bugün

babam konya'da ikamet ediyor. hem konya'da yaşayan hem renkdaşım hem de nesildaşım yazar.

parmakların dert görmesin.
söylediklerinin her zaman arkasında olan yazar. Evet. Fenerbahçeliler gibi Şikecilerin arkasından körü körüne koşmadık. Biliyoruz. Serdal adalı, tayfur havutçu ve Ahmet ateş piyon olarak kullanıldı. Aziz yıldırım bile "siz niye buradasınız anlamadım" demişken, önce tff heyeti " şike yapmamıştır" diye belgeleri yayınladı Sonra mahkeme bu 3 kişinin yanı sıra ibrahim akın'a ceza verdi.Ama ibrahim akın sadece fenerbahçe maçından ceza aldı deniyor. Sonuçta mahkeme tarafından 3 arkadaş ceza aldı. Bizim onlara tepkimizi görmek için forumları ve kartal söZLÜKTEki beşiktaşın çocuğu başlığını inceleyebilirsiniz. Şike görüşmesi değil Ama yarı finalden önce bile olsa olası rakibiyle görüştüğü için hata onlarda.

Fark şu. siz şikeyle kazanılmış bir kupayı sahiplenirken, biz lehimize bilerek akıtılmamış tek damla teri bile kabullenmeYIZ DEYIP, KUPAyı iade edin dedik. Biz o KUPAyı tamamen aklanana kadar yok sayacağız.
sübyancı başkanını nasıl savunacagını bilmeyen zavallı bir yazar. gene gelmiş nıck altıma kusmuş.
demiş ki; sagda solda duydugu haberlere inanan demiş.adama demezler mi? sen o sagda solda dedigin medyadan duydugun haberler ile bir senedir, fenerbahçe taraftarına çirkeflik yapıyorsun, ona ne demeli.
hadi onu geçtim, sagdan soldan kolpa bir şekilde uydurulan haber demişsin, tıpkı başkanınızın dedigi gibi. peki fatih altaylı delileri ile bu haberin uydyrma olmadıgını söylediginde neden başkanın konuşamadı. onn savunamadıgı şeyi sen mi savunacaksın.

not: fatih altaylı'dan nefret etigim kadar kimseden de nefret etmedigimi belirteyim.
peşin not: beşiktaş kulübü'nün başkanına yani tc vatandaşı bir insana sübyancı diye hakaret ettiği için söz konusu yazarın başı hukuken ağrıyabilir.
Evet o yazar hiç üstüne vazife OLmadığI halde fikret orman'ın özel hayatını sırf beşiktaş'ı karalamak için kurcalayan gereksiz bir insandır. beşiktaş'ı kötülemek adına tek bir fırsatı kaçırmamaya çalışacağına, önce Şikeci başkanına yalakalık yapmayı bırakıp kulüpten uzaklaştırması gerekir. Ama onun için önce şeref lazım. O da onda var mıdır bilemem.
ettiğim küfrün de arkasındayım. Üzerine alınan herkesedir o söz. yıllarca yaptıkları şereFsizliklere her zaman boyun eğecek halimiZ yok.

--spoiler--
sen anca söversin Çünkü YAPABILECEĞIN o kadar. Ondan ötesi bizim işimiz
--spoiler--

biliyoruz Sizin işiniz olduğunu. O yüzden tıpın ilerleyip şeref naklini mümkün kılmasını istiyoruz.
üstüne vazife olmayan şeylere karışan yazarlarla uğraşandır. ŞereFsiz demişim hafif kalmış. O sondaki söze bakınca gerçekten hafif olmuş.
Genelleme de yaparım. Çünkü benim tanıdığım tüm hakemler renkLIlerin. Işleri düştüklerinde çağırıp doğramayı başlattıkları paralı askerleridir.

Benim terbiyemi de usulsüz işler yapacağını ima eden bir şahıs yargılayamaz.
beşiktaş sevdalısı yazar.

#16727858 "yazmış" yine ...
(#16743716) no'lu entry si ile sözlükte gördüğüm en komik tespitlerden birini yapan yazar. şukusu verilmiştir.
beşiktaş sevdalısı olması kendi seçimi olan yazar. saygı duyulmalıdır. ancak galatasaray hakkında yazdıkları, galatasaray taraftarlarını rencide ve tahrik edicidir. bu konuda formatın dışına çıktığını belirtir, saygılarımı sunarım.
entryleriyle çoşturan yazar. hoş gelmiş.
ateşe yürüyen adamdan daha cesurdur zannımca.
beşiktaş/#17205143

aslında yorumunu yaparken beşiktaş'ın ne kadar büyük bir ruha sahip olduğunu da katmış ifadesine. hala böyle beşiktaş'lılar var mı?
helal olsun.
beşiktaş/#17229018

gördüm gördüm de böylesini görmedim aga. kral beşiktaşlıdır.
uludağ sözlükteki 1. yılını dolduran yazar.
iyisiyle kötüsüyle burada okuduğum, yazdığım tüm entrylerin emekçilerine ve uludağ ailesine selam olsun.
galatasaray taraftarına düşünmeden hakaret eden yazar. bende hakaret edicem ama hadi diyorum terbiyem bozulmasın nesil farkı beyin yaşı farkı falan.. *
--spoiler--
galatasaray taraftarına düşünmeden hakaret eden yazar
--spoiler--

neyini düşünecek? gs taraftarı hakkında son girdiğim entrylerin birinde yanlış olduğunu bana ispatlayın, sözlükten çekip gitmezsem adam değilim. ben bir şeyi söylemeden, yazmadan önce 40 kere düşünürüm. boş laf konuşmam. gerçekleri söylerim sadece. beyin yaşının verdiği olgunlukla, verecek cevabı olmamak farklı şeyler olsa gerek.
(#13665803) çok iyi tespit. çok gülündü bilesin. aıdnaksnas.
sözlükteki beşiktaşlılara üçlü çektirecek kalibrede bir yazar.
renklilerin okumadan geçtikleri yazar.
acıtıyor çünkü.
(#18160089) yarmıştır. bi g.t olamadık amk.
uludağ sözlük nezdinde, nick altı değer olarak kim kardashian ın götü nün sağ ya da sol lobuna eşit olan yazar. artık hangi tarafı severse o lobu seçsin.
street fighter-riyu.
riyu ile oyunu bitirince güneşe doğru yürür.
önünde aşması gereken yaklaşık 149 milyon kilometre olan adamdır.
Canına susamış insan tipidir. ( Güneşi Tutmayı Bırakın Güneşe Yürüyemeyeceği için Sorun Yoktur. )
Üşümüştür adam. Yazık