bugün

" n'oolur biri tezimi çürütsün.
n'oolur biri caps versin bi' şey yapsın.
n'oolur yalan olsun bu, n'oolur n'ooluurr. " düşüncelerindeki aciz kişi söylemi.

sözlükte güzel kız yok yavrucuğum; olsa da sana yok. hadi eyvallah.
görmediğin her kız güzeldir. Rahat ol.
kime neye göre güzellik.
başlığı açan saygı değer yazar için şimdi kızların ona güzel olduğunu ıspatlaması mı gerekiyor? hadi kızlar gaza geldik.
Vardır. Vardır ama bir arayış içinde olmadıkları için kendilerini belli etme gereği duymazlar.
nasıl bir genellemeye kurban gittiğimi gösterir.
'kedi uzanamadığı ciğere mundar der' dedirtir.
sözlükte yazıyorsa güzeldir.
Yanlış bir önermedir.
her genelleme gibi saçmadır. sözlükleri fuck buddy merkezi sanmanın başka bir şeklidir. ulan üç beş şey yazıp, kafa dağıtmak için vesikalık fotoğrafla moderasyona mı başvuracak millet.
yanlış tespittir efendim.

güzel kızlar herkesle konuşmazlar. olay budur ve tecrübeyle sabittir. güvenin.
Oğlum bak git.
yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz sözünü hatırlatır. önermenin doğruluğuna gelirsek pek doğru değildir. her genelleme gibi istisnası mutlaka vardır. istisnalar kaideleri yıkmak için vardır. emin olun vardır ama şundan da emin olun ki o istisna sizi bulmaz, boşuna uğraşmayın. genelleme yapmak yanlıştır. fakat bu da bir genelleme. aynı mantık tersine çevrilerek şöyle de söylenebilir: yakışıklı adam sözlükte yazmaz, yazar adam yakışıklı olmaz. onu savunan farkında olmadan bunu da savunmuş olur. ama tabiki bunun da istisnası var.
internet aleminin en doğru sözlerinden birisi.
güzelleri gaza getirmek için kullanılan söz öbeği.
yerler verdiğiniz gazı, güzel olan yazar iddialara kulak asmaz.
Yanlıs bır tespıttır. Gayette guzel cok guzel olanları var hem fızıkı acıdan hem de dusunce huy acısından.
gerçekten feci bi genellemeye kurban gittiğimizi gösterir.
(bkz: yakışıklı erkek sözlükte yazmaz)
Saçma başlıktır.

Dün gece şans eseri bir bayan yazarla çok küçük bir mesajlaşmamız oldu, yalan yok Monaco Prensesi gibiydi, maşallah. Umarım abazaların saldırılarına uğrayıp terk eylemez bizi de renk katmaya devam eder.

Vardırlar da ille kendilerini drag queeenler gibi göstermeye meraklı değiller.
geçenlerde bir kız ile tanıştım
manken gibiydi ama kaşar çıktı.
neden bu başlığa entry girmemem gerektiğini anlayamadığım durum. bu adam beni yolda görse görmüş olmayacak mıydı. ben prenses miyim neden beni görmesin triplerine gireyim. bir zirveye gitsem benle tanışıp selam vermeyecek mi. fotoğrafımı tek koymama sebebim bazı embesiller tarafından yok oltacı yok kendini belli etme çabası falan denecek olmasıdır.

onun dışında bence hiçbi kız bana yazacaklar ühüü diye triplere girmesin. insanları bu kadar aç yerine koymayın. sonrasında size kezban dendiğinde sinirleniyorsunuz.
yazar kız mandingo partisine katılır.
güler geçilir.
saçma başlık. mesela ben çok güzel bir kızım. tek kusurum sikim olması.
Küçük düşünceli erkeklerin saçma taktiklerinden biri daha