bugün

Tabut hazırlamanıza neden olan durum. Ulan doktora geldik bişe yok googlea yazıyoruz tabutunu hazırla diyo.
baş ağrısını ararsanız sonuçsuz kalırsınız.
Damar yumağına bakmıştım, google'a göre acil ameliyat olmam gerekiyordu, doktor Bi şey yok dursun öyle önemli değil dedi. içimde büyüyor bakalım nereye kadar.
Neye bakarsan bak kanser çıkıyo iste.
Ne yazık ki ben de bu alıkanlığı edindim. Bir yerim ağrıdığında direk internetten aratıyorum. Kendi kendime senaryolar kuruyorum; hep en kötü senaryoya çıkıyor işin ucu. En güzeli vakit ayırıp doktora çıkmak, yoksa kabusunuz oluyor. Olmayan ağrıyı da hissetmeye başlıyorsunuz...
bi kere büyük tuvaletimde kan çıktı, aynen...google'dan baktım, kolon kanserinin bütün belirtileri var ben de...ölüyoruz yani, en iyisi gidip kendimize mezar beğenelim, o derece yani...aynaya bakıp kendimle vedalaşıyorum falan...

O zamanlar almanya 'nın yaşadığım şehrinin hastanesi avrupa'nın en ünlü hastanelerinden biri...

Cenaze levazımatçısına gidip tabut beğenmeden önce, gene bi doktora görüniim bari, diye o hastaneye gittim, durumumu öyle bi anlattım ki, kadın panikledi resmen.

En hızlı şekilde beni profesörün odasına aldılar, adam yeni gelmiş, üstünü değiştiriyomuş...

Uzatmıyiim---> hiçbi şeyim yokmuş!! Prof'a diyorum ki, lan emin misiniz, ben google'dan baktım, ölüyorum hocam ben!!,
google herşeyi bilse bize gerek kalmazdı, di mi, dedi...

Inanmaya inanmaya ordan çıktım, bi test yaptı, onun sonucları bi hafta sonra çıkacakmış, onu da tlfon nr'nızı bırakın, biz size söyleriz, dedi ..bitti...

Sonuçta bu yıllar önce olmuştu, hala yaşadığıma göre doktor haklıymış ;))
Tebrikler ölmeye hak kazandınız.
görsel
Yabanci sitelere bakin doktorlarin diyemediğini orda buldum vaka vaka anlatiyor.türk sitelerinde bir halt yok saçma saçma şeyler.
En çok yaptığım şey.
asla yapılmaması gereken fiil. hastalık hastası olmak istemiyorsanız bu fiilden uzak durun. hastalık korkusu insanı yer bitirir evet ve merak duygusunu kamçılar; eğer sıkıntı hissediyorsanız hekime başvurun, kendi kendinize felaket senaryoları yazmayın, kendinize merhametiniz olsun.
Parmağını kağıt mı kesti? Kansersin. Hayırlı forumlar.
Hemoroid, fissür gibi, doktorun önüne kolayca muayene olunamayacak durumlarda uzun süre doktora gitmemek için direnişin yoludur.
Bu konuda çok tecrübem olduğu için hemoroid muzdariplerine her zaman gözü kapalı ncare hapıyla kremini öneriyorum mutlaka. Biraz pahalıdır falan ama hakkını verir. Zaten bi ecznaden de azla çıkılmıyor artık.
Sonu bir şekilde kansere bağlanıyor.
Hasta bir hemşire olarak zor durumda kalırsanız YouTube'den araştırmanızı tavsiye ederim. Videoyu çeken kişinin gerçek doktor olup olmadığını anlayabilirsiniz ancak bu olanak googlede yok.
En son sirt agrisi diye arattigimda pankreas kanseri veya bobrek yetmezligi olabilrcegim sonucu cikiyordu. Kas gevseticiyi caktiktan sonra gecti.
Alkollü araç kullanmaktan bile sakıncalıdır. Sakın bunu yapmayın sakın.