bugün

göğsünde kıl bulunmayan erkeklerdir. cinslerine çekmişlerdir. bazıları bunu dert bile eder. * *
kaymak gibi olmasa da çevredeki insanlarla kıyaslandığında yok denecek kadar az kıla sahiplerdir.
gaylara meyillidirler...
Erkekseniz sahip olabileceginiz en iyi ozelliklerden biridir.
Göğüs kasları çok seksi duran erkeklerdir. Beyaz tenli olmaları büyük ihtimal.
Örneğin ben. Süferim ben mesela.
sarışın olmaktır (bkz: Ben).
Erkek değil farklı bir şeydir.
ben. Ne yani çıkmıyor diye jilet vurup maymun gibi mi gezelim ortalıkta. Hey allam.
dünyanın en şanslı erkeğidir.
Bir de vücudunda da az kıl varsa mis gibi olur.
Genelde sarışın veya kumral erkeklerde gözlemlenir bu durum.
Her türlü rahatlığını görürsünüz bu durumun o adam yenir hatta sabaha kadar öhöm neyse efendim.
(bkz: dice).

varsa vardır, yoksa yoktur. ne giyse boynundan kıl fırlayan maymunlardan daha iyi olduğumuz düşüncesindeyim. * *
genetiktir.zira üzerime zimmetli bir süveterim var,olmasa da ziyanı yoktu.namusu bacak arasında,erkekliği de tüyde kılda arama sorunsalıdır.
bir kız olarak tüylü göğüsden kat be kat daha iyi olduğunu düşünüyorum. azıcık tüy de olabilir tabii ona da kabul.
Göğsümdeki hafif ince ayva tüylü kılları Philips bodygroom ile aldığım zaman dahil olduğum gruptur. Yalnız bu tıraş aleti iyimiş koltuk altı ve genital bölgede de on numara oluyor.
(bkz: philips bodygroom)

--spoiler--
tam 95 tl verdim de aldım
--spoiler--
olsa bir dert olmasa bir dert şu kıllar. bıktım şu görüş ayrılıklarınızdan.
Birsey bulupta kıllısını aramayın derim.
Dahil olduğum erkeklerdir.
kıllıyım ama kılsız olmayı tercih ederdim. sabah yataktan kalkın göreceksiniz ki her yer kıl yumağı.
öyle erkek mi olur be. erkek dediğin biraz kıllı olacak arkadaş
en sevdigimdir.
gogsu kilsiz erkek gorunce aferin lan size diyorum.

bir arkadasim var gogsunden sirtina kadar her yeri kil kil kil. ormandan da fazla bu. allahin k*rdu.
Yaz, alpertunna.
Ağdalı bir kızın bacağında ki kıl kadardır.
orman kaçkınları harbiden sıkıntı da erkek adamda kıl olmalı illaki.
Benim çok az bir şey var onlara da kış denmez bildiğin tüy. Çok şanslı olduğumu düşünüyorum bu konuda. Kazak giymiş gibi kıllı insan görünce halime şükrediyorum gerçekten.
Yaz, alpertunna.