bugün

10 seneden fazladır alternatifsiz bir güldürü programı.
gündeme dokundurmaları hoşuma gidiyor .
Yani ben de gülmüyorum ama hükümete fena giydiriyorlar bu aralar.
Evet, hala izleyen var...

Şu an türk televizyon kanallarındaki en izlenebilir programdır.

Oyuncuların hepsi ayrı ayrı kaliteli ve esprileri gayet iyi. Bunun üstüne oyunculuk kalitesi de eklendiğinde tadından yenmiyor gari.

Siz gidin çukur, sefirin kızı, maraşlı falan izleyin.
Hala izleyen var mı ya?
Şuraya farklı bir şeyler yazmak isterdim ama maalesef güldürmüyor.
Bilal-mesut ve ekibe yeni katılan feridun harika.

Çok doğallar. Kadın oyunculardan da sadece naime harika.
Aile fertleri sebebiyle izlemek zorunda bırakıldığım komedi programı. Çıktığı her gün (tekrarları dahil) maruz kaldığım bu programda bazı çıkarımlarım oldu.

Öncelikle programın bazı skeçleri her kesime hitap etmiyor. Kültür barami çok açık. Örneğin mona lisadan, batı edebiyatından bahsediyor fakat bir sonraki skeç sucuk satan bir iş adamı çıkıyor. Haliyle insanlar diyorki her skeci güldürmüyor diye.
Skeç yazanlar başarılı değil, oyunculuk izletiyor hikayeler yeteri kadar iyi değil.
Eskisi gibi (bkz: güldür) müyor.
çok güzel hareketler'den bin kat daha komik olan tv programı.
arada sırada kaliteli replikleri olan program.
Tekrar tekrar izlerim.
Güldürmüyor. Niye zorluyorlar acaba.
Çoğu seyirci gülmesinin bilgisayardan yapıldığı ayan beyan belli oluyor.
Vasat, çöp program evet bu esprilere gülen varoşların IQ sü ayakkabı numarasını geçmez.
gerçekten çok vasat, bunun neyine gülüyorlar dediğim program.
Genelde güldürmeyen show programı. Nedense ben çok komik bulmuyorum yaptıkları işi.
Konyalı dayıyı seviyorum ben...

-Mehtap sen bilirsin?
-ne bilim ben beeee.
- he o o...
ismail'in beşikte tepinen bebek rolü kusturdu. görgüsüz zengin bilal da. kızlar yaşlı kadın rolünde hep aynılar.
iyi tarafları da var tabii ki. en beğendiğim; insan organlarının sohbeti.
Bilal karakteri ile Mustafa karakterine çok güldüğüm program. Mustafa için bir parantez açıyorum levent kırca farkı çok belli oluyor. iyi yetiştirmiş.
Oh çok şükür bitmiş. inşaAllah tekrarı olmaz.
Artık nadiren güldüren gösteri. Arada ilginç seyirciler çıkıyor, onlar kimi zaman daha komik olabiliyor.
bunlari tvde izleyeninde oraya gidip tiyatroda izleyeninde harbi beyninin feristahini zikiyim aga..

harbiden yaaa

sırf gürültü ağbi...
niye bizde hicbir boku tadinda birakmayi beceremiyorlar dedirten programsi sey.