bugün

güzel bir teni ve memesi varsa, ölçülü bir dekolteyse yanlış yapıyor. içinde güçlü ve zarif göründüğün bir şeyi ellerinle kirletme, derim.
Dekolteye istediği formu verebilecek kadındır. isterse daha fazla açıp isterse kapatabileceğini düşünmektedir. O an rahatsız olduğu biri varsa rahatlıkla kapatıp, istediğinde ise gönlünce açabilir.
sözde mini etek giyme cesaretini kendinde bulan lakin üç adımda bir eteklerini çekiştiren kadın ile aynı felsefeyi paylaşan kadındır.
garip bir ruh hali içinde olan, komik bir zâttır.
Salak kadındır. Madem rahatsız oluyorsun ne giyiyorsun. Dünyanın neresinde giyersen giy bakarlar arkadaş.
arkadaşları tarafından zorla giydirilmiş, 'ben bunu giyersem kendimi çıplak hissederim.' demesine rağmen dikkate alınmamış ve zorlamalara karşı giyen kızın paranoyak düşüncelere girip; sürekli daha da açıldığını düşünerek kapatmaya çalışma çabasıdır.
bunun farkinda olmasina rağmen israrla giyen kadin.
karşısındaki insana ' mememe bakabilirsin, sen biraz sapığa benziyosun ' mesajı verdiklerinden bi haber kadınlardır. az önce evrak verirken şahit oldum ' eyvallah hacı ' dermiş gibi elini bağrına koydu zilli.

hayır yani benim nerem sapık amk. yumurta götlü, çapık seni.
hay allah nasıl da açıldı ki bu deyip sözde kapatma eylemiyle dikkat çekmektir. Sonları taciz.
parantez içi: bana bunu kankilerim zorla giydirdi. bebişim böyle çok güzelsin diye. normalde böyle giyinmediğim için tedirginim.
Sinir olduğum kadındır, baştan giymecektin bacım, sonra vay efendim niye baktın? Oluyor?!???!!???
Memelerini istediği kişiye göstermek hayaliyle o dekolteyi giyen kadındır. Diğerlerinin bakmasını engellemek için eliyle kapatır ama müthiş rahatsız edicidir.
Salak kadindir.. insani zan altinda biraktirir bu mallar.
bi memem var onu da gösteremiyorum durumudur. ha giydin madem o dekolteli şeyi, rahat bırak da gerektiği gibi dursun. orasını burasını çekiştirince daha çok dikkat çekiyor.
Madem giyiyorsun niye kapatiyosun ey kadin denilesidir .
aleni mal beyanı, ben aklımla, düşünce ve fikirlerimle bir yere gelemedim, elimde olan bütün mal bu diyerek dikkat çekmeye çalışmaktır.
namuslu kadındır.
madem rahatsiz olup kapatacaksin, e hic giyme o zaman.
Sizin görmenizi istemiyordur.
süper mini eteğini sürekli çekiştiren kadın ile aynı felsefeyi paylaşan kadındır.
(bkz: sibel meriç)

Buda kapatmaya çalışmayanı.
bakışlardan etkilenip dekoltesini kapamaya çalışan kadındır. aynı zaman da, kimse bakmasa "yeterince dikkat çekemiyorum" deyip dekoltesini daha da açacak olan kadındır.
Bu şekilde ilgi çekeceğini bilen ucuz kadınlar.. Bunlara prim veren çük düşkünleri olduğu sürece de bitmeyecekler.
kimseyi ilgilendirmeyen kadınlar ister açar ister kapar seni ne gerdi denilesidir.
şu kadına helal olsun öncelikle.göğüs dekoltesi önemli , bakın ne güzel kapatmış .

görsel