bugün

buz gibi betona oturmayacaksın ve gece yatarken üstün açık kalmayacak.
Ya vallahi de geliyorum diyor.
Bir gece ansızın geliveren. Hiç önceden hissetmeden bir anda hasta mi olunur ya. Mendiller kardeşim oldu.
yaşanırken çekilen işkencelere verebileceğim bir örnektir. geliyorum demez en küçük üşütmede sıcaklık ve soğuk algısında yaşanabilir. peçeteyle gezilir, yazıktır olanlara.
grip değil de girip demeyi tercih ediyorum..
mendilsiz kendimi silahsız bir askerin , savaşın ortada kalması gibi hissettiğim , nalet bir hastalık.
(bkz: sümüklermiğğ ıyykkk)
yaz kış denize girmemekten kaynaklanan hastalık halidir.
yaz kış denize girmemekten kaynaklanan hastalık halidir.
bu zamanlar en olunmaması gereken şeydir. Sizi hayattan soğutup geri ısıtmaz. Bitki çaylarından medet umarsınız boş yere.
bir harfe bakar.

bunu mu demek istediniz (bkz: garip olmak)

yanıyom amk!
Ak partili değilseniz normaldir. Aha kafa gitti.
insanı baya uğraştıran hastalıktır. bolca dinlenmek gerek, meyve olarak portakal, mandalina tüketmek lazım eğer boğaz ağrısı, yutkunma zorluğu, öksürük varsa doktora başvurmakta yarar var antibiyotik tedavisi şart soğuk algınlığı hapıyla, gargarada boğaz için iyi gelir. burun tıkalıysa burun spreyi kullanmak şart...
Kutu kutu hapı yutup ardından böbrek ağrısı çekmektir. Akıllanır ilaçları seyrelterek kullanırsınız.
klimanın altında kalmak suretiyle maruz kaldığım durum. siz siz olun bana dokunmaz, sırtıma vursun demeyin. önce 2 hapşırık sonra da derin yorgunlukla varlığını hissettiriyor.
dersteyim ve fışfış sesleri geliyor grip sezonu açılmıştır.
bahar aylarının sevimliliğini bozan hadise..
sanki olunca hep öyle kalacakmışsın gibi geliyor, yirmi gündür gitmedi amk.
Burun tıkalıdır cepte bir sürü buruşturulmuş yıpranmış peçete vardır gözler baygın dül dışardadır nalet birşeydir yani.
fack off dedirtir.
sezonun ilk gribine yakalandık hadi hayırlısı.
sabahtan beri 70. hapşuruk, nefret ediyorum şu burun akıntısı ve kulak tıkanıklığından. allahtan 1 kere grip olup bir daha olmuyorum çünkü bağışıklık sistemim kuvvetli löl.
Kış aylarının kaçınılmazıdır. Soğuktan üşüterek, bağışıklık sisteminizin zayıf düşürmesi ve virüslere yenik düşmesine sebep olur.
şuanda bulunduğum durum, kendini bok gibi hissetmenin vücut bulmuş hali.
her sene muhakkak surette beni yatağa mahkum eden hastalık. o bir haftada çektiklerimi bir allah bilir bir ben. yalnızlığıma en çok sövdüğüm zamanlardır işte o zamanlar. velhasıl başkalarını bilmem lakin bende çok sert etki gösteren hastalık.
Elden ayaktan keser. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Evet

Not: şu aralar dikkat edin kuzularım. Tam hastalık kapma zamanı.
Şu sıralar bahar havasına sahip ve akdeniz ikliminin egemen olduğu bir ilde yakalanması zor hastalık, zor olanı başarmaksa benim işim.

Her şeyini çekebilirim bu hastalığın ama şu geçmek bilmeyen baş ağrısı olayı beni çok zorluyor.
olduktan sonra bir türlü iyileşemediğim hastalıktır.