dairesine gidin sorun istiyosanız gibi bir cümle kurmuştur. erol köse'yi de mahkemeye vermiştir.

ayrıca kendisi atiye ile beraber türkiye'de güzel bir şekilde pop yapan sınırlı sayıdaki iki kadın şarkıcıdır. pop müziği seversin, sevmezsin o ayrı mesele...
az önce verdiği bir röportajı çelişkiler içeren şarkıcı.
Vergiyle ilgili sorularda; ben türk kızıyım ekmeğimi bu topraklarda kazanıyorum ve vergimi de ödüyorum diyip,
belçikaya kaçtığınız doğru mu sorusuna ise; ben zaten belçika da yaşıyorum ailem orada, ailem neredeyse ben oralıyım demiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=POUjYkkX8JI

bu performansıyla kendini beyoncé sanmıştır ancak olmadı evet olmadı hadise.
ayrıca son günlerde erol köse'yle olan mevzusu yargıya taşınmış. ailesi de bu haberlere kulak asmamasını istiyormuş.
erol köse ile aralarında bir alış-veriş problemi yaşandığını düşündüğüm şarkıcıdır.
Şu aralar şarkılarına ciddi anlamda taktığım sanatçı.

bence evlenmeliyiz hemde bu sene holelalay!
(bkz: Ailem nerede yaşıyorsa vatanım orası)
Güzel ülkemde para kazanmanın çok kolay olduğunu ispat eden popodur. ah uh sesleri çıkararak seksi olduğunu düşünür. Ancak sadece patlak gözlü, selülitli ve detone şeydir.
baya bi zayıf ve kıvrak olduğunu düşün bildiğin shakira. gerçi benim de zayıf ve kıvrak olduğumu düşünürsek ben bile benziyorum shakiraya.
görsel
milli takımda bıraktığı etki üstteki gibi imiş inci sözlüğe göre. vay amk.
beyonce çakması aptal ötesi, kendini bi bok sanan uyduruk insan. sadece bu.
adeta para basıyor.

http://www.posta.com.tr/m...andi.htm?ArticleID=356483
Anti Türkiye çıkışlarının pazara serilmesi sonrasında ne yapacağını şaşıran itici kadın.

Türkiye'de vergi ödemeyip, "Ben Belçikalıyım, vergimi oraya öderim" diyerek kendinden iyice nefret ettiren neyidüğü belirsiz kişicik.

Bu kadına verilen 1 kuruş bile haramdır.
sesi muhteşem insan.
http://www.youtube.com/watch?v=m3Cud8xlXWA
sesi güzel ama türkçe şarkıları çok iyi söyleyemiyor ya. aşkkolik falan güzeldi halbuki sonradan cozuttu. tipi falanda ufaktan kayışta.
erol kösenin hışmına uğramış şarkıcıdır.
Son zamanlarda erol köse tarafından saldırılara uğramaktadır nedeni ne anlamadım gülşenin elbisesini falan mı giydi hadise.
sesini hiç beğenmem. zaten o da biliyor sesinin kötü olduğunu ki kliplerinde olsun konserlerinde olsun dikkati başka yerlerine çekiyor. eferim ona.
seksi şarkıcı.
güzel mi? değil. sempatik mi? değil. ama çok seksi arkadaş bu kadın benim gözümde. itiraf etmek gerekirse o şarkı söylerken bile tahrik olabiliyorum. yok hayır dostum, sapık falan değilim.
tatlı ya o şey...
çirkin ve fazla zevzek ama gerçekten seksi bir kadın kendisi. kendine güven ve fıkır fıkırlığın yakıştığı hatunlardan.
hemşerim diye demiyorum biraz kaşarlık var doğrusu...
Sevgi pıtırcığı *
o ses türkiye'de "türk halkı beni accepte etti" diyerek beni benden almıştır.
(bkz: hadise nin mtv avrupa müzik ödülleri adaylığı)