bugün

şu an rezil oynuyor.
boş şarjörle gol arıyor.
rezil adam. ona giden top ölü top oluyor.
önündeki topu malca kontrol ettiği için kaptıran ardından en sikko köşe vuruşları yarışmasında türkiye'yi zirveye taşıyan bir korner kullanan top tepici.
arda ve canerle birlikte sorumluluk alabilen tek oyuncu. hatali pas, zamanlama hatasi, kotu suta bakip futbolculugunu elestirenlere gotumle guluyorum. belli etmeyin.
milli takımda futbolcuya benzeyen nadir oyunculardan.
şimdi silah çekme olayını canlandırıyoruz.
g.t : beyler ateş var mı ?
h.ç : yok ağabey.
g.t : ne demek yok ulan.
h.ç : vallahi yok ağabey.
ve gökhan töre silahını çeker.
Oynatılmamasının daha yararlı olacağını düşündüğüm isimdir.
milli takım performansının kötü olduğunu düşünmediğim beşiktaşlı oyuncu.

3 maçta 1 puan alabilmiş bir takımın tamamı kötüdür tartışılmaz bu. fakat gökhan gibi genç futbolcuların diğerlerine nazaran kredilerini henüz tükettiklerine inanmıyorum. sonuç birilerine fatura edilecekse bunlar; umut, burak, selçuk, tolga, arda, ersan, gibi oyuncular olmalıdır. tabi onlardan önce fatih terim.
kötü futbolcu kötü futbolcu kötü futbolcu. yetenekle iyi futbolculuk aynı şey değildir.
beşiktaş sivas macında gollerde parmagı olan oyuncudur. devamlılıgını dılıyoruz.
Ismini silah ile tehdit etmiş birini diye duymuştum.
milletin diline pelesenk olmuş, demek ki zamanında iyi koymuş.

futbolcu.
gündemi meşgul eden olayda kimseye silah çekmişliği yoktur.hakan çalhanoğlu zdf'de bunu açıkladı. milli takım kampında otele gertirdiği arkadaşı silah çekmiştir. lakin bu gökhan'ı aklamaz. ayrıca bu olayda anladık ki milli takım kampı yol geçen hanı olmuş.herkes otele istediği arkadışını silahlı olarak sokabiliyor. balık baştan kokar.
en büyük silahımız.

maşallah çatır çatır oynuyor.
yine karalama politikalarına maruz kalan futbolcu. ne de olsa beşiktaş'lı di mi? yedirmeyeceğiz bu sefer medyaya futbolcumuzu. sike sike de şampiyon olacağız.
saha dışında sorunlar yaşaması üzücü, saha içerisindeki performansı takdire şayan olan beşiktaş futbolcusu. galatasaray' da melo, fenerbahçe' de emre gibi zaman zaman sorunlar yaşasa da iyi ve kaliteli bir futbolcudur.
türk futbolunun şu anda en iyisi.

bir oyuncunun yeteneğini görebilmek için sahada top sürüşüne bakmak yeterli.

galatasaraylıyım.
Topu normal standartlarda kullaniyo aslinda. Ama lig ve ligin futbolculari kalite olarak zaten vasat oldugu icin bu adam iyiymis gibi gorunuyo. Halbuki topu ligin cok az ustunde iyi kullansada ben bu adamin ayagina topu yakistiramiyorum. Top surerken kazulet gibi amk hanzosu.
şun an beşiktaş'ın en etkili silahı konumunda olan futbocu. bunu, dünkü sivas maçında kanıtladı..
at artık şunu be amina koydugum dedirten futbolcu.
Çakma robben yeminle.
Şaka maka iş yapıyor.
kendisi 4 x quaresma'dır. quaresma 1 adam geçer kendini yere atar, bu çocuk cayır cayır sıyrılıyor, kaleye vuruyor, şut çekiyor efenim.
iyi ki şu olcan adın mıdır nedir o gelmedi bize de bunu aldık. adam efsane top oynuyor.
emeğine sağlık. galatasaraylıyım ve birileri iyi bir şeyler yapınca tebrik etmek bize yakışır.