bugün

sağlam bir kaynaktan aldığım habere göre cumartesi saat 20:00'ye alınmış dizi. böylelikle sadece perşembe hariç her gün yayınlanmış oldu ve değişik bir rekora imza attı.
star tv ye geçtikten sonra izlemeyi bıraktığım dizidir.
Koyu Bilal'in kendini övdüğü sahnelerde katıla katıla güldüğüm dizidir.
yurt dışına satılsa türkiye deki erkekler böyle mi ıyyy dedirtcek dizi. nerde yamuk adam var bu dizide toplanmış.
cevahirle bilal zeynep i kaçıracakları çuvala eteri boşalttıktan sonra bir ağızdan kapatalım uçmasın dediler. hatta "uçmasın"ı vurgulayarak 2 kez söylediler. bir yerlere selam gönderdiler ama nereye gönderdiler hatırlayamadım.
--spoiler--
cevahir'den bilal'e:

sürekli aynı kıza aşık oluyoz. ikiz mi bulsak ya la?
--spoiler--
--spoiler--
cevahir:ya bambi yüzlüm hani ikimizden birisi için karar kılacaktı? iki rekat karar kılmadan ortadan kaybolmuş gitmiş ya.
--spoiler--
yemin ederim rojda demirer'siz cillop gibi olmuş dizidir. tamam kendisi güzel severiz o ayrı ama olmadı bir türlü geniş aile'ye, uymadı. son rojda'sız bölümde daha bir eğlendim, daha bir karnıma ağrılar girdi.

--spoiler--

zekai: ben nerelere gidem, başımı hangi berberlere yıkatam.

--spoiler--

işte bu ya.
93. bölümü yardıracaktır. bilal, ulvi, cevahir falaka yerken ulvi'nin ifadeye dikkat. hemen başlarda.

http://www.youtube.com/watch?v=dcE9PflR__k
--spoiler--
bilal:katip abiyi avucmun içi gibi bilirim
ulvi:çok mu avuçladın ki katoyu??
--spoiler--
hala gülüyorum ya
--spoiler--

bilal: o my machine!

--spoiler--
mürsel'in oğlu baba demiyordur bir türlü, mürsel:
"yok dazan bende bir baba figürü yok, bende hep titrek enişte figürü var."
--spoiler--

mürsel: nazan, çocuğumuz bana titrek enişte diyor, baba demiyor.
nazan: bana da anne demiyor, yenge diyor, hatta bülent başgan diyor ama anne demiyor. üzülme sen.

--spoiler--
--spoiler--

pırıl: kadın ruhundan hiç anlamıyosun zekai

zekai: bedenini daha yeni yeni anlıyorum, ruhunu ne ara anlicam davşanım?

--spoiler--
93. bölüm itibariyle 24 dizisine selam çakılıştır.
her zaman cevo repliğiyle akıllarda kalan dizi.
Davşanların, ergen gerisinin, at pazarı üyelerinin, bohemin, ortalama kadınların, titrek eniştenin, faydasızın, ulvi insanın, sütyen bankında sürekli para taşıyan ninenin ve "yüyü git lan" diyen bi tosuncuğun bulunduğu şu an izlediğim stardaki dizi.
an itibariyle oynayan bölüm gülmekten boğdurmuştur.

--spoiler--

mafya: sizde sıkı çocuklarmışsınız.

ulvi: mafyayık bizde, gide gele öğrendik.

--spoiler--
--spoiler--

bilal: ben küçükken çok tatlıydım, pascal nouma ile sezercik karışımıydım.

--spoiler--
93 bölümde 24 dizisi gibi yapmaları çok güzel olmuş

Mafya babasıyla kızının muhabbetlerı benı yerlere yatırdı

K:izin verirsen leptopu kullanıcam odamdakine ateş etmişsin ödevlerımı yapmam gerekıyor
M:Evet ya görsellerdeki fotografımı göremeyınce sinirlendim 2 el ateş ettim Ekran koruyucuda koruyamadı

Cevahir bilo ulvi katibi takip ederler katip taksiyle telefon kulubesınde durur

Ulvi: Hacı demekki katonun kontöru yok haaa
Bilal:Katip abi faturalı hat kullanıyor olum Telefon numarasını adamlar tanıyor ityimaliyle bilinmeyen numaradan arıyor açsınlar dıye çok basit bir numara ama tabi sen dahi oldugun için bilemedın bunu
Cevahir : ya hayır az barmıyorki duyayım hayır dudanı okucam dudada çirkin okunmuyor şiiit bana bak lan bu zey zeyi felen arıyorsa bu senın ön sezilerin yalan olursa napıcaz olum ?
Bilal : Hiç merak etme olum katip abiyi avucumun içi gibi bilirim
Ulvi patlatır yine espiriyi Çokmu avuçladınki katoyu
zekai-kız nasıldı lan konuştunuz mu ?

kütük-olum kız çok güzeldi lan.bacağı var,memesi var.
--- spoiler ---
ulvi, cevahir ve bilal falakaya yatırılmıştır.

cevahir: ulvi sen niye acı çekmiyorsun lan ters mi oturdun yoksa?

ulvi: biz incesu'da ateşte yürüdük ortağam, tabanıma kamyon çarpsa bişey olmaz.

--- spoiler ---
son bölümde şevki bey, kurtlar vadisi nde süleyman çakır ın hapishanedeyken söylediği mapushane çeşmesi adlı türküyü çakır ın mapushanedeyken taşıdığı nesne olan baş tarafında bıçak bulunan bastonun bıcağını temizlerken söyleyerek rahmetli süleyman çakır a ve kurtlar vadisine selamlarını göndermişlerdir.
iyice suyunu çıkarmışlardır. tek önerim koyu bilal'in leyla ile mecnun'a transfer olmasıdır.
son bölümü hayvan gibi güldüren dizidir.