bugün

7 kişi ne amk nasıl bi açlık çekiyormuş bu hanımefendi. Tamam grup yap ama bokunu da çıkarma iki kişi neyine yetmiyor.
ma aşallah prensesime. beline kuvvet kız! allah nazarlardan saklasın inşallah. tü tü tü tü..
böyle tek erkekle yetinmeyen kızlara bayılıyorum.
görsel
(img:#2265262)
(img:#2265263)
Yedi kocalı hürmüz sen misin?
Biz 7 kişi danaya giremiyoruz adamlar 7 kişi prensese girmişler. Vay be ne hayatlar var.
her kurban bayramında olduğu gibi yine akıllara gelen piremsestir.
premses bir dur zaten ortalık karışık dedirten durumdur.
zina dinimizce haram olduğu halde neden sözlükte din alimi gibi gezenlerce savunulmaya çalışıldığı anlaşılamayan kişidir. sır arap olduğu için zina serbest mi yani bunu mu çıkarmamız lazım bu savunma çabalarından..

edit : her zamanki gibi silinen entiriler gözden kaçmadı tabii ki..
görmeden yada gruba girmeden inanmamak lazım.
Memleketimizde bir çok siyasi parti bu kadar kalabalık bir kitleyi bir araya getiremezken bu hanım nasıl yapmış sorusu akla gelir.
Niye lan yedi Kocalı Hürmüz diye edebi eser yaratmış ülke olarak buna mı şaşırıcaz.
haberin uydurma olduğunu duymuştum sanki.
adamların resimleri nerde olm. bi vesikalık koyup grup seks yaptı deyince yapmış mı oluyor. ulan sığırmısınız siz. o vesikalığın yerine kendi vesikalık resminizi koyun. oldunuz mu şimdi grupçu. allah akıl fikir versin size.
3. dünya savaşı çıksa bu kadar devlet katılmaz dediğim olaydır.
(bkz: kaşarlı prenses)
(bkz: mia khalifa)

Bu araplar da sektöre iyi giriş yaptı.
Baya baya seksi kadın.

Meyve çeşitliliğinden yana.
- benim türbanlı bacıma 6 erkek yeter dediler..
+ yuuuuuuuhhhhh!
dindar kesimi cahillikle suçlayan kendilerini akıllı, aydın sanan kesimin ne kadar cahil ve hatta salak olabildiğini gösteren bir haberdir.

la olum haber uydurma. resimdeki kişi prenses değil bir şirketin ceosu ya da yöneticisi. haberin kaynağı ortadoğu medyası, muhtemelen birilerini kötülemek için yapılmış.

edit: eksik cümle tamamlanması.
kraliyetten biri yapınca sorun yok, sıradan bir insan yapınca günah, başının kesilmesi gerek. bu mu gerçek islam?

edit: evet.
fake haber olduğu apacik ortada. zaten arkadaşin teki haber viral haber olduğunu gosteren linki paylasmis fazla uzatmaya gerek yok.
şeriat düzeninin bir ürünüdür.
katarlıysa hemen başlık açmalı konuyu trend yapmalı ve etrafa islamofobia saçmalıyız.
görsel
Yorum efso yalnız gençler. Neden ha? Sikişemezler mi?
Pamuk premses ve yedi cüceler masalını akla getiren eylemdir.
umarım tam gelirken basılmamıştır.

polis : kanun namına durun
prens : ah oh evet geliyorum
polis : dur lan
prens : (polise dönerek) ne oluyo ya
ve o an
foşşşşşş
katar lı değil mi amk.

'katar' yapmışlar.