bugün

google' ın yeni ipneliği. ipnelik çünkü bu adamlar daha önce de aynı şeyi gmail ile yaptılar. nedir arkadaş bu davet ile alma ısrarı...
"gugel plü" şeklinde fransızca telafuzu olan hadise.
Bugün okudum bende hedefi Facebook'u geçmekmiş ki zor.
tutması gerkendir. güzel görünüyor.
davetiyesi olanları bile kapıdan geri çeviren yenilik. kapasitesi aşılmış. bi boku da düzgün yapın amk. nah rakip olursunuz feysbuğa. ismail yk size şarkı bile yapmaz amk.

googıl pılas
googıl pılas
her gün aradım durdum
googıl pılas
googıl pılas
bu kızı ordan buldum

bak olmuyor işte.
davetiye bekleyenlerin davetiye beklememesi gereken oluşumdur. zira tüm alımlar kapanmıştır. girişe sahip olanlarla bir nevi test sürüşü yapılmaktadır. her şey yolunda giderse herkese açılacaktır.

yine de e-mail adresinizi vermeyi unutmayın. ilk sizin haberiniz olsun.
davetsiz misafirleri de davetlileri de kapıdan sokmayan badigartlara sahip proje. tutmazsa ağlama gogıl! içeri almadığın o fakir genç bendim.
an itibari ile deneme aşamasında olan google'ın yeni göz bebeğidir. facebooku geçmek konusunda oldukça iddaalı gözükmekteler. test edenlerinde ilk yorumları oldukça olumlu. tam olarak faaliyete geçtiğinde haberdar olmak için aşağıdaki link kullanılabilir.

https://plus.google.com/up/start/?sw=1&type=st
(bkz: huddle)

facebooktan tek farkı huddle olacak gibi. google'ın patlamasına neden olan * ve şu hayatta belki de en çok sevdiğimiz iki şeyi getirecek facebook'tan farklı olarak, göz yormayan sade tasarım ve kolay kullanılabilirlik.

huddle'la da bir kantin, dost meclisi, beyin fırtınası ortamı oluşturulacak. online arkadaşlarınızı bir yeşil simge olarak görmekten çıkıp direkt iletişime * geçebileceksiniz.
yarın açılacağı ile ilgili sağlam duyumlar aldığım yeni bir facebook killer.
bence geleceğin sosyal medyası olacak sitedir. Google'a ait olması yeter bence. tüm bunlara rağmen bi türlü davetiyebulamadığım site.
köpekler gibi davetiye aratan sosyal platform. davetiye yollayan olursa sevinirim.
facebookun tahtını sallayabilir.
google bu sonuçta ne yapacağı belli olmaz.
davetiyesini dağıttığım google şeysi.
dipnot1: davetiyeler mail yoluyla oluşturuluyor.
dipnot2: davetiyeler sınırsız.
sonnot: üye olan herkes arkadaşlarını davet edebiliyor.
edit: arkadaşlar ısrarla davetiye istiyosunuz ve gönderiyorum ama lütfen mail adreslerinizi belirtiniz. o kadar kişiye bi de mail adreslerini sormam mümkün olamayabilyo.
(bkz: bir facebook değil)
davetiyesini aradığım google şeysi.
Bana bir davetiye gönderenin 40 yıl kölesi olmam. *
feysbuk'dan bıktığım için kızgın kumlardan soğuk sulara atlar gibi atlayacağım oluşum.

Davetiye vereni şüku yağmuruna tutarım, daşşanı yerim.
ilk gün sonunda izlenimlerim:

buzz ve wave ile kıyaslanamayacak olan oluşumdur. tam olarak ne olduğunu çözemedim ama sadece facebook'a rakip olarak görülmemelidir. Sadece Circles platformu bu yapıyla eşleştirilebilir. Yeterli sayıda kullanıcıya ulaşması durumunda; gerek geçişler, gerekse hız bakımından facebook'u ezer geçer. Kısaca özetlemek gerekirse, facebook internet explorer ise, google plus'ın circles platformu chrome'dur. Hemen hemen aynı özelliklere sahip olsada, arayüz ve hız facebook'la karşılaştırmaya bile değmez, bariz bir google plus üstünlüğü söz konusu.

görüntülü konuşmaya olanak tanıyacak olan hang out platformunu henüz denemedim, deneyince onunla ilgili de görüşlerimi belirtirim ama söylediğim gibi, google plus sadece bir sosyal medya platformu değil, aynı zamanda bir isviçre çakısı ya da beşi bir yerde kıvamında.

Google account'uyla entegre olması cloud felsefesinin sonuna kadar kullanılmasına olanak sağlamakta. Ayrıca türkçe arayüzü olmaz ise facebook gibi apaçi dolma olasılığı azalır kanaatindeyim.

son olarak android market'te uygulaması mevcut olmasına karşın sadece abd'de aktiftir. TR'ye gelmesi zaman alabilir. App Store için yakında diyorlar, daha henüz oluşum aşamasında.

Şimdilik bu kadar..
davetiyesiz üye olunmayan google uygulaması. *
artik facebook'tan gina gelen insanlar için ilaç gibi gelecek yeni sosyal paylaşim platformudur. Google'a guveniyorum ve wave kazasindan dersler çikardigini dusunuyorum. Davetiye sistemi yuzunden su an kullanamasamda ilerde sadece bes alti arkadasim olsa bile face'imi kapatip hayatima google plus'ta devam edecegim. Yuru be google kim tutar seni.
google artı demektir.

çeyrek altını aldım, davetiye bekliyorum.
bugünlerde (özellikle bugün) çoğu yerde bahsi geçen facebook killer.
davetiyesiz üye olunamaması kötü. *
merakla davetiye beklediğim sosyal paylaşım sitesi.
(bkz: Bir facebook değil) desekte davetiye beklediğim yeni sosyal paylaşım sitesidir.