bugün

kovalaklıktır.
gülümsedikleri anda gaza basıp giderek, onları .öt gibi bırakarak, karizma yaptırabilir.
Bir kızı etkileyebilecek tipe, karizmaya, zeka, espri yetenegi ve karaktere sahip olmayan erkegin sacma sapan davranısıdır.
kendine güvenmeyen erkeklerin göstereceği davranış şeklidir. buna tav olan kızlar kadar salaktır kendisi.
abeciliktir.
kibirdir.
Hiç bir kızın hayır diyemeyeceği tek şey.
aptallıktır. şöyle ki; eğer onları kendin olarak etkileyemiyorsan o araba hikaye. ayrıca bundan etkilenecek kızlar da varsa da bu, onların basitliğidir.
duran kişinin tipiyle doğru orantılıdır.
işe yarar. ama uçakla durmak kadar yaramaz. mesela ben bir kızı gözüme kestirdiysem ve o gece onu kullanıp atmak istiyorsam önünde uçağımla durur, selam beybi derim. eh koskoca uçağı şu ana kadar kimse reddetmedi tabii ki, ama keramet uçakta mı yoksa mükemmellik abidesi bendenizde mi? bilemiyorum.
o kızların gözünüzde ki değeri değişmeyecektir.
zaten o arabanın senin olup olmadığıyla ilgilenmesi için kızın ilgisini farklı bi yolla çekmen lazım ki zaten arabaya ilgi duyan ve duyacak olan da genelde erkeklerdir.
lüks bi arabayla erkeklerin ilgisini çekersin.
ha zevk meselesi tabi seçim senindir.
duramamaktan iyidir.
bunlar hep o reklamlardaki ve otomobil fuarlarındaki araçların önünde duran mini etekli kızlar yüzünden. mesaj hep belli, eğer arabayı alırsan kızı da kaparsın. ikisini beynimizde hep özdeşleştirmeleri boşuna değildir. zaten tüm bunlardan sonra böylesi eylemlere girişmemek kaçınılmaz oluyor.
yada (bkz: faça şahin)
Kızların ilk adımı vajinaları ile atarak karşılık verecekleri eylem.
düzenli olarak yaptığım olay. sonra kızlarla eğlenmeye gidiyoruz. iett ye binemiyorlar sanki.
ben şimdiye kadar araban çok güzelmiş deyip, yoldan geçen kızın arabaya bindiğini görmedim. 30 saniyelik fors için bu amelelik ne diye ?
Inan hic sikimde degildir. Aracin yoklugundan paranin yoklugundan da degil. Boyle seylere takilmiyorum. Begendigim bir iki araba var sadece onlarin da ikinci eli bir milyon euradan basliyor o kadar para da sahiden yok amk. Daha yirmi iki mi yirmi bir neyim. Ileride aliriz. Zaten cocugum bana benzemez araba meraklisi bir got olursa direk cekerim onun altina. Motor alabilirim ama. Sete giderken iett arti taksi kullanmaktan o kadar sıkıldım ki bir motor alsaydim zamaninda super olurdu.
Sonraki gunlerde olmasi muhtemel bir diyaloga sebep verecek olaydir:
''Berkecaaaaan, bana ferrari alsanaaaa''
Günümüz erkeklerinin burdayım seni beğendim hareketi. Bitmediniz bi...