bugün

içim kan ağlıyor bugün. yazamayacak kadar beterim. gönül mevzusu ama telaşlanmayın. gerçi asıl dert o ama...

dediğim gibi cok kötü bi hal geçti başıma. az önce eve geldim. bir dostumu msn de gördüm. cok severim kendisi. baktım yine gönlünün yükünü taşımaya çalışıyor. ağır gelmiş yine belli. ''güzel şeyler söyle bana'' dedi. ''unuttur acısını.''

birden gitti bütün dertler. dostumu mutlu etme telaşı sardı içimi. sevdiğimi sevindirme. mutlu ederek mutlu olma. hem de güzel dostumu. ne kadar da güzel...

yıldızlardan bahsettim ona. güzelliklerden, gelecekten bahsettim... mutlu oldu. inandım mutlu olduğuna. ben de mutlu oldum. o an unuttum acımı. hüzünler sıyrıldı ruhumdan...

belki bu yazıyı okuyunca güzel dostum, söylediklerimi yalandan söylediğimi düşünebilirsin ama inan öyle değil dostum. orada sana gelecekten, güzelliklerden bahs açtım ya; inan ki tüm saflığımdı o dediklerim. istediklerim, arzularımdı. arzularımızdı...

mutluluk istedik be dostum. cok şey mi? sadece mutluluk...

ama üzme kendini. ferah tut o kocaman gönlünü. inan ki olacak güzel dostum. inan...

hem senin düğününe geleceğim ben beyaz gelinlikler içinde göreceğim seni. melekler gib... sevgiline dönüp; ''aslanım iyi bak bu kıza. sakın üzme onu yoksa kırarım kemiklerini'' diyeceğim. gülecek bıyık altından. sonra kolumdaki prensesi işaret ederek; ''asıl sen bu kıza iyi bak. yoksa asıl senin halin harap diyecek.''

kahkaha atmaya başlayacağız birden. göz kırpacağım sana. bak ben sana demiştim gibilerinden. sen de gülerek boynuma sarılacaksın be şeker...

işte böyle olcak güzel dostum. inan ki böyle olacak. sen yeter ki inan...

:)))...*
dosta hitap seklidir. akillara ahmet kayanin bir sarkisini getirir;

dostu, dostum, guzel dostum
bu ne beter cizgidir bu
bu ne cildirtan denge
yaprak doker bir yanimiz
bir yanimiz bahar bahce
nefis bir mahzuni türküsü...

güzel dostum aramızda senlik benlik olur mu
neden gönlüm sarayını tarumar ettin böyle
bilirsin ki viranede hanedanlık olur mu
bir nefes alayım derken, bin zarar ettim böyle