bugün

Kalbi güzel ama yüzü çirkin bir kızsa hoş karşılanması gerekir. Diğer arkadaşı kalbi güzel olduğu için arkadaşlık ediyordur.
Sözlük kızlarının yuzde 97,3üne tekabül eden kizlardir.
iyi birer dost olmada dış görünüşün bir öneminin olmamasından kaynaklı durum.
Büyük ihtimalle benimdir.
Guzel cirkin ayrimi yapmayin amk.
güzelin kitlesinden faydalanmaya çalışan kızdır. ama genelde güzeli daha güzel göstermekten başka işe yaramaz.
Özgüven verir ilgi gösterir ve şımartırlar efenim.
görsel
güzel kızların çirkin kankaları vardır.
Özgüveni yerinde olan kızdır.
miss. ego besler.
(bkz: natalieflyyn)
allahım Nasıl bir kafadır bu ya.
Sen tutar güzel kıza yazarsın,
tribi besleme kılıklı kız atar.

+ sen irem e Nasıl mektup yazarsın sapık?
- şey ben... Ne sapığ ya?
+ iğrenç hayfan, pis münafık.
- neyin Kafası bu Kızım başkasının şeyiyle geredeğe giriyorsun Dikkat et.
+ Ay imdat tecavüzcü sapık. Ay imdat ne Olur yardım edin.

(bkz: olacağı varsa da olmaz)

hayır sana ne oluyor be Kızım?
Sen git at yarışı falan oyna, atlarla ilgilen ama tribi atacaks güzel olan kız atsın ki tribi çekebilelim.
Kanka olunacak kizdir. Guzel kizin hoslandigi seyleri anlatabilir, hatta cok iyi olursaniz size guzel kizi bile ayarlayabilir.
Akıllı olanı olabilir grubu idare eder güzeller alkol alırken o almaz güzel kızlar dışarda vakit geçireceği zaman ailesine güzel olmayan arkadaşını bahane olarak sunar dertleri dinler aslında içlerinde en güzeli odur bir erkek olarak gruba dahil olunca anlaşılır.
hep böyle bir arkadaşlık vardır. çok güzel bir kızın yanında çirkin şişko amele bir kankisi oluyor.
Bir umut farkedilmeye calisiyodur ama bırak onlarla gezmeyi Çirkinliğin daha çok ortaya çıkıyor canım yaa.
hepiniz aq benim, o!
sen cakmak ıcın ugrastın, biz kıza 1 hafta, 10 gun yerı geldı 1 ay romantızım, aşk yaşattık. tabı benım degerımı bılecek. güzek kıza senın gıbı adamlar tek tip olamaya geldiği zaman bıze yonelıyor işte.
edit: hatta sacım dokuluyor kelesmeyede basladım, burnumda buyuk aq! gobegımde var. sen ıc cek ancak!
çoğu erkeğin gözünde o güzel kızlara ulaşmak için bir merdiven görevi görür bu çirkin kızlar.şöyle ki;

erkek: ya kanka, aysu'yu çok beğeniyorum.benim adıma iletirmisin bu mektubu ona?
çirkin kız: tamam iletirim.
e: adamımsın sen benim yaa.
çk: (iç ses) bende kızım yaa, bende kızım görün bunu artık.
e: senin sakallar uzamış onuda kes istersen.
çk: eeşfdödfofkvşc.
Güzel kızın guzellegine guzellik katan kizdir. Bu sayede prim yapma olasiligini dusunebilir. Misal bir guzel biri pek guzel olmayan (cirkin yerine alternatif olarak) iki kiz yolda yuruyorlar. Bir suru kisi laf atiyor filan; bu durumda pek guzel olmayan kizimiz da uzerine alinip kendini daha iyi hissedebilir.

Not: ne kotu bir ornek oldu yahu. Ama erkeklerin kornalarindan tahrik olan kiz ile karsilastim evet.
Kalitenin yanında kaliteli olmak isterler.
güzel kızı güzel gösteren detaydır.
x yanında gezen y gibidir. X in kırık bacaklısı y dir.*
güzel kızlara ulaşmanın ana yoludur. Allah başımızdan eksik etmesin bu arkadaşları.
bu kızların kullandığı bir taktiktir. seçimlerimiz bizim elimizde mi? bunu düşünmek gerekir. biz gerçekten o kız beğenimize hitap ettiği için mi güzel yoksa yanındaki çirkin kız mı onu bize güzel olarak algılatıyor?

seçim çelişkisi üzerine; http://www.youtube.com/watch?v=8AOwn-zqe3o
güzel kızların, kendilerini olduklarından daha güzel göstermek için kullandıkları bir piyondur.