bugün

Ekonomik ve uzun yoldan intihar ediyordur.
günde üç paket nedir ki, akciğerin kovuğunu doldurmaz, çık bakalım hele bir günde 5 pakete. nasıl çıkarım diye soruyorsan yanıtı, göğüs hastalıkları bölümünde ciğerinin yarısı alınmış koah hastasını yatağında ziyaret ederken alabilirsin.
Rahmetli dedemin 1999 yılından önce her gün yaptığı şey.

Ama 1999 yılında akciğer kanseri teşhisi konulunca doktorun "bırakmazsan öleceksin" uyarısıyla hemen bırakmış ve riskli de olsa ameliyat olmuş,akciğerinin tümörlü kısmını kesip almışlar.

Akciğer kanserini yense de,geçmişte çok fazla içtiği sigaraların faturasını ödemeye devam etti.Kalp ve damar rahatsızlıkları çekti hep.2010 yılında geçirdiği kalp krizi sonrası bypass ameliyatı oldu ve 2015 yılına kadar yaşadı.Kalp çok zayıfladığı için de ani kalp durmasıyla 83 yaşında hayatını kaybetti.
Leş gibi kokar.
2,5 içerek zirvede bırakmıştım. daha fazlası için bir günün 24 saat olması yetmiyor.
Galiba bu aralar fazla kaçırıyorum.
Allah rahmet eylesin, vergisini düzenli önerdi rahmetli.
cari açığı kapatmada reza zarraf kadar emeği olan insandır.
içen biri olarak söylüyorum. inmiyor. sorunum bu.
https://cdn1.newsner.com/...ault/ardi1.jpg?1472122127
ciğerlerini yeni yaptırmış olabilir.
Kalp krizi deneyimlemek istiyordur belki. Anal bile deneyimleyenler var yani buna mı üzüldünüz?

Mezarıma ortanca dikin, danke schön.
Kimisine yarıyor bu melet.
Kesinlikle kalp krizinden gidecek insandır. Ben ard arda yakınca tıkanıyorum. Bu insan tipi, tiryaki falan değildir. Olsa olsa sigarayla öpüşüyordur.
intihar etmek için uzun ve acılı eylemi seçmiş kişidir.
Oysa daha kısa yollar vardır.
toplu taşımada yanına oturulmaz.
covid 19'a yakalanma riski kat kat artan insandır.
birde sorsan, geçinemiyorum diyen insandır.

t: hem para hem de daha önemli olan sağlığından yoksun kişidir.
kendisini de kontrol edemiyordur. acilen yardım almalıdır !
Hem sağlığına hem cebine zarar.
yavaş yavas kendi bedenini zehirler.
rahmetli ahmet kaya yasasın sıgara gunde dort pakede cıkardım ne olursa olsun anasını satayım.
totalde 60 sigara içen insandır. günde 24 saat olduğuna göre 60/24 : 2.5 eder. yani her saatte 2.5 sigara içiyor. tabi uyumadığını farz ediyoruz. gerçi bu kadar sigara içen insan uyuyamaz anasını satayım. derdiniz ne lan sizin ?
yok artık. ölmek için içiyor desem öleceği de belli değil sürünme ihtimali de var.
ölümüne susamış insandır.
iki tüttürme sevdasına har gürlü öksürmeli tıksırmalı kanser riskli acı bir ölümü seçmiştir.