bugün

Mimarlık okurdum.
Sonrada ilk sevgilimi ilk kazığında sallardım.
geleceğe gitmeye çalışırdım. aynı rezaleti tekrar yaşamak istemem.
hiç bir şey.

yaşanmış her şey, iyi ya da kötü şekilde yaşandı.
bir çok paradoksun oluşacağını bilmek yaşadığım her acı tecrübeden bir ders çıkartan biri olarak asla pişman olmadığımı bu sebeple de çok mutlu olduğumu söylemek isterim.

beni ben yapan günlerimi yeniden yazmak gibi bir derdim asla olmadı!
bu sebeple en başta da dediğim gibi hiç bir şey yapmazdım.
O geceyi silmek isterdim.
Sabaha günaydın mesajı atmak isterdim.
O gecenin sabahında bir yoğumbakım ünitesinin önünde annemin saçlarını yolmasına delirmesine şahit olmazdım.
O geceden önceki sabah orada olup herşeye engel olmak isterdim.
Babamın ağlamasını görmek istemezdim.
O gecenin sabahında ölümün bu kadar yakın olduğunu bilmek istemezdim.
Geçmişe dönmek isterdim.
Eskiyi özlemek istemezdim bu kadar.
Son derece pişmanlık içeren, keşke dedirten başlık. Şahsıma sorarsanız Babamı son gördüğüm gece uykumu bırakıp keşke sıkıca sarılsaydım. Ve onun eşyalarına/ fotoğraflarına keşke sahip çıksaydım.
Daha çok çalışıp şimdi sevdiğimin yanında olurdum..
birilerinin geçmişini iskerdim
niye böyle piçler peydahlayıp insanlığın başına bela ettiniz diye.
18 yaşıma dönüp dinden çıkmamak, allahın varlığına iman etmeye devam etmek isterdim.

Uyurken daha mutlu insan.
Rahmetli dedeme sarılıp hiç bırakmazdım insan özlüyor be sözlük.
2buçuk yıl öncesine dönsem her şeyi düzeltirdim. Ama yankın bi zamana döneceksem bikaç hafta gibi aşağıya çağırmazdım olan hiçbir şey olmazdı.
Herkesin geçmişe özlemini dile getirdiği 'sabaha karşı' başlığı. Benim böyle bir durumda cevabım ise bir an önce geleceğe, yine bugünlere gelmek istemek olurdu. Kendimi parçalara ayırıp da tekrar birleştirmeye bir kez daha takatim olduğunu sanmıyorum nitekim.
kayahan konserine giderdim.
sadece seyrederdim herhalde yani bir şeyleri değiştirmek istemem. hatta geçmişe gidilmesi ile alakalı düşüncem de bu yönde bence geçmişe gidilemez fakat geçmiş yansıtılabilir.
mastürbasyon yapardım.
Hemen doctor brownu bulmalıyım allahım yardım et.
Geçmişe dönerdim. Hep yapardım bunu. Çünkü bazı hatalar çok zevkli. Milattan öncesine kadar yolu var.
Gideceğim yıldan itibarenki bütün şans oyunlarını forex ve borsa dalgalanmalarını not eder iki senede kudretli biri olurdum. Soyadımı da para diye değiştirirdim.
Yazarın pişmanlığını içeren, keske yapmasaydım dedirden başlık, her insan evladı gibi sıfırdan başlamak isterdim.