bugün

yazılarını (en azından sözlük ortamında) takip ettiğim, ilgi alanımdaki pek çok konu ile ilgili yazılarına denk geldikçe severek okuduğum yazar.

bir de, gececi yazarlardan sanırım.
edebiyata ilgisi ve içtenliğiyle kısa zamanda sohbet imkanı bulduğum, sözlüğe yeni gelmiş olmasına rağmen bilgi kokan entryleriyle beğenilmiş yazardır.
istediği şeyi başarabilme konusundaki kararlılığı dikkat çekicidir.
bazen inatla "hayır" dediği şeylerde bile süpriz yapıp fikrini değiştirebilir. umarım herşey istediği ve amaçladığı gibi olur.
artık kopyala-yapıştır ürünü bilgileri sözlüğe taşımayı bırakmış, özgürlük dersi vermeye başlamış, özgürleşmesini dilediğimiz yazar.
can yücelin ;

ben omrumce muhalif yasadim
devletce de menfi bi "tip" sayildim
onun icin kan gurubum
rh negatif

sözünü hatırlamasını dilediğimiz yazar.
kendi görüslerine tezat olusturan aykiri yazarlari önderlerinin sözlerini copy paste yapmakla suclayan yazar. bu kadar basit mi her sey? olaylara at gözlügüyle bakmak bu kadar kolay mı? insanlarin beyninin zehir ile dolu oldugunu nerden biliyorsun? belki de bu ülkeye gercekten yararli olabilecek görüsler belirtiyorlardir. belki de bu ülkenin ilerlemesini ve özgürlesmesini digerlerinden daha cok istiyorlardir.

aman gece gece yine sacmaladım. zaten ortada hicbir sorun yok. ne güzel kuslar, agaclar...
komik insan.
gerçekten komik olan insan.

komik olması sorun değil ama bunun farkında olmaması sorun hatta komik.
kendisine çok gülüyoruz. sürekli bir sürü şey yazdığını bir sürü kişinin kendisinmi okuduğunu söyleyen ve senle uğraşmak istemiyorum diyip ardısıra yazara ait başlık altına entryler döşeyen bir komik.
kendisine karşı hakettiğinden ağır tarzda entry yazmamış olmama rağmen beni bunla suçlyan komik kişi. bir insanın bir şeyler bilmemesini kızmıyorum, kızamıyorum.

eğer bir şeyler anlatacak kadar kendine güveniyorsa bir komik bunu sağlam bir şekilde savunmalıdır.
ama amacı komiklik yapmaksa burdan bütün ahaliye duyurmak istiyorum: sözlük en komik yazar kavuştu.
şükürler olsun ki geldin komik insan.
çok okuyan, çok yazan, çok okutmayı da amaçlayan yazardır. daha çok yol katedeceğinin farkında olan ve daha iyi sıfatları haketmeyi bekleyendir. iletişilip konuşulası fikir paylaşımı yapılasıdır. hoş sohbetinde yine yeni tartışmalarda bulunulasıdır. *
en güzel kız isimleri sıralamamda üçüncü sıradaki isimdir.ilk iki için;

(bkz: gökçen)

(bkz: güntülü)
entryleri okunulası yazar. (bkz: ailecek okuyoruz efendim)
dinlendikten sonra gülce isimli birine aşık olma ihtiyacı hissettiren şiir. ibrahim sadri yorumu dinlenesidir.
osman turan hayranı olduğunu düşündüğüm yazardır.
yeni iş ortağım yazar.

bendeki ışığı görmüş ve bana tesisatcı açmaya karar vermiş, gördünümüz mü bak ülkede kriz var diyorsunuz birde, hiç duraksamadan tesisatcı açıyoruz, neden? elimizde yetenek var, yani işi bilen insanlarız, yalnız sana yazık olur güzelim, ben biraz denyoyumdur, bu gün iyi derim, yarın kötü derim, en iyisi sen bana ne ayar ver, ne de dost olmaya kalk, benim düşmanlarım en yakın dostlarımdan oluşur da, bu aralar ne dosta ne de düşmana ihtiyacım var.

ayrıca elimde odun var demek istedim, senin kalbin fesat anam, gidip ne anlamışsın?
(bkz: #3278738)
tsk ile fazla samimi olan yazar. * *
isimleri gülay ve camal olan evli bir çiftin ilk çocuklarına koyduğu isimdir.
efendi, okuyan, okunan bir yazar. yaşıyla ters orantılı bir bilgi birikimi var, tebrik edilmeli hatta ediyorum. hakikaten öyle, çayımızı içtik, söyleşimize gittik. hatta kendisine ayırdığı son kitabını da benim için imzalamış, teşekkür ettim... ikinci kitabını da imzalamasını temenni ediyorum...
ha bir de, cadde den bir şey lazım mı hafızz diyerekten noktalıyorum...
bu akşam beni çok şaşırtmakla birlikte,genel itibariyle pek eğlendiren, gelgitlerimi hiç yadırgamayan, hatta bazen ayak uyduran, kendini pek çabuk sevdiren, çok güzel işler yapmaya meyilli-ki duruşu başarılı olacağını göstermekte- güzel dileklerimi sunarak içimden matmazelce selamladığım küçük efendi.
muhafazakar duruşunu takdir ettiğim yazar. ama daha önemlisi sürekli bu çizgiyi koruması..
ayakta alkışladığım yazar kişisi

(bkz: #3332040)

(bkz: bu memlekette göte göt derler)
mahlasını görür görmez bana geyve, güller ve nihayetinde o muhteşem şiiri hatırlatmıştır. henüz pek azına bakabildiğim entrylerinin bir kısmını kafa karıştırıcı bulmama ragmen, pek yerinde tespitleri farkedip, ismet özel in karışık kafa çalışmayan kafadan iyidir sözünden de yola çıkarak takip edecegimdir kendisini. *
kesinlikle kaliteli bir yazar.
zevkle okunan tarihi bir romana sahip olan yazar. geleceğin kemal tahir'i olacak diyorum tutamıyorum kendimi*..
#3340896 nolu entry'si ile beni benden almis rizeli yazar. helal olsun dedirtmiştir . bin tane oy hakkim olsa hepsini arti olarak vereceğim 5.nesil güzel insan .
kişiliği sağlam bir arkadasmıs helal olsun diyor ve ayakta alkıslıyoruz efendim.
*
newschool zamanlarımızı yâd ettiğimiz oldschool rap sever.
sözlüğün sert kalemlerinden. ayrıca hakkında girilen bu kadar nick altına bakılırsa bağyan olması muhtemel yazar. sanırım bağyan olmasını sert entryler girerek örtmeye çalışıyor, kendini ezdirmemeye çalışıyor, bir nevi 'benden korkun' imajı vermeye çalışıyor. ama çözdüm ben seni, yemezler.
ve yine #3456412 nolu entrysi ile kendisini daha cok sevdiğimi bana ispat ettirmis 5 nesil karadenizli yazardir. kürtler hakkinda atip tutan ibneler gelip bu yazarin pipisini öpmeleri lazimdir.