bugün

galiba siteleri hacklenmiş. yoksa şöyle bir haberi nasıl yaparlar;
http://www.habervaktim.co...yeleri-nasil-secilir.html
insanın düşebileceği en aşağı noktayı temsil eden canlılar.. Öldürülen bir insan için "cezası kesildi" terimini kullanmışlar.

Bazen düşünüyorum da bazı analar sokak sokak dolaşıp götlerini siktirmeye son verip çocuklarına insan olmayı öğretmeye başlamalı.
Nabza göre haberimsi birtakım şeyler yazan site. Kendileri de takipçileri de işin aslın gayet iyi bilmekteler.

yani oturup da bu adamların yaptıkları haberlerde ilkesel değerler aramak, bu konuda hesap sormak gereksizdir.
gıcık kaptığı her kişi veya kurumun fantastik fotoğraflarını koyan haber sitesi. içeriğinden çok capsleri efsanedir.
Medyanın nadide (!) Bir parçasıdır. Yobazlık katsayısı yüksektir. Siyasal rüzgar kendi lehine estiği için borusunu öttürmektedir. özgür bir cahillikle devam ettiği işleri değirmenin suyu kesildiğinde de görmek isteriz !
dikkat çekmeye çalışan site rabet etmeyiniz hani bana hani bana benide besleyin diyoor.
zaytungvari çılgın paylaşımlarıyla gönlümü fetheden eğlenceli haber sitesi.
Benim entry'lerimden bikaç tane seçip paylaşmaz ise kırılacağım haber sitesi. Her yazar var bi ben yokum. Ayıp valla.
Küçük bir haber sitesi ki haber bulamayıp sözlüğe sarmışlar.
baykal kasetinin yayınlandığı sitedir. unutma, unutturma!!!
türk telekom'dan bedava hosting hizmeti alan site.
internet sitesine girdiğim an içime yobazlık tohumları ekilmeye başladı, tam etkisine girip yobaz olacakken elektrikler kesildi ve ben şimdi hayattayım.

siz siz olun internet sitesine girmeyin.
tıkladığınız an büyücu, muskacı, cinci hocalar anasayfada sizi karşılıyor.
üstelik yazıları da varmış.

garip.
halk tv nin sözüm ona islami zihniyeti.
halk tv nin zihniyetine güler geçerim. çünkü düşüncelerine, savunduklarına inanmıyorum.
bu habervaktim müslüman kimliğine bürünüp müslümanlıkla bağdaşmayacak şekilde haber yapıyor, öyle bir yol izliyor.
o sitede yapılan haberlerin çoğunluğu iftira niteliğinde. iftira atmak dinin neresinde var. bir müslüman olarak aşırı deredece bundan rahatsızım. bu siteyi bir süre okursam eminim stresten ya migrenim azıp duracak yada başka hastalıklara kapılacağım.
müslümanım diyorsunuz ama tek yaptığınız iktidar yalakalığı. kraldan çok kralcısınız. iktidar yalakalığı, güç yalakalığı bir müslümana yakışmaz.
Kesin Bilgi: Uzayda Su Bulundu şeklinde haber yapılan site.
mustafa durdu isimli yazarı özenle takip edilesidir. aşırı dincilerin haber sitesi. bazı yazarlarının delilik sınırında olduğu sitedir. bazı yazarlarının iftira atarak mükemmel müslüman olduğunu sandığı site. okurken insanı hem sinirden çıldırtan hem de "yok artık yobazlar" diye güldüren haberlerin olduğu sitedir.
islami çizgiye sahip akp savunucu haber sitesi. bir insanın yada topluluğun iman bakımından yargılanması bize düşmez sadece hem akp yi ateşli savunma ile islami bir çizgi yanyana gelmesi bana garip geliyor.
akp hakkında bu sitede olumsuz bir haber yok. bu sitedeki müslümanlara sormak lazım akp nin hiç mi hatalı olduğu bir konu yok ?
bir siyasi partinin avukatlığına soyunmak özellikle ülkemizdeyse bu siyasi parti bir müslümana yakışmaz. ajansdan düşen haberleri işine geldiği gibi ayıklıyorsan bunun neresi müslümanlıkta, haber etiğinde var. islamiyeti mi kullanıyorsunuz yoksa akp ye yalakalık yapıp ayakta mı durmaya çalışıyorsunuz.
amacınız ne lan sizin?
tüm türkiyenin çalkalandığı operasyonu göremeyen, sikseler haberi olmayacak ergen gazete.
https://twitter.com/haber...status/412880088079036416

pompadan bahsetmiş twitter hesabında. operasyonu ise penguen mode on konumunda görmezden gelmiş.
kafayı yahudilerle bozmuş aşırı dinci haber organı.
göt kıllarının haber organıdır.
genellikle ters düştüğü kişileri yahudi diye hedef gösterirler.
kimi zaman insan olmaya çabalayan ama bunda da çabaları sonuçsuz kalan tetikçi haber sitesi.
sözlükler olmasa sahipleri aç kalacak site. tamamen viral çalışıyorlar. patlatıyorlar saçma bir haber, aksın sözlükcüler, oh ne ala.

durumun gerçekliğini kullanıcı yorumlarından anlayabilirsiniz.
gazete falan değildir. bir çuval dolusu bok ne kadar gazeteyse bunlar da onun beşte biri falan gazetedirler. değişmeyen ilkeleri yalan haber yapmak ve nefret söylemleri yaymaktır.
asılsız haberlerin merkezidir. kışkırtmayı iyi bilirler.