bugün

Belki de türkiye'nin en iyi futbolcusudur.
Son bi kaç maçtır içine robben kaçmış gibi oynayan silahı olan beşiktaşımızın ağır abisi.

Maşallah allah nazarlardan saklasın.
sosyal hayata kazandırılması, psikolojik yardım alması gereken kişi.
bakın annesiz-babasız büyümek zor iştir.
içinizde müthiş bir aşağılık kompleksi oluşur.
bu üstünlük kompleksine dönüşür.
kimsenin üzerinizde hakimiyet kurmasını istemezsiniz.
hatta biraz meşhur 'umarsız çocuklar' grubuna girer böyleleri.
her şeye, herkese karşı bir isyan vardır onda.
duygusaldır ve güven ister.
hep yalnızdır.
çünkü az sayıda güvendiği dostu vardır.
onların çoğu da zaten ihanet etmiştir.
günlük hayattaki entrikaları anlayamaz.
yitip gitmeye meyilli olur böyleleri.
bu yüzden gökhan'ın bir psikoloğa ihtiyacı var.
iyi bir kulüp bu tür şeylerin üstesinden gelebilir.
iyi güzel adam. tek sorun fazla sola çekiyor. bunu durdurmak kendisini tanıyan defanslar için fazla sorun olmamalı. partizan gibi boş bi takıma karşı yıldızlaşabilir ama hep mi aynı hareket yapılır. "sağ gidiyomuş gibi yap, sola git"... yahu bir kerede sağa git. tamam sola da çok iyi gidiyor ama akıllı bir defans yemez bunu. nitekim gökhan töre'nin de inişli çıkışlı durumu ortada... savunmayı bilirsen problem yok. ama kendisini geliştirir, farklı hamleler üretir, o zaman tutulmaz olur. yaşı genç, çalışsın öğrensin...
çok yeternekli bir futbolcu olup sürekli eleştiri oklarının bilmem neden hedefindedir.
An itibari ile sakat olduğu duyurulan ve doktorların fenerbahçe derbisine yetiştirmeye çalıştığı beşiktaşımızın futbolcusudur. Amk ben böyle işin.
Dr alp kızılsu ışığı olan milli sporcu.
27 ekim 2014 kayseri erciyesspor beşiktaş maçında takımını 10 kişi bırakan futbolcu.

aynı maç gökhan töre oyundan atılana kadar skor 1-0 kayseri erciyesspor lehine giderken gökhan töre oyundan atıldıktan sonra 2-1 beşiktaş lehine gelmiş ancak daha sonra skoru koruyamayan beşiktaş 3-2 sahadan yenik ayrılmıştır.

maç bitti. skor tartışıldı. hatta hakem ilker meral'in sözlükteki başlığı şuan bile aşındırılmaya devam ediliyor ama bu silahşörün başlığı altına gelip ''ne yaptın sen yahu'' diyen yok?

kırmızı kart gördükten sonra hiç de itiraz etmeksizin oyundan neden atılmış? bi söyleyiverin hele? küfür mü etmiş yoksa? silahı olsa silah çeker miymiş ona buna?

ama yok. gökhan çok ahlaklı çocuk. olur mu ya hiç. çok yetenekli bi kere.
fatih terim abim nasıl olsa kırmızı kartımı da affettirir diye düşünmüş olmalı ki durduk yere yan hakeme küfür eden oyuncu. (bkz: kayseri erciyesspor beşiktaş maçı)
renkli camia taradından üzerine gidilen oyuncu.
milli takımdaki olaydan sonra morali bozuktu ve mutlaka bir yerde çıkacaktı sızısı.
küfür etmiş ama Türkçe bile etmemiş, hani kankasına şaka yapan liselile fuck you, hey lanet olası pislik derler ya, Gökhan ın da o türlü tepki verdiği muhakkak. eğer çirkef olsaydı, çirkeflik yapardı, rakibin üzerine üzerine gidip, olay çıkarırdı ama böyle bir şey yapmadı. sessiz sedasız kırmızı kart gördü. en çok görülen kırmızı kart şekillerinden birini görmesine rağmen karakterine laf atmaya çalışıyor herkes. Gökhan töre, ağırbaşlı bir kişi ve bu çok belli. haftaya fb maçında takımını yalnız bıraksa da renkli camia gibi kollanan bir takımda forma giymediğini anlar artık.
yedirmeyiz bu adamı.
şimdi bunun yediği iyi bir bok değil tamam da ulan küfürden kırmızı gören kaç adam var bu ülkede. bırakın bu oyunları ya. dünyanın küfürünü duyuyoruz biz staddan amk.
içe kapanıklık.
gökhan baskın bir tip değil.
ben insan ruhunu iyi okuyan bir insanım.
yukarıda gökhan'a sahip çıkılması gerektiğini yazdım.
eğer sizin bir şeye moraliniz bozulduysa,
onu telafi etmeniz lazımdır.
psikoloji dersinde gördünüz.
kendini savunma biçimlerinden biridir bu.
bir insan karısını döver.
çünkü gittiği her ortamda ezilmiştir.
hedef şaşırtır.
işte sefalet burada başlar.
gökhan emre gibi baskın bir tip değil.
ben gökhan'ı çok iyi anlıyorum.
ancak nietzsche der ki;
ben sizin koltuk değneğiniz değilim.
beşiktaş da gökhan'ın koltuk değneği değil.
Gece yarısı Bülent Korkmaz'ı evinden aldirip ayağına sıkma ihtimali olan topçu.
bir profesyonel futbolcuya yakışmayacak hareketler resmen beşiktaşı sattı.
her anlamda çok bireysel takılan at kafası.

bazı diğer takım topçuları olsa hazır kırmızı görmüşken ortalığı karıştırır ve yanında rakipten de birini götürmeye çalışırdı. bu anlamda çirkef değildir...
(bkz: bruno alves)

(bkz: günah keçisi)
silah düşkünü küfürbaz herif.
arkadaşı ile oda basan yüreksiz adam.
sinan engin'e göre artık kırmızı ışıktan bile geçmeyen futbolcudur, yakında küfürün ayıp bir şey olduğunu, adet ve geleneklerimizi de öğrenecektir kendini iyi yetiştiriyorsun beyim.
kimin oğludur, kimin yeğenidir, kimin torunudur ya da kimin yakınıdır belli olmayan futbolcu.

barda kurşunu yiyeceksin aklanacaksın, takım arkadaşının ağzına silah sokulmasına neden olacaksın aklanacaksın, üstüne lig maçında kenardaki rakip takım teknik kadrosuna küfür edip oyundan atılıp yine haklı çıkacaksın küfür ettiğin teknik heyetin başı suçlu çıkacak bu işten. oha derler evladım. yavaş gel.

beşiktaşlılar bayılıyorlar 'bizim melo gibi futbolcumuz yok, olsa da barındırmayız' geyiğine. ben daha melo'nun herhangi bir takım arkadaşının ağzına silah sokulması olayına karıştığını duymadım. iyi ki sizde melo gibi oyuncular yok harbiden.
Bu adam silahı yeni mi soktu? Yaklaşık 3 ay önce oldu bu olay birden gündeme geldi milli takım her maçı kaybederken ee napalım hocam gökhan silah çekti korktuk oynayamadık.siktirin lan derler adama 2 sene önce bu adamı almak için sıralara giriyordunuz.Saygısızlık etmeyin bari melo silah çekmedi eyvallah ama takım arkadaşını soyunma odasına kilitleyip döven kimdi peki?
Yetenekli ama Çok gereksiz davranışları olan bir futbolcu.
Milli takım arkadaşının kafasına silah dayanması olayına karışmış kişi. Barda silahlı saldırı yaşadığı da oldu. Peki bu adam neden bu kadar korunuyor. Melo değilmiş. Elbette değil. Melo bunun 10 katı adam.
küfür ettiği için kırmızı kart gören ama kendisi dışında herkesin suçlu ilan edildiği futbolcu. suçlular sırasıyla,

1) rakip takım teknik direktörü
2) rakip takım oyuncusu
3) orta hakem
4) yan hakem
5) dördüncü hakem

herkes gökhan töreye, muhteşem futbolculuğuna, muhteşem karakterine karşı birleşmiş iftira atıyor. hiç küfür ettiği için bir oyuncu kırmızı kart görür mü?

tabi bide haftaya oynanacak fenerbahçe maçı var, federasyonu da listeye ekleyebiliriz. gerçi bu aralar kuş kardeşliği vardı ama neyse...

(bkz: beşiktaşlı omurgasızlığı)