bugün

Eğer doğruysa çok şık harekettir, bazıları miktarı az bulsa da herkes kendi ölçüsünde o kadar yardım yapsa memlekette sıkıntısı olan vatandaş kalmaz.

http://www.radikal.com.tr...omaya_5_milyon_tl-1192248
Sebepsizce çok seviyordum, artık bi sebebi de var.
takımımla gurur duydum yine.

beşiktaş maç gelirlerini fenerbahçe de fenerium gelirlerini soma'ya gönderiyormuş.

eyvallah.
Bu takıma neden gönül verdiğimizin sebebidir. Çünkü Galatasaray olmak bunu gerektirir.
hoş değildir. fransız takımı gizlice yapacağına bu tür işleri bangır bangır yapıyor pes.
Ünal aysal ın da soma ya 2 tırla gittiğini eklersek duyarlı ve onurluca davranıştır. Renkleri bir kenara koyduk artık hepsinden allah razı olsun. Takımımız ve camiamizla gurur duyuyoruz.
Helal olsun, umarım insanların ihtiyaçları karşılanır.
şimdi birlik ve yardım zamanı, takdir edilesi bir davranış sergilemişlerdir.
Diğer kişi ve kurumları özendirmek, bir nevi öncü olmak için açıktan yapılan yardımı bile 'hoş değil' diye eleştiren dingilleri gösteren yardım. galatasarayın verdiği 5 sayesinde en az 25 daha gider oraya, bunu da fransızlığa bağlıyor adamlar pes.
bir fenerbahçeli olarak yürekten tebrik ettiğim harkulade mükemmel bir davranış tebrikler galatasaray.
Daha sonra yine tartisiriz kim en iyi diye ama gün birlik olma günüdür. Bu yüzden yaptıklarını takdir ediyorum.

Ama yapılan bu iyilik yarın öbür gün bizimkiler böyle böyle yaptıdiye bbazı taraftarlarca dile getirilirse hoş olmaz.

Bilenbilirspor'luyum.
Sadece drogbanın 1 milyon bağışlayacağını da okumuştum yanılmıyorsam.

Özendirme konusunda haklılar.

Galatasaraylıyım.

Keşke soma da maç yapılsa gs fb trübün ayrımı olmadan.

Toplum nasıl kaynaşırdı.

(Bkz: soma ilçesinde yapılacak olan olası gs fb maçı)
takdir edilesi davranış. ultraslan'ın da çabası ortada. takımım adına gurur duydum. bütün büyük takımların aynı hassasiyeti göstermesini umuyorum, göstereceklerdir de.
belkide bu sene bu formayı giyen oyuncuların metin oktay'ın, baba gündüz'ün, ali sami bey'in ruhunu okşayacak tek hareketidir.
gurur duymamızı sağlayan davranıştır. ayrıca fenerbahçe ve beşiktaş kulüpleri de çeşitli yollarla yardıma katılmıştır. hepsiyle gurur duyuyoruz.
hala şu durumda ona buna sataşma ona buna laf yetiştirme olanları ortaya çıkartmıştır. galatasaray'ın bu hareketi 'biz de yapalım birşeyler' dedirtmiştir insanlara. bakın fenerbahçe çocuklara destek olacak mesela. trabzonspor da yardım kamyonları gönderme kararı almış. bugün başkanımız aysal bizzat gidip taziyelerde ve yardımlarda bulundu. athletico ile maç yapılacak vs. bunların açıktan yapılması örnek teşkil etmekte. görmediniz mi hiç sevmesem de bugünki hareketiyle takdir ettiğim murt boz da destek sözü verdi. bunlar toplum olmanın gereğidir. 12numara.org un yardım için kızılay hesaplarını yayınlaması vs bunlara destek olan galatasaraylıları unutmayın.

tuttuğum takımla daha çok gurur duyuyorum.
Bir Fenerbahçeli olarak acının renginin olmadığını bir kez daha anladığım güzel bir davranış olmuş. Somaya destek veren tüm kulüplerimizden, tüm insanlarımızdan allah razı olsun.