bugün

Bildiğin çirkindir. Evet.
küçük sırlar'da figüran gibi bir liseli rolünde oynarken şöhret olmuştur. türk milleti sağolsun.
bir bar çıkışı karnına şiş geçirilip öldürülmesi gereken kişi.
Tükürdüğünü yalayan Şahıs.
http://m.hurriyet.com.tr/...um-ister-yalarim-40041259
Kahkaha attırmıştır.

Yüzyılın ayarını yemiş kadın.
büyük konuşmamak gerektiğini örnekleyen kadındır. demek ki dediğinin arkasında durabilecek bir kadın değilmiş.
Liderimiz erdoğan a olan düşmanlığından dolayı soyadı erdoğan olan biriyle evlenerek allah tarafından cezalandırılmıştır.
'ister tükürürüm, ister yalarım!'' diyen komik hatun.

http://www.cnnturk.com/ma...m&utm_campaign=buffer
(bkz: benim tükürüğüm benim kararım)
hem pişkin hem arsız. ister tükürür ister yalarım ne bacım? nutella da sür istersen.
ağzına almış kişi. bazıları sanatçı diyorlar sanırım entrye tanım bulamadıklarından dolayı sonuna sanatçı yazıyorlar. yapmayın.
erdem yener - geç klibinden tanıdığım bayan.
türk biriyle evlenmiştir. Umarım eşi türk olsa bile beyni batılıdır.
Yav he amk ya kadına saldırdığınız şeye bak allahın davarları.

Bir kadın.
Bağıra bağıra kahkaha attiran bayeeen.
Gogusleri guzeldir. Bikinili yakalarsaniz dikkat edin.
Bursalı ve Bursasporludur. Gerisi beni ilgilendirmez.
Doğan medyada akrabası var herhalde sürekli haber yaptıklarına göre.

Sevmiyorum abi bi kızı. Feci itici geliyor.

Ne zaman hürriyeti acsam bunun yüzünü görüyorum. Sürekli mide bulantısı yaşamak zorunda miyim?
her gördüğümde lakin duyduğumda çüküm hariç her yerimin kalktığı,kan dolaşımımda akut bozuklukların meydana geldiği oyuncumsu şeydir. ayrıca belirtmek gerekir ki üniversite kollektif tarzı yapılanmalardaki kız populasyonunu artırması muhtemeldir. nitekim türkiye ilk defa,üniversitede umarsızca halay çeken kolu kıllı,saçı yağlı,oduncu gömlekli "pekeke sonuçtur" ekolünden gelen kız görünümündeki birini magazin gündeminde tutmaktadır.
(bkz: Vonca guslateri)

Normalde kelimeleri karıştırmam fakat bu mahlukatta hep oluyor bu.
sesi itici, kendi itici hatundur. vasfiye karakteri iyiydi birşey diyemem ama ondan başka da birşeyini görmedik be kardeşim.
Türk erkeğinden çocuk yapılmaz deyip türkle evlenmiş.

Troll müsün nesin amk?
görsel
yabancı sevgilisi varken hiç bir türkle birlikte olmam falan diyordu. burak ertoğan ile evlenmiş. wtf.
marjinal kasıntısı çok fazla sentetik duran ve küf kokan kadın. bence şopar ruhlu bir kezbandan farksız... Edith Piaf'ın mezarında şarap içtimler falan bunlar tıraş gonca'cım.