bugün

türkiyede tarihi ile bu kadar önemli bir takım olmasına rağmen hala isim telafuzunda yanlışlıklar yapılan takımdır. göztepespor diyorlar. yahu ben hayatımda fenerbahçespor veya galatasarayspor duymadım, göztepespor ne lan.

(bkz: bak şimdi sinirlendim sözlük)
ruhsuz orospu çocuklarının parasını alıp futbol adına hiçbir şey kazandırmadığı takım. tesislere çevik kuvvetsiz gelsenize götünüz yiyorsa.
10 maçta 4 puan toplayarak dibe vurmuş ptt birinci lig takımıdır. yıllardır taraftarım böyle ruhsuz topçuları ilk kez görüyorum. göztepe bu değil, bu olmamalı hiçbir zaman. türkiye liginde belki de tek para sorunu olmayan takım göztepe'dir abi, bu ne lan böyle? bu kadar mı fakirlik kültürüne ihtiyacımız var bizim, ille paralar yatmasın mı? senetle topçu mu alalım amına koyim, bu mu isteniyor?

bir takım kaleye hiç mi şut çekmez yahu, 5 tane yerini bulan ortası olmaz mı bir takımın?

yazıklar olsun, başka bir şey demiyorum. güzel günlere inanarak isyan marşına sarılalım.
kadıköy de bir semt adıdır. özgürlük parkı orada bulunur.
bu sene ptt'den yolcu gibi görünen takım.
--spoiler--
Takımın güvenlik sebebiyle yolda taksilere bindirilip evlerine gönderildiği bilgisini aldık
--spoiler--

ruhsuz ibneler!!!
sen her mevzuda kaçan hep sen,
semtini bırakıp giden,
şampiyonluk günü denize atladın neden?
anlat be göztepe tanısın seni elalem.
göztepe öyle büyük kulüptür ki yaptığı tezahuratlar, rakiplerince sözde kontra ya çevirilik bütün bir maç boyu söylenir.
böyle rezil rakiplere sahiptir işte.

ha bir de sürekli mevzu olay diyen
http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=sIL-qHvN_dY#!
burada neredeydi merak ediyoruz. arkadaşlarını yalnız bırakanlarla muhatap olmamak lazım, mevzu mevzu diyorsunuz görünce sesiniz çıkmıyor.

ha iyi şeyler değil, insanlar zarar görmesin ama kimse kusura bakmasın sürekli mevzu lafı yapan adamlar yüzünden oluyor bunlar hep.
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91696/gelin-arabasinda-uclu-cekmek

karşı taraftakiler izleyin, aynısını yapmak isteyeceksiniz. taklit etmek en çok yaptığınız şey.
adana'da ankara'da veya kayseri'de binlerce insan doğduğu büyüdüğü toprakların semtinin takımını tutmak yerine şu an galatasaray galibiyetini kutluyor, yada yarın samsun'daki bir adam fenerbahçe'nin galibiyeti ile coşacak. konu memleketlerinden açılınca mangalda kül bırakmayan insanlar kendi doğduğu toprakların semtinin takımını tutmak varken yüzlerce kilometre ötedeki belki maçına dahi gitmediği stadına bile giremediği bir takımın peşinden gidiyorlar. hangi takımlı olduğu önemli değil doğduğu büyüdüğü şehrin takımını tutan bir arkadaşımın dediği gibi;

istanbul takımlarını tutmak, ekranların en parlak yıldızına hayran olmaya, şehrinin takımını tutmak mahallenin en güzel kızına aşık olmaya benzer.
şanlıurfaspor'u yenerek kötü gidişe son vermiş sevdamızdır.
sevgiliyle buluşmaya tercih edilmiş hafta sonu, en yakın arkadaşla kanlı bıçaklı olmaya değer mevzu, kahvede maç izlerken 10 kişiye atar yapmayı gerektiren yürek, ev sahibine inat duvarlara yazılan Göz Göz yazısıdır.
bundan tam 45 yıl önce atletico madrid i izmir alsancak stadyumunda 3-0 yenerek uefa kupasında yarı finale yükselmiş takımımdır.

(bkz: efsane göztepe)
orduspor'u yenerek türkiye kupasında ilk 16 arasına girmiştir. dengesiz takımdır vesselam.
türkiye kupasında bir tur daha atlayarak, taraftarı hariç herkesi ters köşe etmiş takımdır.

(bkz: g a g s)
türkiye kupasında fenerbahçe ile eşleşmiş takımımdır.
türkiye kupasında 2012-2013 sezonunda 5.turdan Öteye Gidemeyecek Takımdır.
türkiye kupasında 2012-2013 sezonunda 4. turda elenen pendiksporun intikamını alacak olan takımdır.
türkiye kupası'nda fenerbahçe karşısında sonuç ne olursa olsun 35 otobüs ve 1 uçak ile deplasman yapacak taraftar kitlesine sahiptir, şükrü saracoğlu stadı da son yıllarda gördüğü en iyi deplasman tribününü görecektir.
http://3.bp.blogspot.com/...Ullzg/s1600/pankart14.jpg

bu efsane pankart her şeyi açıklar.
başına şanlı sıfatının en çok yakıştığı takım.
ne zaman gelecek o büyük gece?
haftalardır yenilmeyen takım. bugünde deplasmanda gaziantep b.ş.b spor'u 2-0 yenmiştir. hafta içi türkiye kupası maçında fenerbahçeyi istanbul'da yenerse kimse şaşırmasın.
bugünümüzde yarınımızda dualarımızda olan. inşallah çarşamba fenerbahçe'yi de geçecektir. çok zor ama imkansız değil.

tribünde ise kimsenin kuşkusu yok zaten. görevimizi yerine getireceğiz.

bismillahirrahmanirrahim göztepe amin.
(bkz: alayına isyan ölümüne geliyoruz)
izmir'de bulunan ilçe'dir.
aynı zamanda kendim'de orada yaşamaktayım, karşıyaka'lıların pek haz etmediği futbol takımları vardır. Çünkü karşıyaka'lılar kendilerini "biz izmirli değiliz biz karşıyakalıyız 35,5" motto ları ile tanıtmaktadır ve göztepe ise tam 35 ile onlara karşı çıkmaktadır kendiminde göztepe'li olduğumu belirtmek isterim.