bugün

Kalbin cıkarıldıktan sonra atmaya devam etmesi icin hazırlanan kimyasalın adı ringer cözeltisidir.
kıta isimlerinin hepsi aynı harfle başlayıp aynı harfle biter.
Dünyanin en buyuk çukuru 11 km ile bir deniz ya da okyanusta olmasi lazim.
1980'lere kadar Amerika' da hostesler bekar veya dul olmak zorundaydı. Evlenir veya evlenmeye karar verirlerse işten kovuluyorlardı.
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan rizelidir. bu günlük bu kadar gereksiz bilgi yeter kapatın başlığı gidiyoruz de haydi.
Domatesler poker oynamayı bilmezler.
şu an bunu okuyorsun.
Ayak parmakları karanlık ortamda daha hızlı büyürler.
Bugün benim doğumgünüm.
Özür dilemek için vakit hiçbir zaman çok geç değildir.
Dişi peygamber devesi çiftleştikten sonra erkeği yer.
Orta parmak tırnağı en hızlı uzayan tırnaktır.
Simpsons ilk başladığından beri çizimler hiç değişmemiştir.
Timsahların iki türlü yürüme şekli vardır.
Yere yakın ve yerden yüksek yürüme.
bizim bir arkadaşın kardeşi üstün yetenekliymiş. Her defasında bunu söyleyebileceği ortamı hazırlıyor ve söylüyor. Siz de bilin, üstün yetenekliymiş. Çocuk özel gereksinimli ve malesef ülkemizde yeterli düzeyde eğitim alabilecekleri imkanlar henüz tam anlamıyla mevcut değil. Bu durumda dezavantajlılar grubuna giriyor. Övünülecek, sevinilecek bir şey yok. Ama bilin kardeşi üstün yetenekli. unutursanız da o bana hatırlattıkça ben de size hatırlatırım. üstün yetenek, üstün, üs...
kızlar pembe bok sicmiyor.
Annenizle babanız aynı gün, aynı saatte evlenmişlerdir.
görsel
Mitroviç ve tosiç penaltıya tepki olarak doğmuş iki tane gerizekalıdır.
Apandisitin tam olarak ne işe yaradığı bilinmiyor.
inanılmaz derecede uykum var.
Yıldız tilbe ile pulp fictionın miası arasındaki tek fark mia hala pezevenklerin elindedir. Kurtarılmamıştır.
insan elinde en yavaş uzayan tırnak baş parmağındaki tırnaktır.
sabri sarıoğlu 1984 yılında modern futbola tepki olarak doğmuştur..
2-1: 1 . 1 yalnizdir ama yalniz oldugu kadar da cesaretlidir ki ne olursa olsun yalniz kalmayi göze aliyor ve hicde pisman gibi durmuyor, aglamiyor, dirdir etmiyor . Dimdik ayakda ne olursa olsun. Ne olursan ol 1 gibi dimdik ayakda dur der gibi ögüt veriyor