bugün

Bir zamanlar gönlümüzün birincisiydi. Üzülmedim açıkçası.
6 hafta sürecekmiş sakatlığı. neyse ki, 2 ay bile değil.

beck ve alt yapıdan biri tutacak orayı dün dediğim gibi.
Geçmiş olsun.
gözün doysun...

görsel
tinercilerin çekemediği futbolcu.

adam gibi işini yapıyor. daha az para kazanmasına rağmen eleştiriliyor.
Siktirsin gitsin 2. Lig takımlarında oynasın. Yürüyerek oynuyor adi herif.
bugün fabriden çok top kurtardı.
şut çekmeyi bir türlü öğrenememiş olan oyuncu.
maça çok iyi başlayan, sağ çaprazdan tehlikeli şutu gole çevirse kahraman olacak olan fitbolcu. çalıma malıma kalktı aşıyor kendini andreas beck gibi değil.
yaveri canerle beraber nasıl dönek olunur herkese kanıtlayan omurgasiz canlı.

önce fb için can siperhane oynadılar sonra iki dakikada feneri satıp bjkye kapağı attılar.

bjkde siktir edince tff 1 de yer bulur kendine .
türkiye'nin en iyi sağ bekidir.
Fenerbahçe tamamen ergenlerce yönetiliyor.

Allah fenerliler başka dert vermesin zora aziz Yıldırım gibi bir felaketten büyük talihsizlik yok.
görsel

Öyle böyle karakterli değildir. Parayla doğru endeksli bir karakter. Evet.
Ulan adam bizde fenerden aldiginin daha azıni aliyor. Adam açık açık söyledi huzura geldim diye. Ama fenerliler hâlâ anlamıyor. Para ya endeksli karakter isteyenler köybaşina baksinlar.
Beşiktaş ta en fazla 1 sezonu daha olan futbolcu. Dün çok kötüydü. Ee yaş 33 oldu normal.
Parasıyla hava atan futbol cahillerinin Dolar atarak protesto ettiği Büyük Adam.
geç de olsa fenerbahçe'den kurtulup huzuru bulan futbolcu. adamın 9 senesi heba oldu amk adam beşiktaş'a geldi ilk senesinde lig şampiyonluğu ve avrupa'Da çeyrek final gördü. fener'de kalsa vardar'a elenme maceraları yaşardı açık ve net.
7.5 trilyonu yalan olmuş.

http://www.posta.com.tr/s...t&utm_campaign=gundem
(bkz: Çöp)
"Fenerbahçe'yi bırakanlar hep kaybetmiştir"

islam Çupi.
(bkz: keriz)
son 10 yılın en iyi türk futbolcusu. parlıyor resmen parlıyor.

edit: fener'deyken de bayılırdım, her mecrada överdim. hem iyi futbolcu, hem iyi insan.
Fenerbahçe'deyken bu kadar övmezdiniz amk. Şimdi son on yılın en iyi türk oyuncusu oldu birden.
fenerdeyken de tek sevdiğim futbolcuydu.
zamanında çok iyi oynamış topçu.

fener'de yardırıyordu. yaşlanınca ligdeki sıradan takımlardan birine gitti. beşiktaş galiba oynadığı lokal takımın adı.